Začnite svoj vlastný zlatý důl

Začnite svoj vlastný zlatý důl

{$languages}

Začnite svoj vlastný zlatý důl

Začnite svoj vlastný zlatý důl

Ďakujeme Vám za Váš záujem o spustenie vlastného zlatý důl a investovať do zlata. Volám sa John Louis a som poradca pre medzinárodné investície do zlata a poskytovateľ konzultačných a poradenských služieb, ako začať svoj vlastný zlatý důl a udržateľné ťažbe zlata podnikania.

Od roku 2002. Začal som, otvoril, registrovaná, súčasťou viac ako 100 medzinárodných podnikov, ktoré pomáhajú podnikateľom na celom svete a podnikateľov začať svoje vlastné podnikanie.

Ponúkame Vám, kto produktívne, vlastné ťažbe zlata podnikania, pod mojím osobným dohľadom, kým ste produkoval prvých päť kilogramov zlata, a ak sa vám páči neskôr, pod neustálym dohľadom a osobne organizovanej a kontrolovanej vedenie.

Tento program je výsledkom našej práce a skúseností pri výrobe zlata, obchodné zlata a rôzne zlaté súvisiacich podnikov.

Začnite svoj vlastný Zlatý baňa je pre vás. Už sme začali naše vlastné ťažbe zlata a zlaté výrobu a jednoducho sa to stane, že sme boli často kladú nových klientov, aby im pomohla začať svoje vlastné zlaté Ťažba, ktorý možno spustiť rovnakými postupmi a metódy ako naše projekty ťažby zlata. To je cieľom tejto webovej stránky, založiť svoj vlastný podnik ťažbe zlata. Udržateľný a dlhodobý ziskový podnik na výrobu zlata.

Roztavený zlato

Osobne verím, že najlepšia investícia do zlata má vlastnú produkciu zlata. Osobne by som bol veľmi rád, keby som mohol mať niekoho, kto by ma viedla a riadiť prácu, rovnako ako ja ponúkam to na vás. Moja skupina ľudí potrebných asi šesť mesiacov len pre výskum a získanie vedomosti, a ešte ďalších päť mesiacov len preskúmať tvrdenie, a získať joint venture ponuky. Museli sme investovať veľa sa dostať na prvú gramov zlata. A my sme to urobili.

Nie ste bude nasledovať dlhú cestu k úspechu cez všetky záťaže prieskumu, sebavzdelávanie a trvanie. Budete sa naštartoval do podnikania ťažby zlata v lehote 45 dní. Áno, 45 dni.

Sa znalostí a skúseností som získal, ste tu dozvedieť sa o ťažbe zlata riešení na kľúč tak, aby produkcia zlata môže začať do 45 dní od začatia projektu.

Som v odbore obchodu v zlate, obchodné šrotu zlato rokovania a rafinácie zlata, a každý, kto je v tejto činnosti nechcú riskovať s cenou zlata. Som sa rozhodol otvoriť svoj vlastný ťažbu zlata, aby sa minimalizovali riziká s cenou zlata. A mal som pravdu.

V tomto odbore, môžete mať úplnú kontrolu a môže monitorovať a riadiť podnik sami, alebo sa môžete rozhodnúť pre výber alebo poveriť riadením k nám. Je to vaše rozhodnutie. Väčšina zo všetkých, je odporúčané, že máte kompletnú vhľad do podnikania prostredníctvom našej konzultačné a poradenské služby.

Zisky môžu byť značné, ale podnikanie závisí predovšetkým od vôle a vytrvalosti svojich manažérov. Áno, máme potrebné množstvo zámeru a vytrvalosti. Sme tu, aby sme vás naučí, ukazujú vám, viesť a sprievodca vás prevedie prvých fázach produkcie zlata, kým nie ste schopní správne kopírovať, kopírovať a pokračovať vo svojej ťažbe zlata podnik sami. Môžete si vybrať buď neskôr sa zastaviť, pretože budete získali minimálne tri kilogramy zlata, alebo sa môžete rozhodnúť pre správu tejto činnosti sa v budúcnosti, prípadne poveriť riadením našej správa, a tým zarábať zisky na diaľku.

Máme potrebnú dávku zámeru a nevyhnutnou dávkou vytrvalosti pri dosahovaní týchto cieľov. Cieľom je dlhodobá a udržateľná výroba zlata. Zisk môže byť značný, v každom prípade by ste mali byť schopní vytvárať niekoľko kilogramov zlata za mesiac, a to aj s malou investície do strojového zariadenia, vybavenia, zlaté využitie technológie, vybavenie, bezpečnosť a prevádzkové náklady.

Odo mňa dostanete v priebehu niekoľkých najbližších dní a jasné pokyny o tom, ako sa môžete zapojiť do tejto činnosti, a to buď pasívne alebo aktívne. Počas tejto doby, môžete sa naučiť, ako začať svoj vlastný zlatý důl.

Your Own Gold Mining Company

Vlastná ťažba zlata spoločnosť nemohla byť spustená do 45 dní odo dneška. V rámci našej konzultačné a poradenské služby v oblasti správy a vlastná ťažba zlata môže byť táto spoločnosť vyrába čistú zlato do 45 dní odo dneška.

Tento program je určený pre začínajúcich baníkov, hľadačov zlata alebo ľudia, ktorí chcú investovať do svoje vlastné podnikanie, alebo pre tých, ktorí sa už zvažuje začať ťažby zlata podnikania. Môžete byť tiež záujem o pasívny príjem z vlastnej zlatý důl, pričom je riadená sami.

Riadenie a kontrola projektu ťažbe zlata

Existujú dva spôsoby riadenia a kontrolu svoje vlastné podnikanie ťažby zlata poskytované v rámci poradenstva, vedenie a riadenie služieb našej spoločnosti.

Chystáte sa naučiť, ako spravovať svoje vlastné ťažbe zlata podnikania

Podľa nášho dohľadu, poradenstvo, vedenie a riadenie, budete stráviť jeden na tri mesiace, kým ste úspešne vytvorili prvú množstvo zlata. V skutočnosti sme sa uistiť, že ste uspeli. Je našou povinnosťou, že výroba zlata začína a že ste vlastne produkovať prvé množstvá zlata.

To je proces učenia, kde sa v nasledujúcich krokoch, čítal dokumentáciu, pochopiť právne a praktické aspekty ťažby zlata podnikania, a cvičiť sa v rokovaní s ľuďmi a riadenie projektu. Tie sú nápomocní po počiatočnej fáze, a vy môžete buď sadnúť a sledovať, čo robíme, alebo zapojiť sa do podnikania. To je úplne na vás. Poradíme vám aktívne zapojiť sami.

Po úspešných prvých jedno-třiměsíce svojho procesu učenia, budete sa môcť kontrolovať, spravovať a spustiť svoj vlastný zlatý důl.

Spustenie vlastné zlatý důl pod naším dohľadom a riadenia

Potom, čo ste úspešne vytvorili prvú množstvo zlata vo svojej vlastnej zlatý důl, budete presvedčený, že váš zlatý důl dáva výsledky. Naša zadanie bude vyplatená po tom, čo ste už dostali zisky, v skutočnosti budeme prijímať ďalšie malé množstvo zlata pre našu spoločnosť, ako ocenenie za poradenstvo, vedenie, riadenie a počiatočné výrobu zlata. To bude jednou platbu v zlate alebo ekvivalentné množstvo peňazí, ako bolo dohodnuté na konečnej zmluvy. Platíte poplatok poradenstvo, akonáhle ste získali prvé výsledky: zlatá.

Za to, že sa môžete rozhodnúť spustiť svoj vlastný podnik sami, alebo môže poveriť riadením k nám. Ak budeme sledovať a kontrola, alebo spravovať vaše podnikanie a svoj vlastný zlatý důl, mali by ste byť v Joint Venture s našou spoločnosťou, a vy by ste dostávať určitej dohodnutej a väčší podiel produkcie zlata, keď budeme držať menšie percento zo zisku pre správu svoje vlastné podnikanie.

Oslobodené od dane z príjmov zo svojej vlastnej zlatý důl

V závislosti na vašom daňovom rezidentstva alebo obchodné štruktúry, môžeme navrhnúť, že zisky plynúce z vlastnej zlatý důl, sú vyplácané bez dane. To je možné vďaka rôznych súhvezdí, ktoré by mohli byť možné s výrobou zlata. Všeobecne platí, že v mnohých krajinách, môže byť nákup a predaj investičného zlata oslobodené od dane. V niektorých krajinách môžu byť zisky vzniknuté mimo krajiny, byť oslobodené od dane, a pre niektorých ľudí, ktorí prijímajú dividendy od obchodných spoločností môžu byť oslobodené od dane. Ideme sa pozrieť do svojho podnikania a daňovej situácie, závisí na vašom pobyte a zákony, a môžeme navrhnúť preferovaným dohody, ktoré môžete použiť na získanie daňových voľných finančných prostriedkov a zisk z vlastnej zlatý důl.

Namiesto toho, aby v zisku peňazí, je tiež možné, aby sa zlata z zlatej bane. Zmluva o kúpe zlata alebo známych výrobných zmlúv môže byť jednoduché kúpnej zmluvy, ktoré môžete uzavrieť s vašej vlastnej firmy. Akonáhle investície zlata a bary boli dodané na vás, môžete uložiť pre budúce ako investícia alebo alternatívne môžete predať a získať zisky oslobodené od dane. To naozaj záleží na vašej vlastnej daňovom rezidentstva a obchodné štruktúry. Môžeme pomôcť a pomôcť vám pri správnom nastavení.

Ťažba zlata vlastníctvo spoločnosti

Naše aktuálne projekty sú vyvíjané v republike Tanzánia, Východná Afrika. Môžeme rozvíjať projekty v iných krajinách, ale to je to, čo je v ponuke dnes v rámci projektu začať svoj vlastný zlatý důl.

Vlastníctva spoločnosti môžu byť štruktúrované spôsobom, ako si poradiť, alebo je doporučené pre optimálne daňové stimuly. Môžete držať a vlastniť vaša spoločnosť úplne sami. Môžete použiť iné spoločnosti, alebo na miestnu spoločnosť alebo offshore spoločnosť o dôverné vlastníctva svoje vlastné podnikanie ťažby zlata. Je tiež možné zachovať si vlastníctvo a kontrolu na základe zmlúv, ktoré by nemali byť viditeľné vo verejnom registri. To všetko záleží, ako veľmi súkromie hľadáte.

V rámci projektu začať svoj vlastný zlatý důl, bude nadobúdať, vlastniť a ovládať svoj vlastný ťažbe zlata, a to buď na základe svojej vlastnej, priame a verejné individuálneho vlastníctva alebo pod holdingovej spoločnosti vlastníctva. Poradenstvo a štruktúra vlastníctva takejto spoločnosti ťažby zlata je zahrnutá ako súčasť našej služby poradenstvo a poradenstvo.

Účtovné budú spracované našimi pracovníkmi a certifikovaných verejných účtovníkov.

Pomocou nášho zdroja pre spustenie ťažby zlata

Boli sme investuje od roku 2002. do rôznych podnikov, vrátane podnikov, ako zlato, zlato šrot predajcu obchod a investície do diamantov. Postupom času sme získali nové spoločnosti, otvorila nové pobočky na svete, a získal cenné spojenie, know-how a skúsenosti. Prostriedky, ktoré sme vytvorili na mieste a pripravená na použitie, zadarmo, pre vlastné ťažby zlata projektu.

Ak chcete otvoriť zlatý důl v krátkej dobe je veľmi ťažké. To trvá mnoho mesiacov na prípravu a potom veľa cestovania, rozhovory, analýzy, zamestnávanie ľudí rôznych kvalifikácií, skúmanie a hľadanie adekvátnej požiadavky krajiny s úložiek, stavať domy pre zamestnancov, poskytovanie softwaru, školenia personálu, nájsť dobré umiestnenie, uzatváranie zmluvy a uzatváracie spoločných podnikov s držiteľmi licencií.

To sú zdroje. Zdroje, ktoré už máme, môžete využiť počas spúšťacej fázy otvoriť svoj vlastný ťažbe zlata podnikania. Prostriedky, ktoré sme založili sú presne dôvod, prečo môžeme ponúknuť ako konzultačné a poradenské otvoriť svoj vlastný zlatý důl.

Výhody pomocou našich zdrojov

Využitím našich ľahko dostupné prostriedky, ktoré získavajú nasledujúce výhody:

To by bol veľmi drahý začať dobrodružstvo na vlastnú päsť, a to by sa s najlepšou úsilie najmenej šesť mesiacov alebo dlhšie, keď prídete do Afriky začať od začiatku v tomto odbore. Tie by stráviť minimálne 50.000 USD v priebehu fáze prieskumu, pravdepodobne oveľa viac, a nie o tom, že budete musieť riešiť problémy, o ľuďoch, ktorí vám poskytnú úmyselne nepravdivé údaje alebo problémy o korupcii, ktorá je hojne prítomný. Korupcia a kriminalita je hlásený z našej strany a my sme nikdy vstúpiť do podozrivých transakciách. Ale niekto iný, ako sa niektorí z našich kolegov z Talianska by byť ľahko vtiahnuť do prípadov korupcie a na konci môže byť vyhostený z krajiny, alebo dokonca skončiť vo väzení. Len tým, že jednoduché a nevinný omyl, ako je nákup jediný diamant, ak nemáte správne licencie pre ňu.

Naše zdroje už existujú: podniky usadené, ubytovanie, kancelária, zamestnanci, tlmočníci, čerpadlá, postele, domy, pozemky a umiestnenie, zmluvy s držiteľmi licencie, stroje, generátory, solárnej energie, potrubia, kotly, nádrže na vodu a tak ďalej.

Tieto prostriedky sú automaticky použité v tomto podniku.

V opačnom prípade, ak nechcete využívať existujúcich zdrojov, náklady by boli oveľa vyššie v prvej fáze, a vy by ste stráviť mesiace a mesiace viac len založiť svoj vlastný umiestnenie. Chceme sa vyhnúť.

Kľúč ťažba zlata podnikania v Tanzánii

Začatie vlastné zlatý důl s našou pomoc, poradenstvo, poradenstvo a riadenie, ponúka kompletné kľúč ťažbe zlata podnikania. Lokalita je v Tanzánii, ako teraz.

Tie sú stále cenným nasledujúce produkt:

Takáto výroba kurz vyžaduje vytrvalosť a zámer a naša skupina má potrebnú dávku perzistenciu a zámer.

To je veľmi zriedkavé, nájsť niekoho rokovania alebo spustenie zlatý důl a ochotní otvoriť svoje obchodné tajomstvo, informácie a ponúknuť kompletné riešenie. Boli by sme radi, keby sme mali niekoho, kto uskutočniť školenie, poradenské a konzultačné pre nás, rovnako ako to robíme teraz pre našich klientov.

Verím, že je to jedinečná príležitosť.

Počiatočné náklady a minimálne požadované investície

S miesto života v Tanzánii, miestneho drobného baníci nemusí moc investovať, aby sa začať zlaté banskej činnosti, ako je vyžadované pre zahraničného investora. Malého rozsahu baník, ktorý žije v banskom priestore, kde má bahno vyrobené domu a jeho rodinu, a dva alebo tri deti, on používa krompáč a lopatu, ako nástroje sú pričlenené k rovnakej šachte ako jeho jediný podnik alebo investície. Aj pre tento nástroj môže získať úver a platiť neskôr na miestnom kováčom. Nástroje sú vyrábané tam na zemi, hneď, skutočný kováč vyrába nástroje a kladivá žehličku na kolesá vozíka a kov je ohrievaný pomocou ručného chodu vzduchové čerpadlo. Pre Tanzánia drobný vyššie investície baník môže byť tak nízke, ako nula alebo 3500 tanzánijské Schillinga alebo okolo US $ 2.5 pre nevyhnutný nástroj.

S miesto života v Tanzánii, miestneho drobného baníci nemusí moc investovať, aby sa začať zlaté banskej činnosti, ako je vyžadované pre zahraničného investora. Malého rozsahu baník, ktorý žije v banskom priestore, kde má bahno vyrobené domu a jeho rodinu, a dva alebo tri deti, on používa krompáč a lopatu, ako nástroje sú pričlenené k rovnakej šachte ako jeho jediný podnik alebo investície. Aj pre tento nástroj môže získať úver a platiť neskôr na miestnom kováčom. Nástroje sú vyrábané tam na zemi, hneď, skutočný kováč vyrába nástroje a kladivá žehličku na kolesá vozíka a kov je ohrievaný pomocou ručného chodu vzduchové čerpadlo. Pre Tanzánia drobný vyššie investície baník môže byť tak nízke, ako nula alebo 3500 tanzánijské Schillinga alebo okolo US $ 2.5 pre nevyhnutný nástroj.

Je možné vyrobiť zlato pre niekoho, ktorí tam žijú, takmer bez akýchkoľvek investícií, ale vlastnej práce, ktoré udáva.

Niektoré počiatočné náklady

Bohužiaľ pre nás cudzincov, to nie je možné, mali by sme vždy platiť obchodné víza pri vchode, to bolo 250 US $, alebo o € 200 pre každého človeka. Potom sme povinní podnikania prostredníctvom spoločnosti, začlenenie a štartovacie náklady, náklady na približne ďalších niekoľko tisíc dolárov.

Sme viazaní zákonom o doklady kancelárske alebo komerčné priestory, a tiež ubytovanie pre ľudí. Tam sú domy na prenájom na niekoľko tisíc dolárov ročne splatné v predstihu. Takže hneď musíme platiť po dobu 12 mesiacov dopredu s nevyhnutnou domácnosti a kancelárie, budete potom môcť ísť na finančný úrad a získať daňový kód. Existuje niekoľko tisíc dolárov alebo euro, v nákladoch tesne predtým, než sa dostaneme jednoduchý daňové identifikačné číslo.

Nafta alebo benzín je lacný v Tanzánii v porovnaní s niektorými inými krajinami, približne o 50% lacnejšie ako v Európe, cena bude takmer rovnaké pre obidva druhy paliva. Ale zakaždým, keď vyžadujú použitie terénnych vozidiel, pretože asfalt je tu prítomný len na hlavných cestách a off-road vozidlá spotrebovávať viac, než bežné osobné automobily. To znamená, že pre každú "ukončiť a vrátiť sa z oblasti" sa dá spočítať, o 100 US $ do nákladov.

Existujú aj ďalšie náklady, ako sú:

Úrovni investícií potrebných

Mwanza - Tanzánia

Úroveň investícií do zlatej bane, môžeme rozdeliť do štyroch počiatočných skupín:

Všeobecne odporúčame konečne US 30.000 dolár pre podnikanie ťažby zlata, ktoré je základom tím bagrov, namiesto bagra.

Pokiaľ sa jedná rýpadlá, jeden môže myslieť na minimálnej výške 50.000 USD pre prvé uvedenie do nákladov. Takáto rýpadlo by z druhej ruky a bude prepravený z USA alebo v Európe, bolo by to trvalo mesiac, aby sa dospelo do Tanzánie.

Ak hovoríme o malého rozsahu ťažby pre cudzincov, dalo by sa v skutočnosti potrebujú spôsob, ako ďalšie investície a strojov za účelom spustenia produktívnej zlatá baňa:

Skutočné minimálna investícia činí pre vážne operácie sú tak nad US $ 100.000.

Aby bolo možné začať bez veľkých zariadení, ale musíte minimálne niektorí US $ 20,000 US $ 30,000. Sme schopní zabezpečiť pre niektoré prevádzkové náklady, aj keď vstupné investície je nízka. V skutočnosti úspešný zlatý důl by mal byť udržateľný jeho výroby. Sme uistite sa, že výroba sa deje, a jeden môže rozšíriť investície, akonáhle sa vyrába zlato.

Minimálna úroveň investícií Časový rámec na začiatok Suma v USD Suma v EUR
Minimálna investícia Do 45 dní US $20,000 € 15,000
Rezervy odporúčané US $10,000 US $7,500
S bager Do 60 dní US $50,000 € 35,000
S ojazdených nákladných automobilov, terénnych vozidiel, kompresory, generátory, rozšírené zlatého zotavuje zariadení Do 60 dní US $200,000 €150,000

Vážne nováčikov ťažby zlata stojí oveľa viac, než vyššie uvedených miním. A také minima sú ešte považované za drobný ťažby.

Minimálna investícia je vypočítaná pre spracovanie mäkkých i tvrdých materiálov. Mäkký materiál, je taká, že môže byť vykonané okamžite so zlatým výťažnosť až 5-6 gramov na tonu materiálu. Pevný materiál si vyžaduje zvýšené úsilie a poskytuje až 50 gramov na tonu, v závislosti od umiestnenia. Jeden musí byť veľmi šťastný že 26 gramov, ako je na našej zemi.

Investovanie s väčšími strojmi by poskytli účinnejšie spracovanie zlatej rudy, a takéto zariadenie sa skladá z nasledujúcich:

Udržateľná ťažba zlata podnik môže rýchlo, v priebehu niekoľkých mesiacov premení na akciovú spoločnosť s podielmi sú predávané na medzinárodných trhoch tiež prilákať nových investorov.

Budeme poskytovať tímu, aby sa profesionálne a funkčné zlatý důl.

Naša účasť

Môžeme sa podieľať na úhrade prevádzkových nákladov na samostatnom pozemku a umiestnenie, ktoré je vyňatie pôdy z produkcie pre vás. Tieto náklady sú neskôr odpočítané od celkových obratov.

Všeobecne naša účasť, keď chcete začať svoj vlastný zlatý důl, sa skladá z nasledujúcich:

Odhad počiatočných nákladov

Your Own Gold Mining Company

Vaše počiatočné náklady sú vaše výdavky. Tie investujú do svojej vlastnej ťažby zlata podnikania a svoje vlastné spoločnosti ťažby zlata. Robíme vyžadujú klienti investovať určitú minimálnu veľkosť, pretože inak, obchod zlyhá. To je naše poradenstvo a poradenstvo. Ja osobne si myslím, že vy potrebujete minimálne investície, ako inak, nemusíme byť schopní poskytnúť riadne konzultácie.

Po niekoľkých mesiacoch výskumu, sme prišli s nápadmi, ktoré sú lacné v porovnaní s komerčnou stupňa metód obnovy zlato. Tie sú pomocou nášho know-how, svoje zdroje, a naše lepšie vybavenie pre obnovenie zlato. Áno, my požadovať, aby sa minimálna investícia sa vypláca pre konkrétne zariadenie, ktoré sme zodpovední zhromažďovať, získavať, nákup, export, import a zostaviť v Tanzánii, alebo inej krajiny. To je podmienkou pre tento program spustiť.

Môžete začať s € 15,000, alebo US $ 20,000. S touto sumou nasledujúce počiatočné náklady a zdroje sú zahrnuté:

€ 2,000 alebo US 2800 dolár sa používa na nastavenie Tanzánia spoločnosť, ktorá je jednoducho nutné. Tomu sa dá vyhnúť, ak chcete Joint Venture s niektorými z našich vopred stanovených ťažby zlata projektov. V tomto prípade, potom, čo bola podpísaná zmluva, by ste kúpiť alebo získať zlato pod cenu alebo podiel a podiel na zisku. Samostatné zlata Dobývací priestor by byť vyhradený len pre takého spoločného podniku. V opačnom prípade, ak chcete spravovať váš zlatý důl sami, ste povinní založiť firmu. Táto suma je nutné v každom prípade, a to aj v prípade, ak vaša spoločnosť už založená. Prebytočné prostriedky majú správne použiť k registrácii projektov s Tanzánia investičné centrum, alebo inak získať povolenie, a prenájom účtovník. Firma sa bude stanovená minimálne 30 dní pred príchodom do Tanzánie, aby sa zabránilo čakaciu dobu a riešiť všetky potrebné administratívne úlohy. Potom, čo ste dorazili do Tanzánie, akcie spoločnosti sú prevedené na vás, vrátane riadiacich právomocí.

Môžete sa tiež platia poplatky za náklady na ubytovanie a kancelárie na celý rok a v predstihu, pretože to je to, ako veci fungujú v Tanzánii.

S počiatočná výška investície sme vrátane vytvárania a montáž zariadení pre spracovanie zlata ako dôležitú súčasť projektu. Takéto zariadenie môže spracovať 80 ton materiálu za deň. Odhadujeme, že náklady na taký závod na cca 8000 € alebo 10.000 US $. Jedná sa o mobilné rastlín, ktoré môžu byť demontované a nastaviť v rôznych miestach alebo v rôznych iných ťažobných krajín. Tam sú všeobecne viac než 75 známych metód extrakcie zlata. Môžete sa dozvedieť o metódach, však sme prešli všetkými informáciami, a my sme s využitím moderných technológií, ktoré môže zvládnuť aj tie najmenšie čiastočky zlata, ktoré sú inak spracované kyanidové lúhovanie. My nepoužívame žiadne chemické látky a sú rýchlejšie metódou, ktorá ponúkame, než porovnateľné veľké podniky s kyanidom lúhovanie. Používame veľmi moderný a lacný kombináciu existujúcich metód obnovy, zlato, s účinnosťou rovná inými metódami s nákladmi na € 80,000 Alebo US $ 100,000.

Niektoré spoločnosti v Tanzánii sa spracovaním zlato s kyanidom. Oni sprcha zlatej rudy s kyanidom a po 2-3 mesiacoch spracovaní sa obnoviť zlato. Drahé investície je veľmi efektívna, ale aj celkom pomalý. Použili sme metódu obnovenie zlata, ktorý bol vynájdený nahradiť spracovanie zlata kyanidom a ortuťou. Aké ďalšie spoločnosť má spracovať počas 2-3 mesiacov môžeme spracovávať po dobu 2-3 týždňov. Naša metóda zbiera tie najjemnejšie čiastočky zlata.

Urobili sme zlepšenie existujúcich techník, takže môžeme zhromažďovať všetky viditeľné a neviditeľné zlato v percentách 98% z materiálu s veľmi prvom ošetrení zlatých rúd.

Zariadenia na rekuperáciu zlato nezaberie veľa miesta. Rozhodujúci diely musia byť objednané zo Spojených štátov najmenej 30 dní pred zostava môže byť dokončená v Tanzánii v dôsledku stavebných a dopravných časoch. Zlato rastlina obsahuje 7 ryžovanie zlata priepuste, kde je jeden kanál trvalo vyčistiť koncentrátu a ďalších šesť stavidiel prácu neustále. K dispozícii je osem stavidlo, ktoré slúžia na určenie celkovej účinnosti a uistite sa, že aj najjemnejšie zlaté častice boli zachované.

Prevádzkové náklady v oblasti

Prevádzkové náklady v tejto oblasti sú pomerne lacné v porovnaní so situáciou v západných krajinách. Ak je naše vedenie odišiel riadiť svoj vlastný zlatý důl, sme zachovanie 20% príjmov, dostávate 80% tejto banskej spoločnosti.

Náklady na personál na jeden deň je € 3 - € 5 alebo US $ 5 - 8 US $ na osobu, v priemere, zatiaľ čo niektorí pracovníci mali venovať € 5 alebo 8 US $ za deň alebo aj viac. Je to veľmi lacné v porovnaní s západnej podmienok, to znamená, že dostať 90 € alebo 120 USD mesačne alebo € 150 alebo 180 USD za mesiac;

Musíme im dať jedlo, a pretože každý žije ďalej v inom meste alebo obci, musíme zabezpečiť ubytovanie, kuchyňa, WC, sprcha (voda sa varí na mieste), potom tam sú ďalšie náklady rovnako.

Náklady na spracovanie tvrdej rudy

Tvrdé rudy: cena surovín je približne 100 € alebo US $ 130 za tonu. Ak je 26 gramov na tonu, ako sme to zažili, to je veľmi výnosný. Tvrdé rudy sú testované v priebehu kopanie a len materiál, ktorý má zlato v ňom sa bude preskúmaná. To trvá 5 ľudí v jeden deň vykopať 1t materiálu.

* Päť ľudí sú vyplácané každý v dispozícii 5 € na deň, ktorý je € 25 alebo US $ 33 za tonu; * Náklady na pálenie rudy je asi 20 €, alebo US $ 27 za tonu; * Náklady na mletie tvrdého rudy je okolo € 25 alebo US $ 33 za tonu; * Tam sú tiež náklady na energie, diesel čerpadlá, náklady na dopravu; tvrdé rudy a horniny musí byť spálený pre správnu extrakciu zlata, ktoré zvyšujú náklady, ale produkuje lepšie výsledky; * Iste by sme zamestnať v začiatku 25 ľudí vykopať 5 ton surovín tvrdej rudy za deň. Bolo by tiež vytvoriť náklady asi 500 € alebo US 675 dolárov za deň. Ale je možné získať viac ako 100 gramov zlata z 5 ton, čo znamená viac ako € 3,000 alebo 4,100 US $ za deň.

S minimálnou investíciou, ako je popísané, môžeme to zvládnuť viac ako povedzme 5 ton tvrdých rúd, pretože v prípade, že sú na mieste žiadne drviče, potom materiál musí byť prepravované a zaplatil za drvenie, ale ako drvenie prevádzka je obmedzený, je najlepší dokúpenia drviče na mieste, každá stojí € 4000 a dokáže spracovať 200 kg za hodinu alebo asi 2,5 ton denne, alebo 5 t, pokiaľ nie je nočná smena.

Náklady na spracovanie mäkkých rudy

Mäkké rúd: ako minimálna investícia je založený na skutočnosti, že väčšina materiálu je mäkké IRES, a malá časť, asi 20% budú spracované ako tvrdé rúd alebo kamene. To je z dôvodu nedostatku potrebného strojového zariadenia, ako som opísal. Pri spracovaní mäkkých rudy, máme najväčší prínos v začiatku, pretože potom môžeme najať pracovníkov, ktorí pracujú s lopatu a krompáč, a kopanie je tak jednoduchšie.

Tanzánia Drviče

Môžeme importovať profesionálne drviče zlatej rudy z Číny, Európy alebo Spojených štátoch, ale to je, ako to môže fungovať s tanzánijskej z drviča, takže je možné spracovávať 5 ton materiálu po dobu 24 hodín na drviče. S dvoma takými drviče, môže to znamenať 200-300 gramy zlata za deň.

K dispozícii sú tiež náklady pre majiteľov lokality, pretože musíme zdieľať zisky s držiteľom licencie. To znamená, že zdieľame zisky s držiteľom licencie, a ktorá môže byť od 10% do 50% z čistého zisku. Už Nadviazali sme vzťahy s držiteľmi licencií.

Vďaka investícii vo výške € 15,000 alebo US 20.000 dolár a našej účasti v prevádzkových nákladoch, môžete počítať v priebehu niekoľkých mesiacov s pravidelnou výrobou zlata.

Môžete buď rozhodnúť, že sa aktívne podieľať na konaní alebo je náš manažérsky tím viesť svoj vlastný zlatý důl. Príklad takého čistého podielu na zisku je, že by sa USA 8.000 dolárov z každého US 10.000 dolár, zatiaľ čo 2000 USD by byť vyhradené pre služby správy. Môžete ho mať vždy voľný ubytovanie, dovolenka, voľné housemaids, potom navštívte zadarmo safari, národný park, takže môžeme vás na Zanzibar. Môžete navštíviť stránky, môžete hovoriť s ľuďmi, môžete vidieť, ako môže byť firma rozšírila v budúcnosti.

Konzultácie a poradenstvo pre svoj vlastný zlatý důl

Naše poradenstvo poplatky sa platia raz sme založili výrobu zlata pre vás, a akonáhle ste boli vyškolení a úspešne pochopil podrobnosti o operácii. Konzultácie a poradenstvo v prvej fáze je kompletný potom, čo ste produkoval prvé tri kilogramy zlata.

Náš poradenský poplatok, závisí na počiatočnom množstva a hodnoty operácie, ktoré sme vám poskytli. S minimálnou investíciou US 20.000 dolár plus prevádzkových nákladov, naše poradenstvo je poplatok 2 kilogramy zlata, ale až po tom, čo máte svoje vlastné 3kg. V skutočnosti, nebudete ju platiť priamo, ťažba zlata závod bude vyrábať naše poradenské poplatok. A budete vedieť, že vaša výroba beží. Až potom je venovaná taká poradenská poplatok. Je to jeden-čas poplatok.

Môžete potom pokračovať v riadení podnikania sami. Ak sa rozhodnete, že sa nám podarí podnikania pre vás, by sme ponechať časť zisku, a vy by ste sa vypláca mesačne vašu časť zisku z vlastnej zlatá baňa.

Vaše vlastné Udržateľné podnikanie Dlhodobé Gold Mining

Konečný produkt, ktorý budete mať s týmto programom je vaše vlastné Dlhodobo udržateľné ťažby zlata podnikania.

Ako začať

Ak chcete začať s programom, zaregistrujte sa na nadväzujúcich pokynov.

Kontaktujte nás

START YOUR OWN GOLD MINE
820 S. Macarthur Blvd
Ste. 105-282
Coppell, TX 75019
UNITED STATES

Telefón: +1 (214) 269-0623
www.startyourowngoldmine.com

GOLDIVANTI LP

Sociálne siete

Facebook

{$googletranslate_fulldisclaimer}

Call Communication and Reporting Officer I/C of Start Your Own Gold Mine company in Tanzania, Mr. Gabriel Masanyiwa, on +255626100000

If you wish to call mentor Mr. Jean Louis for anything relating to Start Your Own Gold Mine simply call the number or on mobile devices click on this phone number +385958185403 to get immediately in touch, regardless of the time zone.

Current location of Mentor to Start Your Own Gold Mine

I am Mr. Jean Louis, mentor for Start Your Own Gold Mine program and I am currently located in Novska, Croatia, for purposes of construction of gold mining equipment Europe, and private purposes. I am managing teams of people in Uganda, Kenya, Rwanda and Tanzania and handling purchases and manufacture of mining equipment. We are also promoting our Tanzanite gemstone inventory.

You will need either to contact me or Communication and Reporting Officer I/C, Mr. Gabriel Masanyiwa in Tanzania as described.

Contact us to Start Your Own Gold Mine

Contact us to Start Your Own Gold Mine. There is a simple rule at Start Your Own Gold Mine: if we can help you, we do, whenever and wherever necessary, and it's the way we've been doing business since 2002, and the only way we know


Full name:


E-mail:


Phone:


Message: