Rozpoczęcie własnej kopalni złota

Rozpoczęcie własnej kopalni złota

Rozpoczęcie własnej kopalni złota

Rozpoczęcie własnej kopalni złota

Dziękujemy za zainteresowanie rozpoczęciem własnej kopalni złota i inwestowanie w złoto. Nazywam się John Louis i jestem doradcą dla międzynarodowych inwestycji w złoto i dostawca usług doradczych i poradnictwa, aby rozpocząć własną kopalnię złota i zrównoważonego biznesu wydobycie złota.

Od 2002 roku. Zacząłem, otwarty, zarejestrowany, włączone ponad 100 międzynarodowych firm pomagających przedsiębiorców i biznesmenów z całego świata, aby rozpocząć własną działalność gospodarczą.

Oferujemy Państwu rozpocząć produktywne, własny biznes wydobycie złota, pod moim osobistym nadzorem, dopóki nie przyniosły pierwsze pięć kilogramów złota, a jeśli chcesz go później, pod stałym nadzorem i zarządzaniem osobiście zorganizowane i nadzorowane.

Program ten jest wynikiem naszej pracy i doświadczeń w produkcji złota, handel złota i różnorodność złota pokrewnych firm.

Rozpocznij własną Gold Mine jest dla Ciebie. Rozpoczęliśmy już nasze własne wydobycie i produkcję złota złoto i to właśnie się dzieje, że zostaliśmy często zadawane przez nowych klientów, aby pomóc im rozpocząć własną produkcję wydobyciu złota, które może działać przez tych samych procesów i metod, jak nasze złoto projektów górniczych. Taki jest cel tej strony, aby rozpocząć własny biznes wydobycie złota. Zrównoważone i długoterminowe dochodowy biznes produkcji złota.

Topi złoto

Osobiście uważam, że to najlepsza inwestycja w złoto jest posiadanie własnej produkcji złota. Osobiście byłbym bardzo szczęśliwy, gdybym mógł mieć kogoś prowadzić mnie i kierować pracą jak Podaję je do Ciebie. Moja grupa ludzi potrzebnych około sześciu miesięcy tylko na badania i przejmującej odpowiedniej wiedzy, a jeszcze inna pięć miesięcy tylko do zbadania roszczeń i nabycia wspólnych Venture oferty. Musieliśmy zainwestować sporo dostać się do pierwszych gramów złota. I zrobiliśmy to.

Nie zamierzamy śledzić długą drogę do sukcesu przez wszystkich obciążeń poszukiwania, samodzielnego uczenia się i czasu trwania. Będziesz się kick-rozpoczął się górnictwem złota w ciągu 45 dni. Tak, 45 dni tylko.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie nabył, jesteś tutaj, aby dowiedzieć się o górnictwie złota rozwiązanie pod klucz, tak że produkcja złota może się rozpocząć w ciągu 45 dni od rozpoczęcia projektu.

Jestem w branży handlu złotem, biznes złota złomu czynienia i rafinacji złota i każdy jest w takiej działalności nie chcą ryzykować z ceny złota. Postanowiłem otworzyć własną kopalnie złota, w celu zminimalizowania ryzyka z ceną złota. I miałem rację.

W tej branży, może mieć pełną kontrolę i może monitorować i zarządzać działalności samodzielnie lub można zdecydować się na wybór lub o przekazaniu zarządzania do nas. To twoja decyzja. Przede wszystkim zaleca się, że masz kompletny wgląd w biznesie poprzez nasze doradztwo i usługi poradnictwa.

Zyski mogą być znaczne, ale firmy zależy przede wszystkim od woli i wytrwałości swoich menedżerów. Tak, mamy odpowiednią ilość intencji i wytrwałości. Jesteśmy tu, aby nauczyć się, wykazać się, prowadzić i poprowadzi Cię przez pierwszych etapach produkcji złota, dopóki nie są w stanie prawidłowo kopiować, powielać i kontynuować tę działalność, wydobycie złota samodzielnie. Możesz później wybrać albo do zatrzymania, jak można nabyć minimalnie trzy kilogramy złota, lub możesz wybrać samodzielnie zarządzać takiej działalności w przyszłości, czy w końcu o przekazaniu zarządzania w naszym nadzorem zarządzania i osiągnąć zyski na odległość.

Posiadamy niezbędną dawkę intencji oraz niezbędnej dawki wytrwałości w osiąganiu tych celów. Celem jest długotrwałe i zrównoważone wytwarzanie złota. Zysk może być znaczne, w każdym przypadku, powinny być w stanie wyprodukować kilka kilogramów złota miesięcznie, nawet przy małej inwestycji w maszyn, urządzeń, technologii odzysku złota, wyposażenie, bezpieczeństwo i koszty operacyjne.

Ode mnie dostaniesz w ciągu najbliższych kilku dni i instrukcji jasne, w jaki sposób można wziąć udział w tym biznesie, albo biernie lub aktywnie. W tym czasie, można dowiedzieć się, jak założyć własną kopalnię złota.

Własną Gold Mining Company

Twoja własna firma wydobycie złota może być uruchomiony w ciągu 45 dni od dzisiaj. W ramach naszego doradztwa i poradnictwa i zarządzanie usługami własną firmę wydobycie złota można produkować czystego złota w ciągu 45 dni od dzisiaj.

Program ten jest przeznaczony dla górników początku poszukiwaczy złota lub osób, które chcą inwestować w ich własnym biznesie lub tych, którzy są już rozważa zacząć złotym biznesie górniczego. Możesz być także zainteresowany w pasywnego dochodu z własnej kopalni złota a zarządzane przez nas samych.

Zarządzanie i kontrola projektu wydobycia złota

Istnieją dwa sposoby zarządzania i kontroli własnej działalności górnictwa złota przewidzianą na podstawie konsultacji, poradnictwa i zarządzanie usługami naszej firmy.

Masz zamiar nauczyć się zarządzać własną firmę wydobycie złota

Pod naszym nadzorem, doradztwa, poradnictwa i zarządzanie, masz zamiar spędzić jednego do trzech miesięcy, dopóki pomyślnie wyprodukowany pierwszy ilość złota. W rzeczywistości mamy do upewniając się, że ci się uda. Naszym zadaniem jest, że produkcja złota zaczyna i że faktycznie produkują pierwszy ilość złota.

To jest proces uczenia się, w którym naśladują czynności, czytania dokumentacji, zrozumienie prawnych i praktycznych aspektów złota działalności górniczej i szkolić się w obsłudze osób i zarządzania projektem. Zostaniesz wspierana przez początkowej fazie, i można albo usiąść i oglądać to, co robimy, lub zaangażować się w działalność. To zależy wyłącznie od Ciebie. Radzimy, aby aktywnie zaangażować się.

Po udanych pierwszych 2:59 miesięcy swojego procesu uczenia się, będzie się w stanie kontrolować, zarządzać i prowadzić własną kopalnię złota.

Prowadzenie własnej kopalni złota pod naszym nadzorem i zarządzaniem

Po pomyślnie wyprodukował pierwszy ilość złota w swoim własnym kopalni złota, przekonacie się, że kopalnia złota daje rezultaty. Nasza nagroda zostanie wypłacona po już dostałem zyski, w rzeczywistości, mamy zamiar otrzymać następną małą ilość złota dla naszej firmy, jako nagrody dla produkcji konsulting, doradztwo, zarządzanie i wstępne złota. To ma być jeden czas zapłaty w złocie lub równoważną ilość pieniędzy, jak uzgodniono ostatecznej umowy. Płacisz opłatę doradczą po uzyskaniu pierwszych wyników: złoty.

Po tym, można zdecydować się na uruchomienie własnej działalności gospodarczej samodzielnie lub mogą powierzyć zarządzanie do nas. Jeśli monitorowanie i kontrola, czy zarządzać firmą i własną kopalnię złota, byłbyś w joint venture z naszą firmą, a można byłoby otrzymywać pewien uzgodniony i większy procent produkcji złota, podczas gdy będziemy zachowaniu mniejszy procent zysku za zarządzanie swoim własnym biznesie.

Wolne od podatku dochodów z własnej kopalni złota

W zależności od swojej rezydencji podatkowej i struktury biznesowej, możemy zaprojektować, że zyski wynikające z własnej kopalni złota, wypłacane są wolne od podatku. Jest to możliwe ze względu na rozmaitych konstelacji, które mogą być możliwe do wytwarzania złota. Ogólnie rzecz biorąc, w wielu krajach, kupno i sprzedaż złota inwestycyjnego, mogą być wolne od podatku. W niektórych krajach zyski powstające poza granicami kraju mogą być wolne od podatku, a dla niektórych osób otrzymujących dywidendy od spółek handlowych może być wolne od podatku. Będziemy przyglądać się swojej działalności i sytuacji podatkowej, w zależności od Twojego pobytu i prawo, i możemy zaprojektować preferowane umów, które można użyć do otrzymania podatkowych wolnych środków i zysków z własnej kopalni złota.

Zamiast zysków z pieniędzy, możliwe jest również, aby otrzymywać złoto z kopalni złota. Umowa zakupu złota lub znanych układów produkcyjnych może być prosta umowa zakupu, który można zamknąć w swoim własnym towarzystwie. Po złota złoto inwestycyjne i bary zostały dostarczone do Ciebie, możesz zapisać je na przyszłość, jako inwestycji lub, alternatywnie, można je sprzedać i uzyskać podatek od zysków darmo. To naprawdę zależy od własnej rezydencji podatkowej i struktury firmy. Możemy pomóc i pomóc w prawidłowej konfiguracji.

Własność spółki wydobycie złota

Nasze obecne projekty są rozwijane w Republice Tanzanii, Afryka Wschodnia. Możemy rozwijać projekty w innych krajach, ale to jest to, co jest w ofercie teraz w ramach projektu rozpocząć własną kopalnię złota.

Własność firmy może być skonstruowana w sposób, jak doradzić lub jesteś zobowiązany do optymalnych bodźców podatkowych. Możesz trzymać i właścicielem firmę całkowicie samodzielnie. Można użyć innej firmy, lub z lokalnym zakładem lub zagraniczna firma poufnych posiadania własnej firmy wydobycia złota. Możliwe jest również, aby zachować własności i kontroli w oparciu o umowy nie będzie widoczny w rejestrze publicznym. Wszystko zależy od tego jak dużo prywatności szukać.

W ramach projektu do rozpoczęcia własnej Gold Mine, można nabywać, posiadać i kontrolować własną firmę wydobycie złota, albo pod własną, bezpośredniej i indywidualnej własności publicznej lub w ramach spółki własności gospodarstwa. Porady i struktura własności takiej spółki wydobycia złota znajduje się w ramach naszej usługi doradztwa i poradnictwa.

Księgowość będą obsługiwane przez naszych pracowników i biegłych księgowych publicznych.

Korzystanie z naszych zasobów dla górnictwa złota starcie

Mamy inwestuje od 2002 roku. do różnych przedsiębiorstw, w tym przedsiębiorstw, jak złoto sprzedawcy złomu, handlu złotem i inwestycji w diamenty. Przez czas, zdobyliśmy nowe firmy, otwiera nowe oddziały na świecie i zyskał cenne połączenia, know-how i doświadczenie. Zasoby, które mamy utworzone są na miejscu i gotowe do użycia, bezpłatnie, dla własnego projektu wydobycia złota.

Aby otworzyć kopalnię złota w krótkim czasie jest bardzo trudne. To trwa wiele miesięcy przygotowań, a następnie wiele podróży, wywiady, analizy, zatrudnienie osób o różnych kwalifikacjach, poszukiwania i znalezienia odpowiednich roszczeń do ziemi ze złóż złota, budowę domów dla pracowników, zapewnienie bezpieczeństwa, szkolenie personelu, znalezienie dobrej lokalizacji, zawieranie umów i zamknięcie wspólnych przedsięwzięć z posiadaczy licencji.

Są to zasoby. Zasoby, które już mamy, można użyć podczas uruchamiania etapie, aby otworzyć swój własny biznes wydobycie złota. Środki, które mamy siedzibę, to właśnie dlatego możemy zaoferować takie doradztwo i poradnictwo, aby otworzyć własną kopalnię złota.

Korzyści, korzystając z naszych zasobów

Korzystając z naszych łatwo dostępne zasoby, które zyskują następujące korzyści:

To byłoby bardzo kosztowne, aby zacząć przygodę na własną rękę, a to by z wysiłków na co najmniej sześć miesięcy lub dłużej, gdy przyjdziesz do Afryki, aby zacząć od początku w tym biznesie. Można by wydać co najmniej US 50.000 dolarów na etapie poszukiwań, prawdopodobnie o wiele więcej, nie wspominając już, że trzeba by rozwiązać problemy dotyczące ludzi, którzy dają ci celowo fałszywe informacje lub problemy dotyczące korupcji, która jest powszechnie obecny. Korupcja i przestępczość jest zgłaszane z naszej strony i nigdy nie wejść do podejrzanych transakcji. Ale ktoś inny, jak niektórzy z naszych kolegów z Włoch, by łatwo się skusić do przypadków korupcji, a na koniec może być wydalony z kraju, a nawet skończyć w więzieniu. Po prostu przez pomyłkę proste i niewinne, takie jak kupuje jeden diament, kiedy nie ma odpowiedniej licencji dla niego.

Nasze zasoby już istnieją: siedzibę firmy, noclegi, biuro, pracownicy, tłumacze, pompy, łóżka, domy, działki i lokalizacja, umowy z licencjobiorców, maszyn, generatory, energia słoneczna, rury, kotły, zbiorniki wody i tak dalej.

Takie zasoby są automatycznie stosowane w tym przedsięwzięciu.

W przeciwnym razie, jeśli nie korzystają z istniejących zasobów, koszt byłby znacznie wyższy w pierwszym etapie, a chcesz spędzić miesiąc i miesiąc tylko po to by ustalić własne położenie. Chcemy, aby tego uniknąć.

Pod klucz wydobycie złota w Tanzanii biznes

Rozpoczęcie własnej kopalni złota z naszej pomocy, konsultacji, doradztwa i zarządzania oferuje pełne złota pod klucz działalności górniczej. Lokalizacja jest w Tanzanii, jak teraz.

Jesteś coraz następujące cenny produkt:

Taki kurs produkcja wymaga wytrwałości i intencje, a nasza grupa posiada niezbędną dawkę trwałości i intencji.

Jest to bardzo rzadkie, aby znaleźć kogoś do czynienia lub prowadzenia kopalni złota i chcą otworzyć swoje tajemnice handlowe, dane i zaoferować kompletne rozwiązanie. Bylibyśmy szczęśliwi, gdybyśmy mieli kogoś do przeprowadzania szkoleń, poradnictwa i doradztwa dla nas, tak jak robimy to teraz dla naszych klientów.

Wierzę, że jest to wyjątkowa okazja.

Początkowe koszty inwestycji i minimalne wymagane

Mając miejsce życia w Tanzanii, lokalne małe górnicy skalę nie trzeba dużo zainwestować, aby rozpocząć złote działalność górniczą, jak to jest wymagane dla inwestora zagranicznego. Mała skala górnik żyje na terenie górniczym, gdzie ma błoto wykonany dom i jego rodziny, a dwa lub trzy dzieci, używa kilof i łopata, jako narzędzia zarówno dołączonych do tego samego wału, jak jego jedyne przedsięwzięcia lub inwestycji. Nawet do tego narzędzia może uzyskać kredyt i płacić później do lokalnego kowala. Narzędzia produkowane są tam na ziemi, od razu, prawdziwy kowal produkuje narzędzia i młoty żelaza na koła samochodu, i metalu jest ogrzewany za pomocą run pompa ręczna powietrza. Za niewielką skalę Tanzanii kwoty inwestycji górnik może być nawet od zera lub 3500 Tanzanii Schilling lub około US 2,5 dolarów za niezbędne narzędzie.

Mając miejsce życia w Tanzanii, lokalne małe górnicy skalę nie trzeba dużo zainwestować, aby rozpocząć złote działalność górniczą, jak to jest wymagane dla inwestora zagranicznego. Mała skala górnik żyje na terenie górniczym, gdzie ma błoto wykonany dom i jego rodziny, a dwa lub trzy dzieci, używa kilof i łopata, jako narzędzia zarówno dołączonych do tego samego wału, jak jego jedyne przedsięwzięcia lub inwestycji. Nawet do tego narzędzia może uzyskać kredyt i płacić później do lokalnego kowala. Narzędzia produkowane są tam na ziemi, od razu, prawdziwy kowal produkuje narzędzia i młoty żelaza na koła samochodu, i metalu jest ogrzewany za pomocą run pompa ręczna powietrza. Za niewielką skalę Tanzanii kwoty inwestycji górnik może być nawet od zera lub 3500 Tanzanii Schilling lub około US 2,5 dolarów za niezbędne narzędzie.

To jest możliwe wyprodukować złoto dla kogoś życie tam, prawie bez żadnych inwestycji, ale samo pracy ustalonej.

Wstępne koszty

Niestety dla nas, obcokrajowców, nie jest to możliwe, powinniśmy zawsze zwracać wizy biznesowej przy wejściu, to było 250 USD czyli około 200 € dla każdej osoby. Następnie jesteśmy zobowiązani do prowadzenia działalności gospodarczej przez spółkę, włączenie i uruchomienie kosztuje kosztuje około kolejne kilka tysięcy dolarów.

Jesteśmy zobowiązani przez prawo do dowodów biurowych lub powierzchni handlowej, a także zakwaterowanie dla ludzi. Są domy do wynajęcia na kilka tysięcy dolarów rocznie, płatne z góry. Więc od razu musimy płacić na 12 miesięcy naprzód niezbędnych domu i biura, by następnie móc pójść do urzędu skarbowego i uzyskać kod podatkowy. Istnieje kilka tysięcy dolarów lub euro w kosztach tuż przed możemy uzyskać prosty numer identyfikacji podatkowej.

Diesel czy benzyna jest tania w Tanzanii, w porównaniu do innych krajów, w około 50% tańsze niż w Europie, cena jest niemal taka sama dla obu rodzajów paliwa. Ale za każdym razem, gdy wymagają użycia pojazdów terenowych, ponieważ asfalt jest obecny tylko na głównych drogach i terenowych spożywać więcej niż zwykłych samochodów osobowych. Oznacza to, że dla każdego "wyjścia i powrotu z pola" można obliczyć, o 100 USD w kosztach.

Istnieją także inne koszty, takie jak:

Poziom inwestycji wymaganych

Mwanza - Tanzania

Poziom inwestycji w kopalni złota możemy podzielić na cztery początkowych grup:

Generalnie zaleca się wreszcie US 30,000 dolarów dla biznesu wydobycia złota, które fundacja jest zespół kopaczy, zamiast koparki.

Kiedy koparki są zaangażowane, można myśleć o minimum co najmniej US 50.000 dolarów dla pierwszego uruchamiania kosztów. Taka koparka będzie potrzebne i będzie transportowane z USA lub Europy, zajęłoby miesiące przyjeżdżać do Tanzanii.

Jeśli mówimy o małych górnictwa skalę dla cudzoziemca, należałoby w rzeczywistości potrzebują sposób więcej inwestycji i maszyn w celu uruchomienia produktywnego kopalni złota:

Prawdziwi minimalne kwoty inwestycji dla poważnej pracy są zdecydowanie powyżej 100.000 USD.

Aby rozpocząć bez dużych urządzeń, trzeba zrobić minimalnie niektóre 20.000 USD do 30.000 USD. Oferujemy dla niektórych kosztów operacyjnych, nawet jeśli początkowa kwota inwestycji jest niski. W rzeczywistości sukces kopalni złota powinny być zrównoważone przez jego produkcji. Mamy zapewnienie, że produkcja się dzieje i można poszerzyć inwestycję raz jest złoto produkowane.

Minimalne poziomy inwestycji Okres, aby rozpocząć Kwota w USD Kwota w EUR
Minimalna inwestycja W ciągu 45 dni US $20,000 € 15,000
Rezerwa poleca US $10,000 US $7,500
Z drugiej strony koparki W ciągu 60 dni US $50,000 € 35,000
Z wózki ręczne, terenowych, sprężarek, generatorów, sprzętu odzyskiwania złota rozszerzony W ciągu 60 dni US $200,000 €150,000

Poważne firmach wydobycie złota kosztować o wiele więcej, niż przedstawione powyżej minimów. I takie minima są jeszcze za małe kopalnie skalę.

Minimalna inwestycja jest obliczana na przetwarzanie materiałów zarówno miękkich i twardych. Miękki materiał jest takie, że mogą być przetwarzane natychmiast złota szybkości odzyskiwania do 5-6 g na tonę materiału. Twardy materiał wymaga dodatkowego wysiłku i daje do 50 gramów na tonę, w zależności od lokalizacji. Jedno z nich powinno być bardzo szczęśliwy, że 26 gramów, takich jak to na naszej ziemi.

Inwestowanie z większych maszyn zapewni bardziej efektywne przetwarzanie rudy złota, i taki sprzęt składa się z następujących:

Koparka * do kopania; * Młot hydrauliczny do koparki, przyspieszenie kopanie skał; * Specjalne uchwyty do koparki; * Sprężarki do młotów pneumatycznych, które są również stosowane do nawiewu powietrza w szybach górniczych; * Pojazd do transportu materiałów są chyba najbardziej opłacalne; * Kruszarki są wymagane do konwersji rudy złota do sproszkowanego materiału; * Pojazdy terenowe;

Zrównoważonego biznesu wydobycie złota może się szybko, w ciągu kilku miesięcy, należy do spółki publicznej z akcji sprzedawane na rynkach międzynarodowych, a także przyciągnięcie nowych inwestorów.

Chcemy dostarczyć zespołowi dokonać profesjonalnej i funkcjonalnej kopalni złota.

Nasz udział

Możemy uczestniczyć w wypłacie kosztów operacyjnych na odrębnej nieruchomości i lokalizacji, która jest zarezerwowana dla Ciebie. Koszty te są następnie odejmowane od całości obrotów.

W ogóle nasz udział, gdy chcesz założyć własną kopalnię złota, składa się z następujących czynności:

Oszacowanie kosztów początkowych

Własną Gold Mining Company

Początkowe koszty są Twoje koszty. Inwestują na własny biznes wydobycia złota i własnej firmy wydobycia złota. Robimy wymagają klientów do inwestowania określonej minimalnej ilości, gdyż w przeciwnym razie, biznes nie powiedzie. To jest nasze doradztwo i poradnictwo. Osobiście uważam, że trzeba zrobić minimum inwestycji w przeciwnym razie możemy nie być w stanie zapewnić odpowiedniego doradztwa.

Po kilku miesiącach badań, przyjechaliśmy z pomysłów, które są tanie w porównaniu z metod odzyskiwania złota jakości handlowej. Korzystasz z naszego know-how, nasze zasoby i nasze ulepszonych urządzeń do odzyskiwania złota. Tak, mamy wymagać, aby taka inwestycja zwraca minimalne dla poszczególnych urządzeń, które są odpowiedzialne w celu gromadzenia, nabywania, zakupu, eksport, import i montaż w Tanzanii, czy inny kraj. To jest warunek ten program uruchomić.

Możesz zacząć od € 15.000 lub 20.000 USD. Z tej kwoty następujące początkowe koszty i zasoby objęte są:

€ 2000 lub US 2,800 dolarów służy do konfiguracji Tanzanii firmy, która jest po prostu konieczne. Można tego uniknąć, jeśli chcesz joint venture z niektórych naszych ustalonych wcześniej projektów wydobywczych złota. W takim przypadku, po podpisaniu umowy, byś albo zakupu lub nabycia złota pod ceny lub akcji i udziału w zyskach. Oddzielne roszczenie wydobycie złota będzie zarezerwowane tylko dla takiego wspólnego przedsięwzięcia. W przeciwnym razie, jeśli chcesz zarządzać twój kopalni złota siebie, które są wymagane, aby założyć firmę. Kwota ta jest niezbędna w każdym przypadku, w tym w przypadku, gdy w firmie jest już ustalone. Wszelkie nadwyżki pieniędzmi są właściwie wykorzystywane do rejestracji projektów z Centrum Inwestycyjnego Tanzanii lub inaczej do uzyskania licencji i zatrudnić księgowych. Spółka zamierza ustalić co najmniej na 30 dni przed przyjazdem do Tanzanii, aby uniknąć czekania i rozwiązać wszelkie niezbędne czynności administracyjne. Po przybyciu do Tanzanii, akcje spółki są przekazywane do Ciebie, w tym uprawnienia w zakresie zarządzania.

Jesteś również wnoszenia opłat na pokrycie kosztów zakwaterowania i biura na cały rok, a w góry, jak to jest, jak rzeczy działają w Tanzanii.

Z początkowej kwoty inwestycji jesteśmy zakupu, tworzenia i montażu instalacji do obróbki złota, jako ważnej części projektu. Taka instalacja może przetwarzać 80 ton materiału na dzień. Szacujemy, że koszt takiej instalacji do około € 8000 lub 10.000 US $. Jest to roślina telefon, że może być zdemontowany i ustawiony w różnych miejscach i na różnych innych krajach górniczych. Nie są na ogół powyżej 75 znanymi metodami ekstrakcji złota. Możesz się dowiedzieć o metodach jednak przeszliśmy przez wszystkie informacje i korzystamy z nowoczesnych technologii, które mogą obsługiwać nawet najmniejsze cząsteczki złota, które są inaczej obsługiwane przez cyjanku ługowania. Używamy żadnych środków chemicznych i są szybciej z metody, które oferujemy, niż porównywalnych spółek wielkości z ługowania cyjankiem. Korzystamy z bardzo nowoczesne i niedrogie połączenie istniejących metod odzysku złota, o wydajności równej innych metod z wydatków € 80.000 lub 100.000 USD.

Niektóre firmy w Tanzanii są przetwarzanie złota z cyjankiem. Oni prysznic rudy złota z cyjankiem i po 2-3 miesiącach przetwarzania odzyskać ich złoto. Kosztowna inwestycja jest bardzo skuteczny, ale także dość powolna. Używamy metody odzyskiwania złota, który został wymyślony, aby zastąpić przetwarzanie cyjanek złota lub rtęci. Co druga spółka ma przetwarzać w ciągu 2-3 miesięcy, możemy przetworzyć na 2-3 tygodnie. Nasza metoda zbiera najdrobniejsze cząsteczki złota.

Dokonaliśmy ulepszeń istniejących technik, tak, że możemy zebrać wszystkie widzialne i niewidzialne złoto w procentach 98% materiału z pierwszego leczenia rudy złota.

Instalacji odzysku złota nie zajmują dużo miejsca. Kluczowe elementy należy zamówić z USA co najmniej 30 dni przed rozpoczęciem montażu mogą być wykończone w Tanzanii powodu budowlanych i transportowych razy. Roślin zawiera 7 śluz złoto złoto mycie, gdzie jeden kanał jest na stałe oczyścić z koncentratu i innych prac 6 śluz nieustannie. Istnieje osiem śluza, która służy do określenia całkowitej wydajności i upewnij się, że nawet najdrobniejsze cząstki złota zostały zachowane.

Koszty operacyjne w dziedzinie

Koszty operacyjne w tym zakresie są dość tanie w porównaniu do sytuacji w krajach zachodnich. Jeśli nasz zarządzanie pozostawione jest do zarządzania własną kopalnię złota, jesteśmy zachowując 20% dochodów, otrzymujesz 80% tej spółki górniczej.

Koszt pracowników na jeden dzień wynosi 3 € - 5 € lub US $ 5 - 8 US $ za osobę, średnio, a niektórzy pracownicy płacimy € 5 lub US $ 8 dni lub nawet więcej. To jest bardzo tanie w porównaniu do zachodnich, oznacza to, że dostać 90 € lub US $ 120 miesięcznie lub € 150 lub US $ 180 miesięcznie;

Musimy dać im jedzenie, a ponieważ każdy żyje daleko w innym mieście lub miejscowości, musimy zapewnić zakwaterowanie, kuchnia, WC, prysznic (woda gotuje się na miejscu), potem są inne koszty, jak również.

Koszt przetwarzania rud twardych

Twarde rudy: koszt surowca jest około 100 € lub 130 USD za tonę. Jeśli istnieje 26 gramów na tonę, jak mamy go doświadczył, jest to bardzo opłacalne. Rudy twarde są testowane podczas procesu urabiania i tylko materiał, który ma złoto w nim ma być zbadana. To zajmuje 5 osób w ciągu jednego dnia, aby wykopać 1 tony materiału.

* Pięć osób są wypłacane każdego 5 € za dzień, to € 25 lub US $ 33 za tonę; * Koszt spalania rudy jest o 20 € lub 27 US $ za tonę; * Koszt kruszenia rudy jest wokół twardego € 25 lub US $ 33 za tonę; * Są też koszty energii, pompy spalinowe, koszty transportu; Rudy i twarde skały musi być spalony do prawidłowego wydobycia złota, które zwiększają koszty, ale daje lepsze rezultaty; * Na pewno zatrudnienie w rozpoczynających się 25 osób kopać 5 ton surowców twardych rud dziennie. Byłoby to również tworzyć koszt około 500 € lub US $ 675 dziennie. Ale można dostać ponad 100 gramów złota od 5 ton, co oznacza ponad 3000 € lub US 4100 dolarów za dzień.

Przy minimalnej inwestycji, jak opisano, że nie może obsługiwać więcej niż 5 ton powiedzieć twardych rud, bo jeśli nie ma kruszarki w miejscu, a następnie materiały muszą być transportowane i opłacone zgniatania, kruszenia, ale takie działanie jest ograniczone, to najlepiej kupić dodatkowe kruszarki na miejscu, każdy kosztuje € 4000 i może przetworzyć 200 kg na godzinę lub około 2,5 ton na dobę lub 5 ton, czy jest nocna zmiana.

Koszt przetwarzania rud miękkich

Rudy: takie miękkie minimalna inwestycja oparta jest na fakcie, że większość materiału jest miękkie ires, a niewielka część, może 20% będą przetwarzane jako rud lub twardych skał. Jest to spowodowane brakiem niezbędnego sprzętu jak opisane. Podczas przetwarzania rud miękkich, mamy najwięcej korzyści w początku, bo wtedy możemy zatrudnić pracowników, którzy pracują z kilofami i łopatami, i kopania jest sposób łatwiejszy.

Maszyna kruszarka Tanzanii

Możemy zaimportować profesjonalnych kruszarki rudy złota z Chin, Europy i Stanów Zjednoczonych, jednak jest to w jaki sposób może działać poprawnie z Tanzanii wykonane kruszarki, więc może przetworzyć 5 ton materiału na 24 godzin w kruszarki. Z dwóch takich kruszarek może oznaczać 200-300 gramów złota dziennie.

Istnieją również koszty dla właściciela lokalizacji, bo musimy się dzielić zyski z posiadaczem licencji. Oznacza to, że możemy dzielić się zyskiem z posiadacza licencji oraz, że może być od 10% do 50% zysku netto. Mamy już ustalone relacje z posiadaczy licencji.

Z inwestycji w wysokości € 15.000 lub 20.000 USD oraz nasz udział w kosztach operacyjnych, można liczyć w ciągu kilku miesięcy z regularnej produkcji złota.

Możesz też zdecydować się na aktywny udział w zarządzaniu lub mają prowadzić nasz zespół zarządzania własną kopalnię złota. Przykładem takiej akcji zysku netto jest to, że można dostać 8.000 USD out każdego 10.000 dolarów, podczas gdy 2000 USD będzie zarezerwowane dla usług zarządzania. Zawsze można mieć darmowe zakwaterowanie, urlop, bezpłatne Housemaids, a następnie odwiedzić darmową safari, park narodowy, więc możemy Cię na Zanzibar. Możesz odwiedzić witrynę, można rozmawiać z ludźmi, można zobaczyć, jak firma może zostać rozszerzony w przyszłości.

Doradztwo i poradnictwo Na Własny Gold Mine

Nasze opłaty są wypłacane raz konsultingowe mamy siedzibę produkcję złota dla Ciebie, a po przeszkoleniu i pomyślnie rozumieć szczegóły operacji. Doradztwo i poradnictwo w pierwszym etapie jest zakończona, jeśli produkowane pierwsze trzy kilogramy złota.

Nasza opłata za doradztwo, zależy od początkowej ilości i wartości operacji, które oferujemy Państwu. Z minimalnym inwestycji 20.000 USD powiększonej kosztów operacyjnych, nasza opłata za doradztwo jest 2 kilogramy złota, ale tylko po masz własne 3 kg. W rzeczywistości, nie płacą bezpośrednio, roślin wydobycia złota będzie produkować naszą opłatę konsultingową. I poznacie, że produkcja jest uruchomiony. Tylko wtedy jest takie opłaty doradztwo płatne. Jest to opłata jednorazowa.

Następnie można kontynuować do zarządzania firmą siebie. Jeśli zdecydujesz, że uda nam się biznes dla Ciebie, chcemy zachować część zysków i może być wypłacane co miesiąc swoją część zysku z własnej kopalni złota.

Własną Sustainable Business Gold Mining długoterminowa

Produkt końcowy, który masz zamiar uzyskać z tego programu jest własny biznes długoterminowy zrównoważony wydobycie złota.

Jak zacząć

Jeśli chcesz zacząć od programu, zapisz się na instrukcjach następczych.

Skontaktuj się z nami

START YOUR OWN GOLD MINE
820 S. Macarthur Blvd
Ste. 105-282
Coppell, TX 75019
UNITED STATES

Telefon: +1 (214) 269-0623
www.startyourowngoldmine.com

GOLDIVANTI LP

Portale społecznościowe

Facebook

{$googletranslate_fulldisclaimer}

Call Communication and Reporting Officer I/C of Start Your Own Gold Mine company in Tanzania, Mr. Gabriel Masanyiwa, on +255626100000

If you wish to call mentor Mr. Jean Louis for anything relating to Start Your Own Gold Mine simply call the number or on mobile devices click on this phone number +385958185403 to get immediately in touch, regardless of the time zone.

Current location of Mentor to Start Your Own Gold Mine

I am Mr. Jean Louis, mentor for Start Your Own Gold Mine program and I am currently located in Novska, Croatia, for purposes of construction of gold mining equipment Europe, and private purposes. I am managing teams of people in Uganda, Kenya, Rwanda and Tanzania and handling purchases and manufacture of mining equipment. We are also promoting our Tanzanite gemstone inventory.

You will need either to contact me or Communication and Reporting Officer I/C, Mr. Gabriel Masanyiwa in Tanzania as described.

Contact us to Start Your Own Gold Mine

Contact us to Start Your Own Gold Mine. There is a simple rule at Start Your Own Gold Mine: if we can help you, we do, whenever and wherever necessary, and it's the way we've been doing business since 2002, and the only way we know


Full name:


E-mail:


Phone:


Message: