Kendi altın madeni Başlat

Kendi altın madeni Başlat

{$languages}

Kendi altın madeni Başlat

Kendi altın madeni Başlat

Kendi altın madeni başlayan ve altın yatırım gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Benim adım John Louis ve ben danışmanlık ve kendi altın madeni ve sürdürülebilir altın madenciliği iş başlatmak için rehberlik hizmeti altın ve sağlayıcı uluslararası yatırım danışmanıyım.

2002 yılından bu yana. Ben, başlayan açılan, kayıtlı, kendi işlerini başlatmak için dünya çapında girişimciler ve işadamları yardım 100'den fazla uluslararası işletmeler dahil etmişlerdir.

Size altın ilk beş kilogram üretilen kadar benim kişisel gözetimi altında, verimli, kendi altın madenciliği iş başlatmak için sunmak, ve daha sonra isterseniz, sürekli gözetim ve kişisel olarak organize ve denetimli yönetim altında. Olabilir

Bu program altın, altın ve altın ile ilgili işletmelerin çeşitli ticari üretiminde bizim iş ve deneyim sonucudur.

Kendi Altın Madeni Başlat tam size göre. Biz zaten kendi altın madenciliği ve altın üretimi başladı ve sadece sık sık onlara altın madenciliği projeleri ile aynı süreç ve yöntemlerle çalıştırabilirsiniz kendi altın madenciliği üretimi, başlamak için yeni müşteriler tarafından istendi olur. Bu kendi altın madenciliği iş başlatmak için, bu web sitesinin amacı budur. Altın üretimi sürdürülebilir ve uzun vadeli karlı bir iş.

Eritilmiş altın

Ben şahsen altın en iyi yatırım kendi altın üretimi sahip olduğuna inanıyoruz. Ben bana yol ve ben size teklif ediyorum gibi iş doğrudan birine olabilir eğer Şahsen ben çok mutlu olurdu. Sadece araştırma ve doğru bilgi elde etmek için altı ay gereklidir insanlar ve başka beş aylık Benim grup sadece iddiaları araştırmak ve ortak girişim fırsatlar elde etmek. Biz altın ilk gram almak için bir çok yatırım zorunda kaldı. Ve başardık.

Bu keşif, kendi kendine öğrenme ve süresi tüm yükü ile başarıya giden uzun yol takip edecek değildir. Sen olacak hızıyla sürüyor 45 gün içinde altın madenciliği işine. Evet, 45 gün sadece.

Ben edindikleri bilgi ve deneyimi ile, anahtar teslimi altın madenciliği çözümü hakkında bilgi için buradayız, böylece altın üretiminin projenin başından itibaren 45 gün içinde başlayabilir.

Ben altın ticaret işinde değilim, hurda altın iş uğraşan ve altın rafine ve bu iş olmayı herkes altın fiyatı ile risk istemiyorum. Ben altın fiyatı ile riskleri en aza indirmek için kendi altın madenciliği açmak için karar verdik. Ve haklıydı.

Bu iş olarak, tam kontrole sahip olabilir ve izlemek ve iş kendinizi yönetmek olabilir veya seçmek için veya bize yönetim temsilci karar verebilir. Bu senin kararın. Tüm bu çoğu bizim danışmanlık ve rehberlik hizmeti aracılığıyla işine tam bir fikir olması önerilir.

Karlar önemli olabilir, ama iş yöneticilerinin niyeti ve sebat çok bağlıdır. Evet, niyet ve sebat gerekli miktarda var. Biz düzgün, kopyalamak çoğaltmak ve bu altın madenciliği iş kendinizi devam edebiliyoruz kadar, size öğretmek size göstermek, kurşun ve altın üretiminin ilk aşamalarında size rehberlik etmek için buradayız. Eğer minimal altın üç kilogram elde etmiş olacak gibi daha sonra, durdurmak ya seçebilir, ya da gelecekte bu tür iş kendinizi yönetmek için seçebilirsiniz, ya da sonunda bizim denetimli yönetimi için yönetim yetki ve mesafeye kar kazanmak için.

Biz niyet ve bu hedeflere ulaşmada sebat gerekli doz gerekli dozu var. Amaç, altın, uzun vadeli ve sürdürülebilir üretimidir. Kazanç her durumda, önemli olabilir, hatta bir küçük makine, ekipman yatırım, altın kurtarma teknolojisi, tesisleri, güvenlik ve işletme maliyetleri ile, ayda altın birkaç kilogram üretmek gerekir.

Benden ya pasif ya da aktif, bu iş yer almak nasıl önümüzdeki birkaç gün ve net talimatlar üzerinden alırsınız. Bu süre içinde, kendi altın madeni nasıl başlayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Kendi Altın Madencilik Şirketi

Kendi altın madencilik şirketi bugünden itibaren 45 gün içinde çalışıyor olabilir. Bizim danışmanlık ve rehberlik ve yönetim hizmetleri altında kendi altın madencilik şirketi bugünden itibaren 45 gün içinde temiz altın üreten olabilir.

Bu program başlamadan madenciler, altın avcıları ya da kendi işine yatırım yapmak isteyen insanlar ya da zaten altın madenciliği iş ile başlamak için düşünen olanlar içindir. Kendimiz tarafından yönetilen olurken kendi altın madeni de pasif gelir ilginizi çekebilir.

Altın Madencilik Proje Yönetimi ve Kontrol

Yönetim ve şirketimizin danışmanlık, rehberlik ve yönetim hizmetleri kapsamında sağlanan kendi altın madenciliği iş kontrolü iki yolu vardır.

Eğer yardımı olmadan yönetmek devam gidiyoruz * Altın madenciliği projesi; Kesintisiz çalışma altında * Altın madenciliği projesi

Kendi altın madenciliği iş yönetmek için öğrenmek için gidiyoruz

Bizim denetim, danışmanlık, rehberlik ve yönetim altında, başarılı bir altın ilk miktarda üretilen kadar, bir ila üç ay harcamak için gidiyoruz. Aslında, size başarılı emin yapıyoruz. Bu altın üretimi başlar ve aslında altın ilk miktarda üretmek o bizim sorumluluğumuzdur.

Bu adımları takip nerede, öğrenme sürecinin belgelere aracılığıyla okuma, altın madenciliği iş yasal ve pratik yönleri anlamak, ve projenin insanlar ve yönetim taşıma kendinizi eğitmek olduğunu. Bu başlangıç ​​dönemi boyunca yardımcı olan, ve ya oturup biz ne yaptığını izlemek veya iş kendinizi içerebilir. Bu tamamen size bağlıdır. Biz aktif kendiniz dahil tavsiye ederiz.

Öğrenme sürecinin başarılı bir ilk bir ila üç ay sonra, kontrol yönetmek ve kendi altın madeni çalıştırmak mümkün olacak.

Bizim denetim ve yönetim altında kendi altın madeni çalışıyor

Başarılı bir şekilde kendi altın madeninde altın ilk miktarı üretilen sonra, size altın madeni sonuçlar veriyor ikna olacaktır. Zaten kar, aslında, bizim şirket için altın bir sonraki küçük bir miktar almak için gidiyoruz var sonra ödül altın danışmanlık, rehberlik, yönetim ve ilk üretim için ödül olarak, ödenecektir. Bir kez altın ödeme veya para eşdeğer miktarda, olacak bu kadar nihai anlaşma üzerinde mutabık. Altın: İlk sonuçlar elde ettik kez danışmanlık ücreti ödüyoruz.

Bundan sonra, kendi iş kendiniz çalıştırmak için ya da bize yönetim devredebilir karar verebilir. Biz iş ve kendi altın madeni izlemek ve kontrol, ya da yönetiyorsa, firmamız ile Ortak Girişim olurdu ve biz kar küçük bir yüzdesini koruyarak olacağını sırasında, altın üretiminin kabul belirli ve daha büyük oranda alıcı olacaktır Kendi iş yönetimi.

Kendi altın madeni vergiden muaf gelir

Vergi ikamet veya iş yapısı olarak, biz kendi altın madeni elde ettikleri karların, vergiden muaf ödenir tasarım olabilir. Bu mümkün altın üretimi ile mümkün olabileceğini çeşitli burçları kaynaklanmaktadır. Genel olarak, birçok ülkede, yatırım altın alım ve satım vergisi özgür olabilir. Bazı ülkelerde, ülke dışında elde edilen kazanç vergi özgür olabilir ve iş şirketlerden dağıtılanlar bazı insanlar vergi özgür olabilir için. Biz ikamet ve yasaların bağlı olarak, iş ve vergi durumu içine bakmak, ve biz kendi altın madeni dışında vergiden muaf fon ve kar almak için kullanabilirsiniz tercih anlaşmalar tasarım olabilir gidiyoruz.

Bunun yerine para kar, bu altın madeni altın alma hakkına da mümkündür. Altın veya iyi bilinen üretim anlaşmaları satın alma sözleşmesi kendi şirket ile kapatabilir basit satın alma sözleşmesi olabilir. Bir kez yatırım külçe altın ve barlar size teslim edilmiş, bir yatırım ya da alternatif olarak gelecek için saklamak olabilir, bunları satmak ve kar vergiden muaf kazanç olabilir. Gerçekten kendi vergi ikamet ve iş yapısı bağlıdır. Biz yardım ve uygun kurulum ile size yardımcı olabilir.

Altın madencilik şirketi olma

Mevcut projeler Tanzanya, Doğu Afrika Cumhuriyeti geliştirilmektedir. Biz diğer ülkelerde projeler gelişebilir, ama bu Kendi Altın Madeni Başlat proje kapsamında şimdi teklif budur.

Eğer en iyi vergi teşvikleri için tavsiye olarak tavsiye ya da Şirket mülkiyeti şekilde yapılandırılmış olabilir. Kendinizi tutun ve tamamen sizin şirket kendi olabilir. Kendi altın madenciliği iş gizli sahipliği için başka bir şirket veya yerel şirket veya bir offshore şirket kullanabilirsiniz. Bu kamu kayıt defterinde görünür olmaz sözleşmeleri ile mülkiyet ve kontrol korumak için de mümkündür. Her şey aramak ne kadar gizlilik bağlıdır.

Kendi Altın Madeni Başlat Proje kapsamında, ya kendi, doğrudan ve kamu bireysel mülkiyet altında veya şirket tutarak mülkiyet altında, kendi altın madencilik şirketi, kazanmak kendi ve kontrol edecek. Bu altın madencilik şirketi olma tavsiye ve yapısı danışmanlık ve rehberlik hizmetimizin bir parçası olarak yer almaktadır.

Muhasebe personelimiz ve yeminli mali müşavirler tarafından ele alınacaktır.

Altın madenciliği başlangıç ​​için kaynak kullanma

Biz 2002 yılından bu yana yatırım edilmiştir. altın hurda satıcı, altın ticaret ve elmas yatırım olarak iş de dahil olmak üzere işletmeler, çeşitli içine. Zaman içinde, biz yeni şirket edindikleri, dünyanın yeni şube açtı, ve değerli bağlantıları kazandı, know-how ve deneyim. Biz oluşturduğunuz Kaynakları, kullanıma hazır ücretsiz, kendi altın madenciliği proje için yerinde ve.

Kısa sürede bir altın madeni açmak için çok zordur. Bu sonuç, seyahat, röportajlar, analiz, çeşitli niteliklerin insanların istihdam, iyi yerlerde bulma, keşfetmek ve altın yatakları ile yeterli toprak iddiaları bulma, çalışanlar için evler inşa, güvenlik, eğitim personeli sağlayan bir çok sonra hazırlık aylar alır ve sözleşmeleri ve lisans sahipleri ile Ortak Girişim kapanış.

Bu kaynaklardır. Zaten var kaynakları, kendi altın madenciliği iş açmak için başlangıç ​​aşamasında kullanabilirsiniz. Kurduğumuz kaynaklar tam da kendi altın madeni açmak için bu tür danışmanlık ve rehberlik sunabilir nedeni vardır.

Kaynaklarımızı kullanarak Faydaları

Bizim hazır kaynakları kullanarak aşağıdaki yararları kazanıyor:

Bu kendi maceraya başlamak için ve bu iş baştan başlamak için Afrika'ya geldiğinizde daha uzun çabalarına en az altı ay veya, ile alacağını çok pahalı olacaktır. Muhtemelen yol daha, arama aşamasında 50.000 ABD Doları en az geçirmek istiyorsunuz, ve size yaygın olarak mevcut olan yolsuzluk hakkında kasten yanlış bilgi veya sorunlar ortaya kişiler hakkında sorunları çözmek için olurdu söz değil. Herhangi bir yolsuzluk ve suç bizim taraftan rapor ve şüpheli işlemleri içine girmek asla. Ama bir başkası, İtalya'dan meslektaşlarımızın bazıları, kolayca yolsuzluk durumlarda içine sokulmuş olacak ve sonunda ülkeden sınır dışı ya da hapiste sonunda olabilir. Tek bir elmas satın alıyor sadece basit ve masum yanlışlıkla gibi, bunun için uygun bir lisans yok zaman.

Bizim kaynak zaten mevcut: kurulan işletmeler, konaklama, ofis, personel, tercüman, pompalar, yatak, ev, arsa ve konumu, lisans, makine, jeneratör, güneş enerjisi, borular, kazanlar, su depoları ve benzeri ile sözleşme.

Bu tür kaynaklar otomatik olarak bu girişim kullanılır.

Varolan kaynakları kullanan yoksa Aksi takdirde, maliyeti ilk aşamada çok daha yüksek olacaktır, ve daha sadece kendi yeri kurmak için ay ve ay geçirecekti. Biz bunu önlemek istiyoruz.

Tanzanya anahtar teslimi altın madenciliği iş

Bizim yardım, danışmanlık, rehberlik ve yönetim ile kendi altın madeni başlayarak tam bir anahtar teslimi altın madenciliği iş sunuyor. Yer an itibariyle, Tanzanya olduğunu.

Sen şu değerli ürün alıyorsanız:

Altın madenciliği gelen kar alacak olan şirketin *% 100 mülkiyet; * Gerekirse, gizlilik amaçlı bir anonim holding şirketi alabilirsiniz, ofis için * sözleşmeleri, ofis alanı yasaların gerektirdiği gibi; * Eğer yerde bizim yönetim, personelimiz, iş, danışmanlık ve rehberlik almak; * Eğer lisans sahibi ile Ortak Girişim ile iddia, altın yatakları ile yer veya arazi, olsun; * Eğer altın gerçekten, üretilen yerinde erimiş ve altın fiyatı için yerel bayilere satılan böylece belirli bir güvenlik, evleri, personel, işçi, araç, makine, altın kurtarma ekipmanları, olsun; * Tam bir üretim hattı almak;

Bu tür üretim elbette sebat ve niyet gerektirir ve bizim grup sebat ve niyet gerekli doz vardır.

Birisi uğraşan ya da bir altın madeni çalışan ve iş sırlarını açmak ayrıntıları ve komple bir çözüm sunmak için istekli bulmak için, çok nadirdir. Biz müşterilerimiz için şimdi bunu yapıyor gibi, bizim için eğitim, rehberlik ve danışmanlık yapmak birisi olsaydı biz mutlu olurdu.

Ben inanıyorum, bu eşsiz bir fırsattır.

İlk giderler ve gerekli en az yatırım

Tanzanya yer yaşam olan, yerel küçük ölçekli madencilerin bir yabancı yatırımcı için gerekli olduğu gibi, altın madenciliği faaliyetlerini başlatmak için yatırım yapmak çok gerek yoktur. O evi ve ailesi, ve iki ya da üç çocuk yapılan bir çamur olan maden sahası, yaşar küçük ölçekli madenci, onun sadece girişim ya da yatırım ile aynı mile bağlı iki araç olarak, bir pick ve kürek kullanır. Hatta bu araç için o bir kredi almak ve yerel bir demirci daha sonra ödemek. Araçları arazi üzerinde orada üretilen, hemen, gerçek bir demirci aletleri ve çekiç kamyonun tekerlek üzerinde demir üretir, ve metal bir el tarafından işletilen hava pompası kullanılarak ısıtılan ediliyor. Bir Tanzanya küçük ölçekli madencilik yatırım tutarı için sıfır ya da 3500 Tanzanya Schilling ya da gerekli bir araç için 2.5 US $ civarında olarak düşük olabilir.

Tanzanya yer yaşam olan, yerel küçük ölçekli madencilerin bir yabancı yatırımcı için gerekli olduğu gibi, altın madenciliği faaliyetlerini başlatmak için yatırım yapmak çok gerek yoktur. O evi ve ailesi, ve iki ya da üç çocuk yapılan bir çamur olan maden sahası, yaşar küçük ölçekli madenci, onun sadece girişim ya da yatırım ile aynı mile bağlı iki araç olarak, bir pick ve kürek kullanır. Hatta bu araç için o bir kredi almak ve yerel bir demirci daha sonra ödemek. Araçları arazi üzerinde orada üretilen, hemen, gerçek bir demirci aletleri ve çekiç kamyonun tekerlek üzerinde demir üretir, ve metal bir el tarafından işletilen hava pompası kullanılarak ısıtılan ediliyor. Bir Tanzanya küçük ölçekli madencilik yatırım tutarı için sıfır ya da 3500 Tanzanya Schilling ya da gerekli bir araç için 2.5 US $ civarında olarak düşük olabilir.

Neredeyse herhangi bir yatırım ama kendini kararlı çalışma olmadan, birisi orada yaşayan için altın üretmek mümkündür.

Bazı başlangıç ​​giderleri

Ne yazık ki, bizim yabancılar için, mümkün değildir, her zaman girişinde bir iş vize ödemek gerektiğini, her kişi için US $ 250 veya yaklaşık 200 € olmuştur. Sonra bir şirket aracılığıyla iş yapmak için gerekli olan, kuruluş ve başlangıç ​​maliyetleri dolar yaklaşık bir kaç binlerce maliyeti.

Biz delil bir ofis veya ticari alan için hukuk, hem de insanlar için konaklama tabidir. Peşin ödenecek yıllık birkaç bin dolar kiralık evler vardır. Yani hemen önümüzdeki gerekli ev ve ofis ile 12 ay boyunca ödemek zorunda, daha sonra vergi dairesine gidip vergi kodu almak mümkün olacaktır. Basit bir vergi numarası alabilirsiniz hemen önce giderlerine dolar veya Euro birkaç bin vardır.

Dizel veya benzinli Avrupa'da göre yaklaşık% 50 daha ucuz diğer bazı ülkelerde, fiyat yakıt iki tip için hemen hemen aynı olmasının göre Tanzanya ucuz. Ama asfalt sadece ana yollar ve off-road araçlarda mevcut olduğu için biz, off-road araçların kullanımını gerektiren her zaman sıradan binek fazla tüketmek. Her "alanından çıkış ve dönüş" için anlamına gelir bu giderleri 100 ABD $ hesaplanabilir.

Gibi diğer giderleri bulunmaktadır:

Altın yatakları ile sitede * güvenlik, dolar en az yüzlerce maliyetleri, bu tür eskrim batı ülkelerine göre çok ucuz olmasına rağmen; Işçiler için evlerin * konaklama ve bina, bir alanda mutfak, diyelim ki 800 $ maliyeti söylüyorlar, bu yüzden batı kışla ya da prefabrik evler ile karşılaştırıldığında gerçekten çok değil, ama bu yine ek bir maliyet; * Daha sonra konteynerlerin çeşitli maliyetleri, su depoları, pompaları, güneş pilleri, altın çıkarmak için operasyon maliyeti;

Gerekli yatırım düzeyleri

Mwanza - Tanzanya

Bir altın madeni yatırım düzeyi dört ilk gruba bölmek olabilir:

Başlangıç ​​giderleri için * bir minimum yatırım, bir iş ve şirket, personelin elde, vergi sorunları çözmek, bir yıl için ofis elde, tam çalışma üretim tesisi, küçük makine, gerekli pompa ve almak için kullanıldığı, 20.000 ABD Doları olan güvenlik önlemleri; * Bir iş, dizel veya benzin faaliyet giderleri ve diğer enerji, gıda, ulaşım ve iş masraflarını karşılamak için birkaç bin gerekir bu miktarın ek olarak;

Genel olarak, yerine bir ekskavatör, temel kazma ekibi olan altın madenciliği iş için sonunda 30.000 dolar tavsiye ederiz.

Ekskavatörler söz konusu olduğunda, bir ilk başlangıç ​​giderleri için en az 50.000 ABD Doları en az düşünebilirsiniz. Bu ekskavatör ikinci el olacak ve Amerika Birleşik Devletleri ya da Avrupa'dan taşınan olacağını, bu Tanzanya gelmesi bir ay sürer.

Bir yabancı için küçük ölçekli madencilik söz ise, bir gerçekte verimli bir altın madeni çalıştırmak için bir yol daha fazla yatırım ve makine gerekir:

Ciddi bir ameliyat için gerçek asgari yatırım tutarları şekilde 100.000 dolar üzerindedir.

Büyük ekipman olmadan başlamak için, minimal bazı US $ 20.000 30.000 dolar gerekiyor. Ilk yatırım miktarı düşük olsa bile bazı faaliyet giderleri için sağlayabilir. Aslında başarılı bir altın madeni üretim sürdürülebilir olmalıdır. Biz üretim olur ve altın üretilen orada bir kez yatırım genişletebilir emin yapıyoruz.

Minimal yatırım seviyeleri Başlatmak için zaman çerçevesi ABD Doları Tutar Euro Tutar
Minimal yatırım 45 gün içinde US $20,000 € 15,000
Yedekler tavsiye US $10,000 US $7,500
Ikinci el ekskavatör ile 60 gün içinde US $50,000 € 35,000
Ikinci el kamyon, off-road araçlar, kompresör, jeneratör, genişletilmiş altın kurtarma ekipmanları ile 60 gün içinde US $200,000 €150,000

Ciddi altın madenciliği başlatılması yukarıda gösterilen minimum çok daha fazla maliyet. Ve bu minimum henüz küçük ölçekli madencilik olarak kabul edilir.

Minimum yatırım hem yumuşak ve sert malzemelerin işlenmesi için hesaplanır. Yumuşak malzemenin malzeme ton başına 5-6 gram altın iyileşme oranı ile hemen işlenebilir böyle olduğunu. Sert malzeme ekstra çaba gerektirir ve konumu bağlı olarak, ton başına 50 gram kadar verir. Bir bizim karada olduğu gibi 26 gram için oldukça mutlu olacaktır.

Büyük makineleri ile yatırım altın cevheri daha verimli işleme sağlamak ve bu ekipmanları takip oluşur olacaktır:

Kazma için * Ekskavatör; Kayaların kazma hızlandırmak ekskavatör için * Hidrolik kırıcı,; Ekskavatör için * Özel sardı; Ayrıca maden ocaklarına hava temini için kullanılan pnömatik çekiçler için * kompresörler; Malzeme transferi için * Pick belki de en karlı; * Kırıcı toz malzeme içine altın cevheri dönüştürmek için gerekli olan; * Arazi taşıtları;

Sürdürülebilir bir altın madenciliği iş hızlı bir şekilde, birkaç ay içinde, hisse senetleri de yeni yatırımcıların çekilmesi, uluslararası piyasalarda satılan ile halka açık bir şirket haline dönüşebilir.

Biz profesyonel ve fonksiyonel altın madeni yapmak için takım sağlamak için gidiyoruz.

Bizim katılım

Sizin için ayrılan ayrı bir özellik ve yere faaliyet giderlerinin ödenmesinde katılabilir. Bu tür maliyetler, daha sonra toplam ciroları düşülür.

Genel olarak kendi altın madeni başlamak isteyen bizim katılım, aşağıdaki gibidir:

İlk giderlerin tahmini

Kendi Altın Madencilik Şirketi

Sizin ilk masraflar giderleri vardır. Kendi altın madenciliği iş ve kendi altın madencilik şirketi haline yatırım yapıyoruz. Biz aksi takdirde, iş başarısız olur gibi, bazı az miktarda yatırım müşterilerine gerektirir. Bu bizim danışmanlık ve rehberlik olduğunu. Ben şahsen biz uygun danışmanlık sağlamak mümkün olmayabilir, siz aksi minimum yatırım gerekiyor diye düşünüyorum.

Araştırmanın birkaç ay sonra, biz ticari dereceli altın kurtarma yöntemleri ile karşılaştırıldığında daha ucuzdur fikirler geldi. Bizim know-how, kaynaklarımızı ve bizim geliştirilmiş altın kurtarma ekipmanları kullanıyor. Evet, biz, toplamak kazanmak, satın alma, ihracat, ithalat ve Tanzanya'da araya, ya da başka bir ülke için sorumlu olduğu gibi asgari yatırım özel ekipman için ödenen olduğunu gerektirir. İşte bu program başlatmak için bir durumdur.

Sen € 15.000 US $ 20,000 ile başlayabilir. Bu miktarı ile aşağıdaki başlangıç ​​masrafları ve kaynakları kaplıdır:

€ 2,000 veya 2,800 USD kurulumu sadece gerekli bir Tanzanyalı şirket için kullanılır. Eğer daha önce kurulmuş altın madenciliği bazı projeleri ile Ortak Girişim istiyorsanız bu önlenebilir. Bu durumda, sözleşme imzalandıktan sonra, yapacağınız satın alma veya fiyat ya da hisse altında altın kazanmak ve kar katılmak ya. Ayrı altın madenciliği iddiası böyle ortak girişim için ayrılmış olacaktır. Eğer altın madeni kendiniz yönetmek istiyorsanız Aksi takdirde, bir şirket kurmak için gereklidir. Bu tutar, şirket zaten kurulmuş eğer davası dahil, her durumda gereklidir. Herhangi bir aşırı paralar düzgün Tanzanya Yatırım Merkezi ile projeler kayıt veya başka lisansları almanız ve muhasebeciler kiralama kullanılmaktadır. Şirket bekleme süresini önlemek ve gerekli idari görevleri çözmek için, en az 30 gün Tanzanya gelmeden önce kurulmuş olacak. Tanzanya geldi sonra, şirket hisselerinin yönetim yetkileri de dahil olmak üzere, size aktarılır.

Bu işler Tanzanya nasıl işlediğini olduğu gibi aynı zamanda, tüm yıl için ve önceden konaklama ve ofis masrafları için ücret ödüyoruz.

Ilk yatırım miktarı ile biz projenin önemli bir parçası olarak altın işleme tesisi oluşturma ve montaj, satın alma vardır. Böyle bir bitki günde malzemesinin 80 ton işleme olabilir. Biz yaklaşık € 8000 veya US $ 10.000 tür bitkinin gider tahmin. Bu demonte ve çeşitli yerlerde ya da çeşitli diğer madencilik topraklarda ayarlanmış olabilir mobil bitkidir. Altın çıkarma 75, bilinen yöntemlere kıyasla, genel olarak bulunmaktadır. Ancak yöntemleri hakkında bilgi edinebilirsiniz, hepimiz bilgi yoluyla gitti ve biz başka türlü siyanür liçi tarafından ele bile küçük altın parçacıkları işleyebilir modern teknolojiyi kullanıyor. Biz hiçbir kimyasal madde kullanımı ve hızlı biz siyanür liçi ile karşılaştırılabilir boy şirketlerin daha sunuyoruz yöntemi ile vardır. Biz 80.000 € veya US $ 100.000 giderleri ile diğer yöntemlere eşit verimlilik ile, mevcut altın kurtarma yöntemlerinin bir çok modern ve ucuz kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

Tanzanya Bazı şirketler siyanür ile altın işliyoruz. Onlar siyanür ile altın cevherleri duş ve işleme 2-3 ay sonra altın kurtarmak. Pahalı bir yatırım çok etkili ama aynı zamanda oldukça yavaş. Biz altın siyanür veya civa işleme yerine icat edildi altın kurtarma yöntemi kullanıyor. 2-3 ay içinde işlemek için başka ne bir şirket, biz 2-3 hafta için işleyebilir. Bizim yöntemi iyi altın parçacıkları toplar.

Biz altın cevherlerinin ilk tedavi ile malzemenin% 98 yüzdesi tüm görünür ve görünmez altın toplamak böylece Biz mevcut tekniklerin iyileştirmeler yaptık.

Altın kazanım tesisi fazla yer almaz. Montaj nedeniyle inşaat ve ulaştırma kez Tanzanya bitmiş olabilir öncesinde önemli parçalar en az 30 gün ABD'den sipariş edilmelidir. Altın bitki bir kanal kalıcı sürekli konsantresi ve diğer 6 savak iş temizlenir 7 altın yıkama tasviyeler içerir. Toplam etkinliğini belirlemek ve hatta ince altın parçacıklar muhafaza edilmiş olduğundan emin olmak için hizmet veren sekiz bent vardır.

Alanında faaliyet giderleri

Alanında faaliyet giderleri Batı ülkelerinde duruma göre oldukça ucuz. Bizim yönetim biz gelirin% 20 istinat kendi altın madeni yönetmek bırakılırsa, bu tür madencilik şirketi% 80 alıyor.

Bazı işçiler bile daha € 5 veya US $ 8 gün veya ödeme yaparken, US $ 8 kişi başına ortalama - € 5 veya US $ 5 - bir gün için işçi maliyeti 3 € 'dur. Bu Batı açısından karşılaştırıldığında, onlar bir € 90 ya da US $ 120 aylık veya € 150 veya US $ 180 bir ay olsun demek çok ucuz;

Biz onlara yiyecek vermek gerekir, ve herkes başka bir şehir veya köyde uzakta yaşıyor yana, biz bir konaklama sağlamak zorunda, mutfak, tuvalet, duş (su yerinde pişirilir), daha sonra diğer masraflar da vardır.

Sert cevherlerini işleme maliyeti

Sabit cevherleri: hammadde maliyeti yaklaşık € 100 veya US $ 130 ton başına olduğunu. Biz yaşamış gibi ton başına 26 gram varsa, bu çok karlı. Sabit cevherleri kazma işlemi sırasında test edilir ve içinde altın olan tek malzeme keşfedilmeyi olacak. Bu malzemenin 1 ton kadar kazmak için bir gün içinde 5 kişi alır.

* Beş kişi her günde 5 € ödenir, yani 25 € veya US $ 33 per ton; * Cevher yanma maliyeti yaklaşık 20 € veya US $ 27 per ton; ; * Sert cevher kırma maliyeti yaklaşık 25 € veya US $ 33 per ton , * Enerji maliyetleri, dizel pompa, ulaşım giderleri de vardır sert cevherleri veya kayalar maliyetleri artırmak ama daha iyi sonuçlar üretir uygun altın çıkarılması için yanmış olması gerekir; * Biz kesinlikle günde ham sert cevherlerin 5 ton kazmak için 25 kişiyi başlayan istihdam olacaktır. Ayrıca yaklaşık 500 € ya da US $ 675 günde maliyetini yaratacak. Ama bir günde üzerinde 3000 € veya US $ 4,100 yani, 5 ton altın 100 gram alabilirsiniz.

Açıklandığı gibi az yatırım ile, yerinde hiç kırıcılar varsa, o zaman malzeme kırma için taşınan ve ödenmiş olması gerekmektedir, çünkü biz, sert cevher 5 ton demek daha fazla işlemek değil, ama bu tür kırma operasyonu sınırlı olduğu, bu en iyisidir sitede, her 4.000 € maliyetlendirme için ek crushers satın almak ve gece vardiyası var ise saatte 200 kg veya günde yaklaşık 2.5 ton, veya 5 ton işleyebilir.

Yumuşak cevherlerini işleme maliyeti

Yumuşak cevherleri: Böyle asgari yatırım malzemenin çoğunluğu yumuşak ires ve küçük bir parçası olduğu gerçeğine dayanır, belki% 20 sabit cevher ya da kaya gibi işlenecektir. Bu I tarif edildiği gibi gerekli makine eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Yumuşak cevherlerini işlerken sonra kazma ve küreklerle çalışacak işçi kiralayabilirsiniz ve kazma yol kolaydır, çünkü biz, başlangıçta çok faydaları vardır.

Tanzanya kırıcı makine

Biz ancak bu o kırıcılar yapılan Tanzanian ile düzgün çalışabilir nasıl, Çin, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri profesyonel altın cevheri kırıcılar ithal edebilir, bu yüzden kırıcı başına 24 saat için malzeme 5 ton işleyebilir. İki kırıcılar sayesinde günlük altın 200-300 gram anlamına gelebilir.

Biz lisans sahibi ile kar paylaşmak zorunda çünkü konumu sahibi için maliyeti de vardır. Biz lisans sahibi ile kar payı ve% 10 net kazanç% 50 olabilir anlamına gelir. Biz zaten lisans sahipleri ile ilişkiler kurduk.

€ 15.000 US $ 20,000 ve işletme maliyetleri bizim katılımı ile bir yatırım ile, düzenli altın üretimi birkaç ay içinde sayabiliriz.

Sen yönetimine aktif olarak katılmaları veya yönetim ekibi kendi altın madeni yol yaptırmaya karar verebilirler ya. Böyle net kar payı Örnek US $ 2,000 yönetimi hizmetleri için ayrılmış olurdu iken, her US $ 10,000 US $ 8,000 alacağı olduğunu. Her zaman ücretsiz konaklama, tatil, ücretsiz housemaids, daha sonra serbest safari, milli parkı ziyaret olabilir, bu yüzden Zanzibar size rehberlik edebilir. Sen siteyi ziyaret edebilir, insanlarla konuşmak, size iş gelecekte genişletilebilir nasıl görebilirsiniz.

Kendi Altın Madeni'nde için Danışmanlık ve Rehberlik

Bizim danışmanlık ücretleri sizin için altın üretimi kurduk kez ödenir ve eğitilmiş bir kez ve başarılı operasyonun detaylarını anladım. Eğer altın ilk üç kilogram üretilen kez ilk aşamasında danışmanlık ve rehberlik tamamlandı.

Bizim danışmanlık ücreti, size sağladığımız operasyonun ilk miktar ve değerleri değişir. US $ 20,000 artı işletme giderlerinin minimum yatırım ile, danışmanlık ücreti, kendi 3 kilogram var sadece ama sonra altın 2 kilogram olduğunu. Aslında, altın madenciliği bitki bizim danışmanlık ücreti üretmek için gidiyor, doğrudan ödeme değildir. Ve size üretim çalışmakta olduğunu bilecek. Ancak o zaman böyle bir danışmanlık ücreti ödenir. Bu bir kerelik bir ücrettir.

Daha sonra işletmenize kendinizi yönetmeye devam edebilir. Biz sizin için iş yönetmek seçerseniz, biz kârın bir kısmını tutacak ve kendi altın madeni dışarı aylık kâr sizin parçası ödenecek.

Kendi Sürdürülebilir Uzun Vadeli Altın Madenciliği İş

Bu program ile almak için gidiyoruz nihai ürün kendi sürdürülebilir uzun vadeli altın madenciliği iş.

Nasıl başlamak için

Eğer program ile başlatmak istiyorsanız, takip talimatlar için kaydolmak.

Bize ulaşın

START YOUR OWN GOLD MINE
820 S. Macarthur Blvd
Ste. 105-282
Coppell, TX 75019
UNITED STATES

Telefon: +1 (214) 269-0623
www.startyourowngoldmine.com

GOLDIVANTI LP

Sosyal Ağlar

Facebook

{$googletranslate_fulldisclaimer}

Call Communication and Reporting Officer I/C of Start Your Own Gold Mine company in Tanzania, Mr. Gabriel Masanyiwa, on +255626100000

If you wish to call mentor Mr. Jean Louis for anything relating to Start Your Own Gold Mine simply call the number or on mobile devices click on this phone number +385958185403 to get immediately in touch, regardless of the time zone.

Current location of Mentor to Start Your Own Gold Mine

I am Mr. Jean Louis, mentor for Start Your Own Gold Mine program and I am currently located in Novska, Croatia, for purposes of construction of gold mining equipment Europe, and private purposes. I am managing teams of people in Uganda, Kenya, Rwanda and Tanzania and handling purchases and manufacture of mining equipment. We are also promoting our Tanzanite gemstone inventory.

You will need either to contact me or Communication and Reporting Officer I/C, Mr. Gabriel Masanyiwa in Tanzania as described.

Contact us to Start Your Own Gold Mine

Contact us to Start Your Own Gold Mine. There is a simple rule at Start Your Own Gold Mine: if we can help you, we do, whenever and wherever necessary, and it's the way we've been doing business since 2002, and the only way we know


Full name:


E-mail:


Phone:


Message: