Почніть свій власний золотий рудник

Почніть свій власний золотий рудник

{$languages}

Почніть свій власний золотий рудник

Почніть свій власний золотий рудник

Дякуємо за ваш інтерес у відкритті власного золота копальня, а інвестиції в золото. Мене звуть Джон Луї і я радник з міжнародних інвестицій в золото і постачальником консалтингових та керівництво служби, щоб почати свій власний золотий копальня, а стійкий бізнес золотодобування.

З 2002 року. Я почав, відкрив, зареєстрованих, включені більше 100 міжнародних компаній по всьому світу допомагають підприємцям і бізнесменам, щоб почати свій власний бізнес.

Ми можемо запропонувати Вам, щоб почати продуктивну, свій власний бізнес видобутку золота, під моїм особистим контролем, поки не дали перші п'ять кілограмів золота, і якщо ви любите його пізніше, під постійним наглядом і особисто організовував і контролював менеджмент.

Ця програма є результатом нашої роботи та досвід у виробництві золота, торгівля золотом та різноманітність золотих суміжних підприємств.

Почніть свій власний золотий рудник для вас. Ми вже почали нашу власну видобуток золота і виробництво золота, і він просто буває так, що ми часто задають нових клієнтів, щоб допомогти їм почати власне виробництво видобутку золота, який може працювати на тих же процесів і методів, наше золото гірничодобувних проектів. Тобто мета цього сайту, щоб почати свій власний бізнес золотодобування. Стійкого і довгострокового прибуткового бізнесу видобутку золота.

Розплавлений золото

Я особисто вважаю, що найкращі інвестиції в золото, що мають власне виробництво золота. Особисто я був би дуже щасливий, якби я міг мати когось, щоб вести мене і спрямовує роботу так само, як я пропоную його вам. Моя група людей, необхідно близько шести місяців тільки для досліджень і придбання відповідних знань, ще близько п'яти місяців тільки для дослідження претензій, а також набувати спільного підприємства ціни. Ми повинні були вкласти багато, щоб дістатися до першої грамів золота. І ми це зробили.

Ви не збираєтеся слідувати довгий шлях до успіху через всі тяготи розвідки, самонавчання та тривалості. Ви збираєтеся бути поринула в золотодобувного бізнесу протягом 45 днів. Так, 45 днів.

Знання та досвід, який я придбав, ви тут, щоб дізнатися про видобуток золота рішення під ключ, так що виробництво золота може початися протягом 45 днів з моменту початку проекту.

Я перебуваю в бізнесі торгівлі золотом, бізнес золотого брухту справу і афінаж золота, і будь-який, перебуваючи в такий бізнес не хоче ризикувати з ціною золота. Я вирішила відкрити свій власний видобутку золота для того, щоб мінімізувати ризики з ціною золота. І я був правий.

У цьому бізнесі, ви можете мати повний контроль і може контролювати і управляти бізнес самостійно, або ви можете прийняти рішення про вибір або делегувати управління нам. Це ваше рішення. Найбільше рекомендується, щоб у вас є повне розуміння бізнесу через наш консалтинговий і керівництво служби.

Прибуток може бути значною, але бізнес багато в чому залежить від наміру і наполегливість його менеджерів. Так, у нас є необхідна кількість наміри і наполегливість. Ми тут для того, щоб навчити вас, продемонструвати вам, вести і направляти вас через перші етапи виробництва золота, поки ви не в змозі належним чином копіювати, копіювати і продовжити такого бізнесу золотодобувної себе. Ви можете в наслідку вибирати або зупинити, як ви придбали мінімально три кілограми золота, або ви можете вибрати для управління таким бізнесом себе в майбутньому, або в кінцевому підсумку до делегувати управління нашим контрольованого управління і заробити прибуток від відстані.

У нас є необхідні дози наміри і необхідна доза наполегливість у досягненні цих цілей. Метою є довгострокове і стійке виробництво золота. Прибуток може бути значним, в будь-якому випадку, ви повинні бути в змозі проводити кілька кілограмів золота в місяць, навіть з невеликих інвестицій у машини, обладнання, технології добування золота, об'єктів, безпека і експлуатаційні витрати.

Від мене ви отримаєте протягом наступних кількох днів, і чіткі інструкції про те, як ви можете взяти участь в цьому бізнесі, чи пасивно або активно. Протягом цього часу, ви можете дізнатися, як почати свій власний золотий рудник.

Власних Золотодобувна компанія

Ваша власна золотодобувна компанія може бути запущена протягом 45 днів з сьогоднішнього дня. За нашими консалтинг та керівництво та управління послугами власного золотодобувна компанія може виробляти чисте золото протягом 45 днів з сьогоднішнього дня.

Ця програма призначена для початківців шахтарів, золотошукачів або людей, охочих інвестувати в свій власний бізнес або тих, хто вже розглядають почати з золотодобувного бізнесу. Ви можете також бути зацікавлені в пасивний дохід від власного золотого рудника в той час як справляються самі.

Управління і контролю проекту з видобутку золота

Є два способи управління та контролю власного бізнесу золотодобувної передбачених консалтинг, керівництво та управління послугами нашої компанії.

Ви дізнаєтеся, як управляти своїм власним бізнесом видобутку золота

Під нашим спостереженням, консалтинг, керівництво та управління, ви збираєтеся провести одного до трьох місяців, поки не будуть успішно виробляються перші кількість золота. Справді, ми повинні бути впевнені, що вам це вдасться. Це наш обов'язок, що ваша видобуток золота починається, і що ви насправді справляє перше кількість золота.

Тобто процес навчання, де ви наступні кроки, прочитавши документацію, розуміння правових і практичних аспектах золотодобувного бізнесу, і тренуватися в обробці людей і управління проектом. Ви надається допомога протягом початковій стадії, і ви можете або сидіти і дивитися, що ми робимо або втягнути себе в бізнесі. Це повністю залежить від вас. Ми радимо вам активно залучати себе.

Після успішного першого 2:59 місяці процес навчання, ви станете в змозі контролювати, управляти і запустити свій власний золотий рудник.

Запуск власного золотого рудника під нашим наглядом і управління

Після того як ви успішно випустив перший кількість золота у вашому власному золотий рудник, ви будете впевнені, що ваш золотий рудник дає результати. Наша премія виплачуватиметься після вас вже є прибуток, насправді, ми збираємося, щоб прийняти наступне невелику кількість золота для нашої компанії, як нагороду за консалтинг, керівництво, управління та початкова виробництво золота. Це буде разовий платіж в золоті або еквівалентну суму грошей, за погодженням остаточного договору. Ви платите гонорар за консультації, як тільки ви отримали перші результати: золото.

Після цього, ви можете вирішити, щоб запустити свій власний бізнес самостійно або ви можете делегувати управління нам. Якщо ми проводимо моніторинг і контроль, або керуючим вашого бізнесу і ваших власних золотий рудник, ви були б в спільне підприємство з нашою компанією, і ви б отримувати певні погодився і більший відсоток від видобутку золота, в той час як ми були б зберігаючи менший відсоток від прибутку для управління свій власний бізнес.

Такс-фрі дохід від вашої власної золотий рудник

Залежно від вашого податковим резидентом або бізнес-структури, ми можемо дизайну, які прибули, отриманої від вашої власної золотий рудник, оплачуються оподатковуються. Це можливо в силу різних сузір'їв, які можна досягти при виробництві золота. Загалом, у багатьох країнах, купівлю та продаж інвестиційного золота може бути оподатковуються. У деяких країнах, прибутку, отриманого за межами країни може бути податком і для деяких людей отримують дивіденди від бізнесу компанії можуть бути оподатковуються. Ми будемо дивитися в ваш бізнес і податкової ситуації, залежно від вашого виду на проживання і закони, і ми можемо розробити переважніше угод, які ви можете використовувати для отримання податкових вільних грошових коштів і прибутку з власного золотого рудника.

Замість того, щоб прибуток в грошах, це також можна отримати золото із золотого рудника. Договір купівлі-продажу золота або добре відомих угод про розподіл продукції може бути простою договір купівлі-продажу якої можна закрити з вашої власної компанії. Після інвестиційного золота в злитках і барів були доставлені до вас, ви можете зберегти їх для майбутніх інвестицій або в якості альтернативи, ви можете продати їх і отримати прибуток обкладається податком. Це дійсно залежить від ваших власних податковим резидентом і бізнес-структури. Ми можемо допомогти і допомогти Вам з правильному налаштуванні.

Володіння золотом гірничодобувної компанії

Наші поточні проекти розробляються в Республіці Танзанії, у Східній Африці. Ми можемо розвивати проекти в інших країнах, але це те, що пропонується зараз в рамках проекту почати свій власний золотий рудник.

Форма власності може бути структурована таким чином, як ви радите, або як ви порадили для оптимального податкових пільг. Ви можете тримати і володіти вашої компанії повністю самостійно. Ви можете використовувати інший компанії, або ваша місцева компанія або офшорна компанія для конфіденційного володіння свій власний бізнес золотодобування. Можна також зберегти право власності та контролю на основі контрактів, які не будуть видні в публічному реєстрі. Все залежить від того, скільки приватного життя ви шукаєте.

В рамках проекту, щоб почати свій власний золотий рудник, ви будете купувати, володіти і контролювати свої власні золотодобувної компанії, або під своє власне, пряме і публічне індивідуальної власності або під холдинговою компанією власності. Консультації та структури власності на такі золотодобувна компанія входить до складу наших послуг консалтингу та керівництва.

Облік буде здійснюватися нашими співробітниками і дипломованих громадських бухгалтерів.

Використовуючи наш ресурс для запуску видобутку золота

Ми інвестуємо з 2002 року. в різних сферах бізнесу, включаючи бізнес-дилера, як золото лом, золото торгівлі та інвестицій в діаманти. Через час, ми придбали нових компаній, відкрила нові філії в світі, і отримали цінні зв'язку, ноу-хау і досвіду. Ресурси, які ми створили на місці і готові до використання, безкоштовно, для вашого власного проекту з видобутку золота.

Щоб відкрити золоту жилу в короткий час дуже складно. Це займає багато місяців підготовки, а потім багато поїздок, інтерв'ю, аналіз, зайнятість людей різної кваліфікації, вивчення та пошуку адекватних земельних претензій з золоторудних родовищ, будівництво будинків для співробітників, забезпечення безпеки, навчання персоналу, знайти хороші місця, укладаючи контрактів та закриття спільних підприємств з володарями ліцензій.

Ті ресурси. Ресурси, які у нас вже є, ви можете використовувати під час запуску етапі, щоб відкрити свій власний бізнес золотодобування. Ресурси, які ми створили саме ті причини, чому ми можемо запропонувати вам такі консалтинг і керівництво, щоб відкрити свій власний золотий рудник.

Переваги, використовуючи наші ресурси

За допомогою нашого доступними ресурсами ви отримати наступні переваги:

Це було б дуже дорого, щоб почати пригоду на свій розсуд, і було б взяти з зусиллям не менше шести місяців або довше, коли ви приходите в Африку, щоб почати з самого початку в цьому бізнесі. Ви б витратити мінімум 50000 доларів США на етапі розвідки, ймовірно, набагато більше, і не кажучи вже, що вам доведеться вирішувати проблеми про людей, які дають вам завідомо неправдивих відомостей або проблеми про корупцію, яка широко присутня. Будь-яка корупція і злочинність повідомляється з нашого боку, і ми ніколи не вступить до підозрілі операції. А хтось інший, як деякі наші колеги з Італії, будуть легко заманили в справах про корупцію та, зрештою може бути висланий з країни або навіть опинитися у в'язниці. Просто простий і безневинна помилка, наприклад, це купівля одного алмазу, коли у вас немає відповідної ліцензії на це.

Наші ресурси вже існують: створено підприємства, житло, офіс, персонал, перекладачі, насоси, ліжка, будинки, земельні ділянки і місця, договори з ліцензіатами, машини, генератори, сонячна енергія, труб, котлів, ємностей для води і так далі.

Такі ресурси, автоматично використовуються на цьому підприємстві.

В іншому випадку, якщо ви не використовувати існуючі ресурси, вартість буде набагато вище, на першому етапі, і ви б витрачати місяці і місяці більш справедливий, щоб встановити ваше власне місце розташування. Ми хочемо, щоб уникнути цього.

Під ключ золотодобування бізнесом в Танзанії

Починаючи свій золотий рудник з нашою допомогою, консалтинг, керівництво та управління пропонує Вам повне під ключ золотодобування бізнесу. Розміщення знаходиться в Танзанії, як зараз.

Ви отримуєте наступні цінний продукт:

Такий хід виробництва вимагає наполегливості і наміри, і наша група має необхідне дозування наполегливість і намір.

Це дуже рідкісний, щоб знайти когось, справа або працює золотий рудник і готові відкрити свої секрети бізнесу, деталі й запропонувати Вам комплексне рішення. Ми були б щасливі, якби у нас був хтось, щоб проводити навчання, керівництво та консультації для нас, так само, як ми це робимо зараз для наших клієнтів.

Я вважаю, це унікальна можливість.

Початкові витрати і мінімальними інвестиціями потрібні

Маючи місце життя в Танзанії, місцеві малі шахтарів масштабу не потрібно багато інвестувати для того, щоб почати видобування золота, як це потрібно для іноземного інвестора. Невеликий масштаб шахтаря, який живе на руднику, де у нього є будинок бруд зробили і його сім'ї, і двох або трьох дітей, він використовує киркою і лопатою, як інструменти обидва прикріплені тому ж валу, його єдиним підприємством або інвестицій. Навіть для цього інструменту він може отримати кредит і оплатити його пізніше, щоб місцевого коваля. Інструменти виробляються там, на землі, відразу ж, реальний коваль виробляє інструменти та молоти праску на колесо вантажівки, і метал нагрівається за допомогою повітряного насоса рукою перспективі. Для Танзанії невелика кількість масштабних інвестиційних шахтар може бути як нульовим або 3500 Танзанійський Шилінг або близько $ 2,5 за необхідним інструментом.

Маючи місце життя в Танзанії, місцеві малі шахтарів масштабу не потрібно багато інвестувати для того, щоб почати видобування золота, як це потрібно для іноземного інвестора. Невеликий масштаб шахтаря, який живе на руднику, де у нього є будинок бруд зробили і його сім'ї, і двох або трьох дітей, він використовує киркою і лопатою, як інструменти обидва прикріплені тому ж валу, його єдиним підприємством або інвестицій. Навіть для цього інструменту він може отримати кредит і оплатити його пізніше, щоб місцевого коваля. Інструменти виробляються там, на землі, відразу ж, реальний коваль виробляє інструменти та молоти праску на колесо вантажівки, і метал нагрівається за допомогою повітряного насоса рукою перспективі. Для Танзанії невелика кількість масштабних інвестиційних шахтар може бути як нульовим або 3500 Танзанійський Шилінг або близько $ 2,5 за необхідним інструментом.

Можна виробляти золото для когось, що живуть там, майже без інвестицій, але саме визначається роботою.

Деякі початкові витрати

На жаль, для нас, іноземців, це не представляється можливим, ми повинні завжди звертати ділову візу на вході, це було 250 доларів США або близько € 200 для кожної людини. Тоді ми зобов'язані робити бізнес через компанії, впровадження та запуску витрати коштує приблизно ще на кілька тисяч доларів.

Ми пов'язані за законом доказів офісі або комерційних площ, а також житло для людей. Є будинки в оренду на кілька тисяч доларів на рік виплачується заздалегідь. Так що відразу ж ми повинні платити за 12 місяців вперед з необхідною для дому та офісу, ви б тоді бути в змозі піти в податкову інспекцію і отримати податковий кодекс. Є кілька тисяч доларів або євро у витратах тільки перш ніж ми зможемо отримати простий номер платника податків.

Дизель або бензин дешево в Танзанії в порівнянні з деякими іншими країнами, приблизно на 50% дешевше, ніж у Європі, ціна, яка є майже однакові для обох видів палива. Але кожного разу, коли потрібно використання позашляховиків, так як асфальт там присутній тільки на головних дорогах і позашляховики споживають більше, ніж звичайні легкові автомобілі. Це означає, що для кожного "виходу й повернення з поля", він може бути розрахований приблизно 100 доларів США у витратах.

Є й інші витрати, такі як:

Рівні необхідних інвестицій

Mwanza - Танзанія

Рівень інвестицій в золотий рудник ми можемо розділити на чотири початкові групи:

В цілому, ми рекомендуємо, нарешті, 30000 доларів США для бізнес золотодобування яких основою є команда землекопів, а екскаватором.

Коли екскаватори беруть участь, можна думати мінімуму принаймні, 50 000 доларів США для початкового запуску витрати. Такий екскаватор буде другої сторони, і буде транспортуватися зі Сполучених Штатів чи Європи, це займе місяць, щоб прибути в Танзанії.

Якщо ми говоримо про невеликі гірничих робіт для іноземця, можна було б насправді потрібно набагато більше інвестицій і машин для запуску продуктивної золотий рудник:

Істинна мінімальна кількість інвестицій для серйозної операції шляхом вище 100000 доларів США.

Для того, щоб почати без великих устаткування, вам потрібно мінімально близько $ 20 000 до $ 30 000. Ми можемо забезпечити для деяких операційних витрат, навіть якщо початкова сума інвестицій низький. Насправді успішної золотом руднику повинно бути стійким на його виробництво. Ми повинні бути впевнені, що продукція відбувається, і можна розширити інвестиційні раз є вироблене золото.

Мінімальні рівні інвестицій Тимчасові рамки, щоб почати Сума в доларах США Сума в EUR
Мінімальні інвестиції Протягом 45 днів US $20,000 € 15,000
Резерви рекомендується US $10,000 US $7,500
З другим екскаватор руку Протягом 60 днів US $50,000 € 35,000
З другої вантажівок боку, позашляховиків, компресори, генератори, розширився золотом повернення обладнання Протягом 60 днів US $200,000 €150,000

Серйозні стартапів видобутку золота коштують набагато більше, ніж показано вище мінімумів. І такі мінімуми ще вважаються малими гірничих робіт.

Мінімальні інвестиції розраховується для обробки м'яких і твердих матеріалів. М'який матеріал є таким, що може бути оброблена безпосередньо із золотом швидкість відновлення до 5-6 г на тонну матеріалу. Твердий матеріал вимагає додаткових зусиль і дає до 50 грамів на тонну, залежно від місця розташування. Ніхто не може бути цілком щасливий, що 26 грамів такою, якою вона є на нашій землі.

Інвестування з великими машинами б забезпечити більш ефективну переробку золотовмісних руд, і таке обладнання складається з наступних:

Стійкий бізнес видобутку золота може швидко, протягом декількох місяців, перетвориться у відкрите акціонерне товариство, акції продаються на міжнародних ринках, а також залучення нових інвесторів.

Ми збираємося надати команді, щоб зробити професійний і функціональний золоту жилу.

Наша участь

Ми можемо брати участь у сплаті операційних витрат на окремому нерухомості і місце розташування, який відведено для вас. Такі витрати пізніше віднімається із загальної суми оборотів.

В цілому наша участь, коли ви хочете почати свій власний золотий рудник, складається з наступних дій:

Оцінка початкових витрат

Власних Золотодобувна компанія

Ваші початкові витрати ваші витрати. Ви інвестуєте у свій власний бізнес з видобутку золота і вашим власним золотодобувної компанії. Ми дійсно вимагають клієнтам інвестувати мінімальну кількість, інакше, бізнес потерпить невдачу. Це наша консалтингова та керівництво. Я особисто думаю, що вам потрібно мінімальні інвестиції як в іншому випадку, ми не можемо бути в змозі забезпечити належне консультування.

Після кількох місяців досліджень, ми прийшли з ідеями, які коштують недорого в порівнянні з методами добування золота комерційного класу. Ви використовуєте наше ноу-хау, наші ресурси, і наші поліпшені обладнання вилучення золота. Так, ми вимагаємо, щоб такі мінімальні інвестиції виплачується за конкретного обладнання, яке ми несемо відповідальність, щоб зібрати, придбання, експорт, імпорт і зібрати в Танзанії, або інша країна. Це є однією з умов для цього програма, щоб почати.

Ви можете почати з € 15,000 або 20 000 доларів США. З цієї суми наступні первинні витрати і ресурси покриті:

€ 2,000 або US $ 2800 використовується для настройки Танзанії компанії, яка просто необхідна. Цього можна уникнути, якщо ви хочете СП з деякими з наших раніше встановлених золотодобувних проектів. У цьому випадку, після того, як контракт був підписаний, ви б або покупка або купівлю золота за ціною або акцію і участь в прибутку. Окремий позов золотодобувної будуть зарезервовані тільки для такого спільного підприємства. В іншому випадку, якщо ви хочете керувати своєю золотий рудник себе, ви повинні створити компанію. Ця сума необхідна в будь-якому випадку, в тому числі у разі, якщо ваша компанія вже створена. Будь-яке перевищення сум використовуються належним чином зареєструвати проекти з Інвестиційного центру Танзанії або іншим чином купувати ліцензії, а також наймати бухгалтерів. Компанія збирається бути встановлені принаймні за 30 днів до вашого прибуття в Танзанії, щоб уникнути часу очікування і вирішити будь-які необхідні адміністративні завдання. Після того, як ви приїхали до Танзанії, акції компанії переходять до Вас, у тому числі повноважень з управління.

Ви також платите плату за витрати на проживання та офісу на цілий рік і заздалегідь, так як це, як все функціонує в Танзанії.

З початкової суми інвестицій ми закуповуємо, створення і збірки заводу з переробки золота в якості важливої ​​частини проекту. Така рослина може обробляти 80 тонн матеріалу в день. Ми проаналізували витрата цих машин близько € 8000 або 10000 доларів США. Це мобільний завод, який може бути розібраний і встановити в різних місцях або на різних інших гірничодобувних земель. Існують в цілому протягом 75 відомих методів екстракції золота. Ви можете дізнатися про методи однак, ми пішли через всю інформацію, і ми використовуємо сучасні технології, які можуть впоратися навіть найдрібніші частинки золота, які в іншому випадку обробляються ціанування. Ми не використовуємо жодних хімічних речовин і швидше за допомогою методу, який ми пропонуємо, ніж зіставні розміру компаній з ціанування. Ми використовуємо дуже сучасний і недорогий поєднання існуючих методів вилучення золота, з ефективністю, рівною з іншими методами з витратами € 80,000 або 100,000 доларів США.

Деякі компанії в Танзанії обробки золота з ціанідом. Вони душ золоті руди з ціанідом і після 2-3 місяців обробки вони вилучення золота. Дорогий інвестиції дуже ефективним, але і досить повільно. Ми використовуємо метод відновлення золото, що був винайдений, щоб замінити обробку золота ціаніду і ртуті. Які ще компанії доводиться обробляти протягом 2-3 місяців, ми можемо обробляти протягом 2-3 тижнів. Наш метод збирає дрібні частки золота.

Ми добилися прогресу існуючих методів, щоб ми могли зібрати всю видиму і невидиму золото у відсотках від 98% матеріалу з першої процедури золотих руд.

Витяг золота рослина не займе багато місця. Crucial замовляються з США, принаймні за 30 днів до збирання може бути завершена в Танзанії через будівельних і транспортних рази. Золото рослина містить 7 золотих пральні шлюзи, де один канал постійно очищені від концентрату та іншої 6 шлюзів роботи постійно. Існує вісім шлюз, який служить для визначення загального ефективність і переконайтеся, що навіть дрібні частки золота були збережені.

Операційні витрати в області

Операційні витрати в області досить дешево в порівнянні з ситуацією в західних країнах. Якщо наше керівництво залишилося керувати власним золотий рудник, ми зберігаючи 20% доходу, ви отримуєте 80% від такої гірничодобувної компанії.

Вартість працівників протягом одного дня складає 3 € - € 5 або US $ 5 - US $ 8 з особи, в середньому, в той час як деякі працівники ми платимо € 5 або 8 доларів США в день або навіть більше. Це дуже дешево в порівнянні з західними мірками, це означає, що вони отримують € 90 або 120 доларів США на місяць або € 150 або 180 доларів США на місяць;

Ми повинні дати їм їжу, і так як всі живе далеко в іншому місті чи селі, ми повинні надати житло, кухня, туалет, душ (вода готується на місці), то є й інші витрати, а також.

Вартість обробки жорстких руд

Жорсткі руди: вартість сировини становить приблизно € 100 або US $ 130 за тонну. Якщо є 26 грамів на тонну, як у нас це випробував, це дуже вигідно. Жорсткі руди тестуються в процесі копання і єдиний матеріал, який має золото в ньому збирається бути вивчені. Вона займає 5 осіб в один день, щоб викопати 1 тонну матеріалу.

* П'ять осіб виплачуються кожні € 5 в день, тобто € 25 або 33 дол США за тонну; * Вартість спалювання руди становить близько € 20 або US $ 27 за т; * Вартість дроблення твердого руди становить близько € 25 або 33 дол США за тонну; * Є також витрати на енергію, дизельні насоси, транспортні витрати; жорсткі руди або породи повинні бути спалені для правильного вилучення золота, які збільшують витрати, але дає кращі результати; * Ми, звичайно, використовувати в початок 25 осіб копати 5 тонн сировини жорстких руд в день. Було б також створити вартість близько € 500 або US $ 675 в день. Але можна отримати більше 100 грамів золота з 5 тонн, а це означає більше € 3000 або US $ 4100 в день.

З мінімальними вкладеннями, як описано, ми не можемо обробляти більш, скажімо, 5 тонн твердих руд, тому що, якщо немає дробарки на місці, то матеріал повинен перевозитися і заплатив для дроблення, але така операція дроблення обмежений, то краще купувати додаткові дробарки для сайту, кожен вартістю € 4000 і може обробляти 200 кг на годину або близько 2,5 тонн на добу, або 5 тонн, якщо є нічна зміна.

Вартість обробки м'яких руд

М'які руди: такі мінімальні інвестиції заснована на тому факті, що більшість матеріал м'який IRES і невелика частина, може бути, 20% будуть оброблені як жорсткі руд або порід. Це пов'язано з відсутністю необхідної технікою, як я описав. При обробці м'яких руд, у нас є самі переваги на початку, тому що тоді ми можемо наймати працівників, які працюють з кирками і лопатами, і риття це спосіб простіше.

Танзанійський дробарки машини

Ми можемо імпортувати професійні дробарки золоторудних родовищ з Китаю, Європи або США, однак це, як вона може працювати належним чином з Танзанії зробив дробарки, тому він може обробляти 5 тонн матеріалу протягом 24 годин в дробарку. З двома такими дробарок це може означати 200-300 грамів золота на день.

Є також варто для власника місці, тому що ми повинні ділитися прибутком з власником ліцензії. Це означає, що ми поділяємо прибутку з тримачем ліцензії, і що може бути від 10% до 50% від чистого прибутку. Ми вже встановили відносини з володарями ліцензій.

При обсязі інвестицій в € 15,000 або 20 000 доларів США і з нашою участю в операційних витрат, ви можете розраховувати протягом декількох місяців при регулярному виробництва золота.

Ви можете або прийняти рішення активно брати участь в управлінні або мати наша управлінська команда привести свій власний золотий рудник. Приклад такого чистого частки прибутку є те, що ви отримаєте 8000 доларів США з кожного 10,000 доларів США, у той час як 2000 доларів США будуть зарезервовані за послуги з управління. Ви можете завжди мати безкоштовне житло, відпочинок, безкоштовно покоївок, а потім відвідати безкоштовний сафарі, національний парк, тому ми можемо направити вас на Занзібарі. Ви можете зайти на сайт, ви можете поговорити з людьми, ви можете побачити, як бізнес може бути розширений в майбутньому.

Консалтинг і керівництво для власного Gold Mine

Наші консалтингові збори сплачуються як тільки ми встановили виробництво золота для вас, і як тільки ви пройшли навчання та успішно зрозумів деталі операції. Консалтинг і керівництво на першому етапі буде завершена, як тільки ви дали перші три кілограми золота.

Наша консалтингова плата, залежить від вихідної кількості і значень операції, які ми надаємо вам. З мінімальними витратами US $ 20 000 плюс операційні витрати, наша консалтингова плата становить 2 кг золота, але тільки після того як ви отримали свої власні 3 кілограми. Насправді, ви не платите його безпосередньо, видобуток золота завод вироблятиме наш гонорар за консультації. І ви дізнаєтеся, що ваша продукція працює. Тільки тоді буде такою консалтинг плата виплачується. Це разова плата.

Потім ви можете продовжувати управляти бізнесом самостійно. Якщо ви вирішили, що ми управляємо бізнес для вас, ми б зберегти частину прибутку, і ви б виплачуватися щомісяця свою частину прибутку зі свого власного золотого рудника.

Власний Сталий довготривалі Золотодобувна Бізнес

Кінцевий продукт, який ви збираєтеся отримати за допомогою цієї програми ваш власний стійкий довгостроковий видобуток золота бізнес.

Як почати

Якщо ви хочете, щоб почати з програмою, підписатися на наступних інструкцій.

Зв'язатися з нами

START YOUR OWN GOLD MINE
820 S. Macarthur Blvd
Ste. 105-282
Coppell, TX 75019
UNITED STATES

Телефон: +1 (214) 269-0623
www.startyourowngoldmine.com

GOLDIVANTI LP

Соціальні мережі

Facebook

{$googletranslate_fulldisclaimer}

Call Communication and Reporting Officer I/C of Start Your Own Gold Mine company in Tanzania, Mr. Gabriel Masanyiwa, on +255626100000

If you wish to call mentor Mr. Jean Louis for anything relating to Start Your Own Gold Mine simply call the number or on mobile devices click on this phone number +385958185403 to get immediately in touch, regardless of the time zone.

Current location of Mentor to Start Your Own Gold Mine

I am Mr. Jean Louis, mentor for Start Your Own Gold Mine program and I am currently located in Novska, Croatia, for purposes of construction of gold mining equipment Europe, and private purposes. I am managing teams of people in Uganda, Kenya, Rwanda and Tanzania and handling purchases and manufacture of mining equipment. We are also promoting our Tanzanite gemstone inventory.

You will need either to contact me or Communication and Reporting Officer I/C, Mr. Gabriel Masanyiwa in Tanzania as described.

Contact us to Start Your Own Gold Mine

Contact us to Start Your Own Gold Mine. There is a simple rule at Start Your Own Gold Mine: if we can help you, we do, whenever and wherever necessary, and it's the way we've been doing business since 2002, and the only way we know


Full name:


E-mail:


Phone:


Message: