Sāciet savu zelta raktuves

Sāciet savu zelta raktuves

{$languages}

Sāciet savu zelta raktuves

Sāciet savu zelta raktuves

Paldies par Jūsu interesi, sākot savu zelta raktuves un ieguldīt zeltā. Mans vārds ir John Louis, un es esmu padomnieks starptautisko investīciju zelta un nodrošinātājam konsultāciju un vadības pakalpojumu, lai sāktu savu zelta raktuves un ilgtspējīgu zelta ieguves biznesu.

Kopš 2002. Es sāku, atvērts, reģistrēts, iekļauts vairāk nekā 100 starptautiskus uzņēmumus, palīdzot pasaules uzņēmējiem un uzņēmējiem, lai sāktu savu uzņēmējdarbību.

Mēs varam piedāvāt jums, lai sāktu produktīvu, savu zelta ieguves uzņēmumu, zem mana personas uzraudzībā, kamēr jums ir ražoti pirmos piecus kilogramus zelta, un, ja jums patīk tas vēlāk, pastāvīgā uzraudzībā un personīgi organizēta un uzraudzīta vadību.

Šī programma ir mūsu darba rezultāts un pieredzi ražošanā zelta, tirdzniecības zelta un zelta saistītiem uzņēmumiem šķirni.

Start Your Own Gold Mine ir par jums. Mēs jau esam sākuši mūsu pašu zelta ieguves un zelta ražošanu, un tā vienkārši gadās, ka mums ir bieži jautā ar jauniem klientiem, lai palīdzētu viņiem uzsākt savu zelta ieguves ražošanu, kas var darboties ar tādiem pašiem procesiem un metodēm, kā mūsu zelta ieguves projektos. Tas ir mērķis šo tīmekļa vietni, lai sāktu savu zelta ieguves biznesu. Ilgtspējīgu un ilgtermiņa ienesīgs bizness ražošanas zelta.

Kausēts zelts

Es personīgi uzskatu, ka labākais ieguldījums zeltā ir ar mūsu pašu zelta produkciju. Personīgi, es būtu ļoti priecīgs, ja es varētu būt kāds vadīt mani un tieši tāpat kā es esmu piedāvā jums to darbu. Mana grupa cilvēku nepieciešami aptuveni seši mēneši tieši pētniecības un iegūstošās pareizas zināšanas, un pagaidām vēl piecus mēnešus tikai, lai izpētītu prasījumus, un iegūt kopuzņēmumu piedāvājumus. Mums bija jāiegulda daudz, lai iegūtu uz pirmo gramiem zelta. Un mēs to izdarījām.

Jūs neesat gatavojas sekot garš ceļš uz panākumiem cauri visiem izpētes, pašmācību un ilgumu slogu. Jūs esat būs kick-sāka uz zelta ieguves biznesā 45 dienu laikā. Jā, 45 dienas tikai.

Ar zināšanām un pieredzi esmu ieguvusi, jūs esat šeit, lai uzzinātu par gatavas zelta ieguves risinājumu, lai zelta ražošanu var sākt 45 dienu laikā no projekta sākuma.

Es esmu ar uzņēmējdarbību tirdzniecības zelta, biznesa zelta lūžņu nodarbojas un attīrīšana, zelta, un ikviens, kas ir tādā biznesā nevēlas riskēt ar zelta cenu. Es esmu nolēmis atvērt savu zelta ieguves, lai mazinātu riskus, ar zelta cenu. Un man bija taisnība.

Šajā biznesā, jums var būt pilnīga kontrole un var uzraudzīt un vadīt bizness pats, vai arī jūs varat izlemt, izvēlēties vai pārvaldību uzticēt mums. Tas ir jūsu lēmums. Lielākā daļa no visiem tas ir ieteicams, ka jums ir pilnīga ieskatu uzņēmuma, izmantojot mūsu konsultāciju un vadības pakalpojumu.

Peļņa var būt ievērojama, bet bizness ir atkarīgs galvenokārt no nodomu neatlaidību un tās vadītāju. Jā, mums ir nepieciešamā summa nodomu un neatlaidību. Mēs esam šeit, lai mācīt jūs, jāpierāda jums, vadīt un palīdzēs jums, izmantojot pirmajos posmos zelta ražošanu, līdz jums ir iespēja pareizi kopēt, reproducēt un turpināt tādu zelta ieguves bizness pats. Jūs vēlāk var izvēlēties, vai nu pārtraukt, jo jūs esat ieguvis minimāli trīs kilogramus zelta, vai arī jūs varat izvēlēties, lai vadītu šādus darījumus sevi nākotnē, vai galu galā pārvaldību uzticēt mūsu uzraudzība un gūt peļņu no attāluma.

Mums ir nepieciešamās devas nodomu un nepieciešamo devu neatlaidību, lai sasniegtu šos mērķus. Mērķis ir ilgtermiņa un ilgtspējīgu ražošanu zelta. Peļņa var būt ievērojama, jebkurā gadījumā, jums vajadzētu būt iespējai ražot vairākus kilogramus zelta mēnesī, pat ar nelielu ieguldījumu mašīnu, iekārtu, zelta reģenerācijas tehnoloģijas, iekārtas, drošības un ekspluatācijas izmaksas.

No manis jūs saņemsiet tuvāko dienu laikā, un skaidras instrukcijas par to, kā jūs varat iesaistīties šajā biznesā, pasīvi vai aktīvi. Šajā laikā, jūs varat uzzināt, kā sākt savu zelta raktuves.

Your Own Gold Mining Company

Savu zelta ieguves uzņēmums varētu darboties 45 dienu laikā no šodienas. Saskaņā ar mūsu konsultācijas un konsultāciju un vadības pakalpojumus savu zelta ieguves uzņēmums var ražot tīru zeltu, 45 dienu laikā no šodienas.

Šī programma ir domāta sākas kalnračiem, zelta meklētāji vai cilvēkiem, kas vēlas ieguldīt savu biznesu, vai tiem, kuri jau apsver sākt ar zelta ieguves biznesā. Jums var būt arī interesē pasīvo ienākumu no sava zelta raktuves, kamēr tā tiek pārvaldīta ar sevi.

Vadība un kontrole Gold Mining Projekta

Ir divi veidi, vadības un savu zelta ieguves uzņēmumu sniegta saskaņā ar konsultāciju, karjeras atbalsta un vadības pakalpojumu mūsu uzņēmuma kontroli.

Jūs esat dodas, lai uzzinātu, kā vadīt savu zelta ieguves uzņēmumu

Saskaņā ar mūsu uzraudzība, konsultācijas, vadībai un pārvaldībai, jūs gatavojas tērēt viena līdz trim mēnešiem, kamēr jums ir veiksmīgi ražo pirmo daudzumu zelta. Patiesībā, mēs esam pārliecinoties, ka jums izdosies. Tā ir mūsu atbildība, ka jūsu zelta ražošana sākas, un, ka jūs faktiski ražot pirmās daudzumu zelta.

Tas ir mācību process, kur jums ir šādas darbības, iepazīšanās ar dokumentāciju, izprast juridiskos un praktiskos aspektus zelta ieguves uzņēmumu, un apmācīt sevi, izskatot cilvēkus un projekta vadību. Jums tiek palīdz visā sākuma stadijā, un jūs varat vai nu sēdēt un skatīties to, ko mēs darām, vai iesaistīt sevi uzņēmējdarbībā. Tas ir pilnībā atkarīgs no jums. Mēs iesakām aktīvi iesaistīt sevi.

Pēc veiksmīgas pirmās viena līdz trim mēnešiem pēc jūsu mācību procesā, jums būs iespēja kontrolēt, pārvaldīt un vadīt savu zelta raktuves.

Rādīt savu zelta raktuves ar mūsu uzraudzību un vadību

Pēc tam, kad esat veiksmīgi ražo pirmo daudzumu zelta, kas savā zelta raktuves, jums būs pārliecināts, ka jūsu zelta raktuves dod rezultātus. Mūsu Balva tiks izmaksāta pēc tam, kad esat jau got peļņu, patiesībā, mēs esam gatavojas saņemt nākamo nelielu daudzumu zelta, lai mūsu sabiedrība, kā balvu par konsultāciju, vadības, pārvaldības un sākotnējā ražošanas zeltu. Kas būs vienu reizi zelta maksājuma vai ekvivalenta summa naudas, kā par to vienojusies galīgajā līgumā. Jūs maksājat par konsultāciju maksu, kad esat saņēmis pirmos rezultātus: zelta.

Pēc tam, jūs varat izlemt, lai palaistu savu biznesu pats vai arī jūs var deleģēt pārvaldību mums. Ja mēs uzraudzīt un kontrolēt, vai vadīt savu biznesu un savu zelta raktuves, jūs būtu kopuzņēmums ar mūsu uzņēmumu, un jums tiks saņem noteiktu vienošanās un lielāku daļu no zelta ražošanu, kamēr mēs varētu saglabāt mazāku procentu no peļņas pārvaldībai savu biznesu.

Beznodokļu ienākums no sava zelta raktuves

Atkarībā no jūsu nodokļu dzīvesvietas vai uzņēmuma struktūru, mēs varam veidot, ka peļņa rodas no sava zelta raktuves, tiek samaksāts nodokļu bezmaksas. Tas ir iespējams, pateicoties dažādu apstākļu sagadīšanās, ka varētu būt iespējams ar ražošanu zeltu. Vispār, daudzās valstīs, pirkšana un pārdošana, investīciju zelta var būt nodokļu bezmaksas. Dažās valstīs, peļņa, kas rodas ārpus valsts, varētu būt nodokļu bezmaksas, un daži cilvēki, kas saņem dividendes no biznesa uzņēmumiem, var būt nodokļu bezmaksas. Mēs gatavojamies apskatīt jūsu uzņēmumu un nodokļu situāciju, atkarībā no jūsu dzīvesvietu un likumiem, un mēs varam izstrādāt vēlamās nolīgumus, kas jums var izmantot, lai saņemtu nodokļu brīvos naudas līdzekļus un peļņu no savas zelta raktuves.

Tā vietā, lai peļņas naudu, tas ir arī iespējams iegūt zeltu no zelta raktuves. Pirkuma līgumu zelta vai labi zināms ražošanas nolīgumi var būt vienkārša pirkuma līgums, kas jums var aizvērt ar savu uzņēmumu. Pēc tam, kad investīciju zelta un bāri ir piegādāti, lai jums, jūs varat glabāt tos nākotnē, jo investīcijas, vai arī pārmaiņus, jūs varat tos pārdot un gūt peļņu nodokļu bezmaksas. Tas patiešām ir atkarīgs no savu nodokļu rezidenci un biznesa struktūru. Mēs varam palīdzēt, un palīdzēt jums ar pareizu uzstādīšanu.

Zelta ieguves uzņēmums īpašumtiesības

Mūsu pašreizējie projekti tiek izstrādāti Tanzānija, East Africa Republikā. Mēs varam izstrādāt projektus citās valstīs, bet tas ir tas, kas tiek piedāvāti šobrīd projekta ietvaros Start Your Own Gold Mine.

Uzņēmuma īpašumtiesības var strukturēt tādā veidā, kā jūs ieteiktu vai jums ir ieteicams, lai optimālu nodokļu atvieglojumus. Jūs varat turēt un pašu savu uzņēmumu pilnībā sevi. Jūs varat izmantot citu uzņēmumu, vai savu vietējo uzņēmumu, vai ārzonas uzņēmums par konfidenciālu īpašumā savu zelta ieguves biznesā. Tāpat ir iespējams saglabāt īpašumtiesības un kontroli, izmantojot līgumus, kas nebūtu redzami publiskajā reģistrā. Tas viss ir atkarīgs, cik daudz privātumu jūs meklējat.

Projekta ietvaros, lai Start Your Own Gold Mine, jums būs iegūt, turēt un kontrolēt savu zelta ieguves uzņēmums, vai nu saskaņā ar savu, tiešu un valsts individuālu īpašnieku vai uzņēmējdarbības saimniecības īpašumā. Konsultācijas un struktūra īpašumtiesības uz šādu zelta ieguves uzņēmums ir iekļauta kā daļa no mūsu dienesta konsultāciju un norādījumus.

Grāmatvedības tiks apstrādāti ar mūsu darbiniekiem un sertificēti valsts grāmatvežiem.

Izmantojot mūsu resurss zelta ieguves starta

Mums ir ieguldīt kopš 2002. uz dažādiem uzņēmumiem, tostarp uzņēmējdarbības, kā zelta lūžņus tirgotājs, zelta tirdzniecību un dimantu ieguldījumu. Ar laiku, mēs esam ieguvuši jaunus uzņēmumus, atvēra jaunas filiāles visā pasaulē, un ieguva vērtīgu savienojumus, know-how un pieredzes. Resursi, ka mēs esam izveidojuši ir ieviesti un gatavi izmantot bez maksas, par savu zelta ieguves projektu.

Lai atvērtu zelta raktuves īsā laikā ir ļoti grūti. Tas aizņem vairākus mēnešus sagatavošanu un pēc tam daudz ceļot, intervijas, analīzes, no cilvēkiem, dažādu kvalifikāciju nodarbinātības, pētot un rodot adekvātus zemes prasības ar zelta noguldījumiem, ēkā darbiniekiem, kas nodrošina drošību, apmācības darbiniekiem, atrast labas vietas, secinot, līgumi un aizvēršanas kopuzņēmumus ar licences turētāju.

Tie ir resursi. Resursi, kas mums jau ir, jūs varat izmantot laikā jūsu starta posmā, lai atvērtu savu zelta ieguves biznesu. Resursi, ka mēs esam izveidojuši ir tieši iemesls, kāpēc mēs varam Jums piedāvāt tādas konsultācijas un norādījumus, lai atvērtu savu zelta raktuves.

Priekšrocības, izmantojot savus resursus

Izmantojot mūsu viegli pieejamos resursus, jūs gūst šādas priekšrocības:

Tas būtu ļoti dārgi, lai sāktu piedzīvojumu par savu, un tas būtu jāņem ar pūlēm vismaz sešus mēnešus vai ilgāk, ja jūs nākt uz Āfriku, lai sāktu no sākuma, šajā biznesā. Jūs varētu pavadīt vismaz 50000 ASV dolāru laikā izpētes stadijā, iespējams, daudz vairāk, un nemaz nerunājot, ka jums būs, lai atrisinātu problēmas, par cilvēkiem, kuri jums apzināti nepatiesu informāciju vai problēmas, par korupciju, kas ir plaši klāt. Jebkura korupcija un noziedzība tiek ziņots no mūsu puses, un mēs nekad slēgt aizdomīgiem darījumiem. Bet kāds cits, jo daži no mūsu kolēģiem no Itālijas, tiktu viegli negribot iesaistīti korupcijas lietām un galu galā varētu tikt izraidīts no valsts, vai pat nonākt cietumā. Tikai ar vienkāršu un nevainīgu kļūdas, piemēram, tas pērk vienu dimants, ja Jums nav pienācīga licenci par to.

Mūsu resursi jau eksistē: esošajiem uzņēmumiem, naktsmājas, birojs, personāls, tulki, sūkņi, gultas, mājas, zemes un atrašanās vieta, līgumi ar licences, mašīnas, ģeneratori, saules enerģijas, caurules, apkures katli, ūdens tvertnes un tā tālāk.

Šādi resursi automātiski tiek izmantoti šajā pasākumā.

Pretējā gadījumā, ja jums nav izmantot esošos resursus, izmaksas būtu daudz augstākas pirmajā posmā, un jūs varētu pavadīt mēnešus un mēnešus vairāk tikai, lai noteiktu savu atrašanās vietu. Mēs vēlamies, lai izvairītos no tā.

Pabeigti zelta ieguves uzņēmums Tanzānijā

Sākot savu zelta raktuves ar mūsu palīdzību, konsultācijas, vadībai un pārvaldībai piedāvā pilnu pabeigti zelta ieguves biznesu. Atrašanās vieta ir Tanzānijā, kā tagad.

Jūs saņemat šādu vērtīgs produkts:

Šādu ražošanu kurss ir nepieciešama neatlaidība un nodomu, un mūsu grupa ir nepieciešamais devu noturību un nodomu.

Tas ir ļoti reti, lai atrastu kādu, kas nodarbojas vai darbojas zelta raktuves un gatavi atvērt savus biznesa noslēpumus, informāciju un piedāvāt Jums pilnu risinājumu. Mēs būtu priecīgi, ja mums būtu kāds, lai veiktu apmācību, konsultācijas un konsultācijas par mums, tāpat kā mēs to darām tagad par mūsu klientiem.

Es uzskatu, ka šī ir unikāla iespēja.

Sākotnējās izmaksas un minimāla nepieciešami ieguldījumi

Ņemot vieta dzīves Tanzānija, vietējās maza mēroga kalnračiem nav nepieciešams daudz ieguldīt, lai sāktu zelta ieguves darbības, kā tas ir nepieciešams, lai ārvalstu investors. Maza mēroga kalnraču, kurš dzīvo pie ieguves vietā, kur viņam ir dubļu veikts māju un savu ģimeni, un divi vai trīs bērni, viņš izmanto pick un lāpstu, kā instrumenti, gan pievienotajiem to pašu asi, jo viņa vienīgais riska vai ieguldījumiem. Pat šo rīku viņš var saņemt aizdevumu un maksāt vēlāk, lai vietējā kalēja. Instrumenti tiek ražoti tur uz zemes, uzreiz, īsta kalējs ražo instrumentus un veseri dzelzs uz riteņa kravas automašīnu, un metāls tiek uzsildīts, izmantojot rokas palaist gaisa sūkni. Par Tanzānijas maza mēroga kalnraču investīciju apjoma var būt tik zemas, cik nulles vai 3500 Tanzānijas Schilling vai ap USD 2,5 par nepieciešamu instrumentu.

Ņemot vieta dzīves Tanzānija, vietējās maza mēroga kalnračiem nav nepieciešams daudz ieguldīt, lai sāktu zelta ieguves darbības, kā tas ir nepieciešams, lai ārvalstu investors. Maza mēroga kalnraču, kurš dzīvo pie ieguves vietā, kur viņam ir dubļu veikts māju un savu ģimeni, un divi vai trīs bērni, viņš izmanto pick un lāpstu, kā instrumenti, gan pievienotajiem to pašu asi, jo viņa vienīgais riska vai ieguldījumiem. Pat šo rīku viņš var saņemt aizdevumu un maksāt vēlāk, lai vietējā kalēja. Instrumenti tiek ražoti tur uz zemes, uzreiz, īsta kalējs ražo instrumentus un veseri dzelzs uz riteņa kravas automašīnu, un metāls tiek uzsildīts, izmantojot rokas palaist gaisa sūkni. Par Tanzānijas maza mēroga kalnraču investīciju apjoma var būt tik zemas, cik nulles vai 3500 Tanzānijas Schilling vai ap USD 2,5 par nepieciešamu instrumentu.

Ir iespējams ražot zelta kāds tur dzīvo, gandrīz bez jebkādiem ieguldījumiem, bet sevis nosaka darbu.

Daži sākotnējie izdevumi

Diemžēl, mums ārzemniekiem, tas nav iespējams, mums vajadzētu vienmēr maksāt biznesa vīzu pie ieejas, tas ir US $ 250 vai par 200 € katrai personai. Tad mums ir nepieciešams, lai veikt darījumus ar uzņēmumu, iekļaušanu un starta izmaksas maksā aptuveni vēl dažus tūkstošus dolāru.

Mums ir pienākums ar likumu pierādījumiem, biroja vai tirdzniecības telpas, kā arī cilvēkiem izmitināšanu. Ir mājas Izīrējam dažiem tūkstošiem dolāru gadā jāmaksā avansā. Tāpēc uzreiz mums ir jāmaksā par 12 mēnešiem uz priekšu ar nepieciešamo mājās un birojā, jūs pēc tam varētu doties uz nodokļu biroju un saņemt nodokļu kodu. Ir maz tūkstošiem dolāru vai eiro izdevumiem tieši pirms mēs varam iegūt vienkāršu nodokļu maksātāja reģistrācijas numuru.

Dīzelis vai benzīns ir lēts Tanzānija salīdzinājumā ar dažās citās valstīs, apmēram 50% lētāki nekā Eiropā, cena esot gandrīz vienāds abu degvielas veidu. Bet katru reizi, kad mēs pieprasām izmantot apvidus transportlīdzekļiem, jo ​​asfalts ir klāt tikai pa galvenajiem ceļiem un bezceļu transportlīdzekļiem patērē vairāk nekā parastās vieglajiem automobiļiem. Tas nozīmē, ka par katru "izeju un atgriezties no lauka", to var aprēķināt aptuveni US $ 100 izdevumiem.

Ir arī citi izdevumi, piemēram:

Investīciju līmenis nepieciešami

Mwanza - Tanzānija

Ieguldījuma zelta raktuves līmenis, ko mēs varētu sadalīt četrās sākotnējās grupās:

Vispār, mēs iesakām beidzot ASV $ 30.000 par zelta ieguves uzņēmums, kas pamats ir komanda ekskavatori, nevis ar ekskavatoru.

Ja ekskavatori ir iesaistīti, kāds var domāt par vismaz vismaz US $ 50,000 sākotnējiem starta izdevumiem. Šāda ekskavators būtu lietotas un būtu jāpārved no ASV vai Eiropā, būtu nepieciešams mēnesis, lai nonāktu uz Tanzāniju.

Ja mēs runājam par maza mēroga ieguves, lai ārzemnieks, varētu patiesībā nepieciešams tā vairāk investīciju un mašīnas, lai palaistu produktīvu zelta raktuves:

Patieso minimālu ieguldījumu summas nopietnu operāciju, ir veids, kā virs 100,000 ASV dolāriem.

Lai sāktu bez lielām iekārtām, jums ir nepieciešams minimāli daži ASV $ 20,000 līdz USD 30000. Mēs varam paredzēt dažus darbības izdevumiem pat tad, ja sākotnējais ieguldījums apjoms ir zems. Faktiski veiksmīgs zelta raktuves būtu ilgtspējīga, tā ražošanu. Mēs pārliecināmies, ka ražošana notiek, un viens var paplašināt ieguldījumus, kad tur ir zelts ražots.

Minimālas investīciju līmenis Laika posms, lai sāktu Summa USD Summa EUR
Minimālais ieguldījumu 45 dienu laikā US $20,000 € 15,000
Rezerves ieteicama US $10,000 US $7,500
Ar lietotu ekskavatoru 60 dienu laikā US $50,000 € 35,000
Ar lietotu kravas automobiļiem, bezceļu transportlīdzekļiem, kompresori, ģeneratori, paplašināts zelta atgūstas iekārtas 60 dienu laikā US $200,000 €150,000

Nopietnas zelta ieguves jaunizveidotiem izmaksās daudz vairāk nekā iepriekš norādīto minimums. Un šādi minimums ir vēl uzskatīti maza mēroga ieguves.

Minimālais ieguldījumu aprēķina apstrādi gan mīkstiem un cietiem materiāliem. Mīksts materiāls ir tāds, ka var apstrādāt nekavējoties ar zelta atgūšanas ātrumu līdz pat 5-6 g uz tonnu materiāla. Cieta materiāla prasa papildu pūles un dod līdz 50 gramiem tonnu, atkarībā no atrašanās vietas. Viens ir jābūt ļoti laimīgs, ka 26 gramus, piemēram, tas ir uz mūsu zemes.

Investīcijas ar lielākiem mašīnām nodrošinās efektīvāku apstrādi zelta rūdas, un šāds aprīkojums sastāv no šādiem:

Ilgtspējīga zelta ieguves uzņēmums var ātri, dažu mēnešu laikā, savukārt par valsts sabiedrība, kuras akcijas tiek pārdoti starptautiskajos tirgos, kā arī piesaistīt jaunus investorus.

Mēs gatavojamies, lai nodrošinātu komandai veikt profesionālu un funkcionālu zelta raktuves.

Mūsu līdzdalība

Mēs varam piedalīties maksāto ekspluatācijas izdevumu par atsevišķu īpašumu un atrašanās vieta, kas ir atmatā jums. Šādas izmaksas vēlāk tiek atskaitīts no kopējā apgrozījuma.

Kopumā mūsu līdzdalība, ja vēlaties sākt savu zelta raktuves, sastāv no šīm darbībām:

Novērtējums sākotnējiem izdevumiem

Your Own Gold Mining Company

Jūsu sākotnējās izmaksas ir jūsu izdevumus. Jums ir ieguldīt savā dzimtajā zelta ieguves biznesu un savu zelta ieguves uzņēmums. Mums nav vajadzīgas klientiem ieguldīt noteiktu minimālo summu, jo pretējā gadījumā bizness varētu neizdoties. Tas ir mūsu konsultācijas un norādījumi. Es personīgi domāju, ka jums ir nepieciešams minimālas investīcijas, jo pretējā gadījumā, mēs, iespējams, nevar nodrošināt pienācīgu konsultācijas.

Pēc vairāku mēnešu izpētes, mēs nāca klajā ar idejām, kas ir lēti, salīdzinot ar tirdzniecības kvalitātes zelta reģenerācijas metodes. Jūs izmantojat mūsu zināšanas, mūsu resursus, un mūsu uzlabotu zelta atgūšanas iekārtas. Jā, mēs pieprasīt, lai šāds minimālais ieguldījums ir samaksāts īpašu aprīkojumu, kas mēs esam atbildīgi, lai savāktu, iegādāties, iegāde, eksporta, importa un apkopot Tanzānijā, vai citā valstī. Tas ir nosacījums, lai šo programmu, lai sāktu.

Jūs varat sākt ar € 15,000, vai ASV $ 20000. Ar šīs summas šādi sākotnējās izmaksas un resursi ir ietvertas:

2000 € vai ASV $ 2,800 tiek izmantots, lai uzstādīšanas Tanzānijas uzņēmumu, kas ir vienkārši nepieciešams. To var novērst, ja jūs vēlaties, lai kopuzņēmums ar kādu no mūsu iepriekš noteikto zelta ieguves projektos. Tādā gadījumā pēc tam, kad līgums ir parakstīts, jūs varētu vai nu pirkt vai iegūt zeltu ar cenu vai daļu un piedalīties peļņas sadalē. Atsevišķa zelta ieguves prasība būtu rezervēts tikai šādu kopuzņēmumu. Pretējā gadījumā, ja jūs vēlaties, lai pārvaldīt savu zelta raktuves sevi, jums ir nepieciešams izveidot uzņēmumu. Šī summa ir nepieciešama jebkurā gadījumā, arī tādā gadījumā, ja jūsu uzņēmums jau ir izveidota. Jebkuri lieko naudai ir pareizi izmantots, lai reģistrētu projektus ar Tanzānijas Investīciju centrā vai kā citādi iegūt licences un noma grāmatveži. Uzņēmums gatavojas izveidot vismaz 30 dienas pirms ierašanās Tanzānijā, lai izvairītos no gaidīšanas laiku un risināt visus nepieciešamos administratīvos uzdevumus. Kad esat ieradies uz Tanzāniju, uzņēmuma akcijas tiek nodotas jums, tostarp vadības pilnvaras.

Jums ir arī maksā nodokļus par izmaksām, naktsmītņu un biroja visam gadam, gan iepriekš, jo tas ir, kā lietas darbojas Tanzānijā.

Ar sākotnējo investīciju apjomu mēs iegādāties, radot un montāžas iekārta apstrādes zeltu kā svarīga daļa no projekta. Šāda iekārta var apstrādāt 80 tonnas materiāla dienā. Mēs uzskatām rēķina šādas iekārtas apmēram 8000 € vai ASV $ 10,000. Tas ir mobilais augs, ko var demontēt un uzstādīt dažādās vietās, vai dažādu citu ieguves zemēm. Ir kopumā vairāk nekā 75 zināmajām metodēm ieguves zelta. Jūs varat uzzināt par metodēm, tomēr mēs esam izgājuši cauri visu nepieciešamo informāciju, un mēs izmantojam mūsdienīgas tehnoloģijas, kas var apstrādāt pat mazākās zelta daļiņas, kas citādi apstrādāt ar cianīda noplūdi. Mēs izmantojam bez ķimikālijām un tie ātrāk ar metodi, ko mēs piedāvājam, nekā līdzīga lieluma uzņēmumiem ar cianīda noplūdi. Mēs izmantojam ļoti modernu un lētu kombināciju esošo zelta atgūšanas metodes, ar efektivitāti, kas vienāda ar citām metodēm, ar izdevumiem, € 80,000, vai ASV $ 100,000.

Daži uzņēmumi Tanzānijā apstrādājam zelta ar cianīdu. Viņi duša zelta rūdas ar cianīdu un pēc 2-3 mēnešiem pārstrādes viņi atgūst zeltu. Dārgs ieguldījums ir ļoti efektīvi, bet arī diezgan lēns. Mēs izmantojam zelta atgūšanas metodi, kas tika izgudrots, lai aizstātu zelta cianīda un dzīvsudrabu apstrādi. Kas cits uzņēmums ir jāapstrādā 2-3 mēnešu laikā, mēs varam apstrādāt 2-3 nedēļas. Mūsu metode savāc labākos zelta daļiņas.

Mēs esam panākuši uzlabojumus esošo metodēm, lai mēs varētu savākt visu redzamo un neredzamo zelta procentuālo daļu 98% apmērā no materiāla ar pašu pirmo ārstēšanas zelta rūdu.

Zelta ieguves iekārtas nav nepieciešams daudz vietas. Svarīgākās daļas jāpasūta no Amerikas Savienotajām Valstīm vismaz 30 dienas pirms montāžas var pabeigt Tanzānijā, jo būvniecības un transportēšanas laikā. Zelta augs ir 7 zelta mazgāšanas slūžas, kur viens kanāls pastāvīgi attīra no koncentrāta un citu 6 slūžas darbu nepārtraukti. Ir astoņas slūžas, kas kalpo, lai noteiktu kopējo efektivitāti, un pārliecināties, ka pat labākie zelta daļiņas ir saglabāti.

Saimnieciskās darbības izdevumi šajā jomā

Darbības izdevumi šajā jomā ir diezgan lēti, salīdzinot ar situāciju Rietumu valstīs. Ja mūsu vadība tiek uzticēta pārvaldīt savu zelta raktuves, mēs saglabājot 20% no ienākumiem, jūs saņemat 80% no šāda veida ieguves uzņēmums.

Darbinieku izmaksas uz vienu dienu ir € 3 - vai 5 € Ls 5 - Ls 8 no personas, vidēji, bet daži darbinieki mēs pievēršam € 5 vai USD 8 dienu vai pat vairāk. Tas ir ļoti lēti, salīdzinot ar Rietumu ziņā, tas nozīmē, ka viņi saņem € 90 vai USD 120 mēnesī jeb € 150 vai USD 180 mēnesī;

Mums ir nepieciešams, lai dotu viņiem pārtiku, un tā kā visi dzīvo tālu citā pilsētā vai ciemā, mums ir, lai nodrošinātu izmitināšanu, virtuve, tualete, duša (ūdens tiek gatavots uz vietas), tad ir, kā arī citas izmaksas.

Apstrādes izmaksas cieto rūdas

Hard rūdas: izejvielu cena ir aptuveni € 100 vai 130 ASV dolāriem par tonnu. Ja ir 26 grami uz tonnu, tāpat kā mēs to pieredzējuši, tas ir ļoti izdevīgi. Cietie rūdas testē rakšanas procesā, un vienīgais materiāls, kas ir zelta tajā būs jāizpēta. Tas aizņem 5 cilvēki vienā dienā izrakt 1 tonnu materiāla.

* Pieci cilvēki maksā katru € 5 par dienu, kas ir € 25 vai Ls 33 par tonnu; * Izmaksas dedzināšana rūdas ir aptuveni € 20 vai Ls 27 par tonnu; * Izmaksas saspiešanas grūti rūdas ir aptuveni € 25 vai Ls 33 par tonnu; * Ir arī enerģijas izmaksas, dīzeļa sūkņi, transporta izdevumi; cieto rūdas vai ieži jāsadedzina pareizai zelta ieguvē, kas palielina izmaksas, bet rada labākus rezultātus; * Mēs noteikti nodarbināt sāk 25 cilvēki rakt 5 tonnas izejvielu cieto rūdu dienā. Tas arī radītu izmaksas aptuveni € 500 vai ASV $ 675 dienā. Bet var saņemt vairāk nekā 100 gramus zelta no 5 tonnām, kas nozīmē vairāk nekā 3000 € vai ASV $ 4100 dienā.

Ar minimālu ieguldījumu, kā aprakstīts, mēs nevar apstrādāt vairāk nekā teikt 5 tonnas cieto rūdu, jo, ja nav drupinātāji pie vietas, tad materiāls jātransportē un maksā par saspiešanas, bet šāda smalcināšanas darbība ir ierobežota, tas ir labākais, iegādāties papildu drupinātāji vietā, katrs kas maksā 4000 €, un var apstrādāt 200 kg stundā vai aptuveni 2,5 tonnas dienā, vai 5 tonnas, ja ir nakts maiņa.

Apstrādes izmaksas mīksto rūdas

Soft rūdas: šāds minimālais ieguldījums ir balstīta uz to, ka lielākā daļa materiālu ir mīksts IRES, un neliela daļa, varbūt 20%, tiks pārstrādātas, kā cieto rūdu vai klintīm. Tas ir saistīts ar nepieciešamo iekārtu trūkumu kā es aprakstīju. Apstrādājot mīksto rūdas, mums ir visvairāk priekšrocības sākumā, jo tad mēs varam pieņemt darbā darbiniekus, kuri strādā ar cērtes un lāpstas, un rakšana ir daudz vieglāk.

Tanzānijas drupinātājs mašīna

Mēs varam importēt profesionālās zelta rūdas drupinātāji no Ķīnas, Eiropā vai ASV, bet tas ir, kā tā var strādāt pareizi ar Tanzānijas veikti drupinātāji, tāpēc to var apstrādāt 5 tonnas materiāla 24 stundas drupinātājs. Ar diviem šādiem drupinātāji tas var nozīmēt 200-300 gramus zelta dienā.

Ir arī izmaksas par īpašnieka atrašanās vietu, jo mums ir dalīties peļņā ar licences turētāju. Tas nozīmē, ka mēs dalīties peļņā ar licences turētāju, un tas var būt no 10% līdz 50% no neto ienākumiem. Mēs jau esam izveidojuši attiecības ar licences turētāju.

Ar ieguldījumu € 15,000 vai ASV $ 20,000, un ar mūsu līdzdalību ekspluatācijas izmaksām, jūs varat rēķināties dažu mēnešu laikā ar regulāru zelta ražošanu.

Jūs varat vai nu pieņemt lēmumu aktīvi iesaistīties pārvaldībā, vai ir mūsu vadības komanda vadīt savu zelta raktuves. Piemērs šāda tīrās peļņas daļas, ir, ka jūs varētu saņemt ASV $ 8000 no katra US $ 10,000, bet ASV 2000 $ būtu jārezervē apsaimniekošanas pakalpojumiem. Jūs vienmēr varat būt bezmaksas naktsmītnes, brīvdienas, bezmaksas istabenēm, tad apmeklējiet bezmaksas safari, nacionālo parku, lai mēs varētu jums par Zanzibar. Jūs varat apmeklēt šo vietni, jūs varat runāt ar cilvēkiem, jūs varat redzēt, kā uzņēmums var tikt paplašināts nākotnē.

Konsultāciju un virzības Your Own Gold Mine

Mūsu konsultāciju maksa tiek izmaksāta pēc tam, kad mēs esam izveidojuši zelta produkciju jums, un, kad jums ir apmācīti un ir veiksmīgi sapratuši operācijas detaļas. Konsultācijas un ieteikumi pirmajā posmā ir pabeigta, kad jums ir devuši pirmos trīs kilogramus zelta.

Mūsu konsultācijas maksa ir atkarīga no sākotnējās summas un vērtības operācijas, mēs piedāvājam jums. Ar minimālu ieguldījumu ASV $ 20,000 plus ekspluatācijas izdevumiem, mūsu konsultācijas maksa ir 2 kilogrami zelta, bet tikai pēc tam, kad esat ieguvuši savu 3 kilogramus. Patiesībā, jums nav jāmaksā tieši, zelta ieguves uzņēmums gatavojas ražot mūsu konsultāciju maksu. Un jūs zināt, ka jūsu produkciju darbojas. Tikai tad ir šāda konsultāciju nodeva samaksāta. Tā ir vienreizēja maksa.

Pēc tam Jūs varat turpināt pārvaldīt biznesa pats. Ja jūs izvēlaties, ka mēs vadīt uzņēmumu, lai jūs, mēs saglabātu daļu no peļņas, un jums būs jāmaksā katru mēnesi savu peļņas daļu no savas zelta raktuves.

Your Own Ilgtspējīga Long Term Gold Mining Business

Gala produkts, ka jūs gatavojas saņemt ar šo programmu, ir jūsu pašu ilgtspējīga ilgtermiņa zelta ieguves uzņēmums.

Kā uzsākt

Ja vēlaties sākt ar programmu, pierakstīties uz pēcpārbaudes instrukcijām.

Sazinieties ar mums

START YOUR OWN GOLD MINE
820 S. Macarthur Blvd
Ste. 105-282
Coppell, TX 75019
UNITED STATES

Telefons: +1 (214) 269-0623
www.startyourowngoldmine.com

GOLDIVANTI LP

Sociālie tīkli

Facebook

{$googletranslate_fulldisclaimer}

Call Communication and Reporting Officer I/C of Start Your Own Gold Mine company in Tanzania, Mr. Gabriel Masanyiwa, on +255626100000

If you wish to call mentor Mr. Jean Louis for anything relating to Start Your Own Gold Mine simply call the number or on mobile devices click on this phone number +385958185403 to get immediately in touch, regardless of the time zone.

Current location of Mentor to Start Your Own Gold Mine

I am Mr. Jean Louis, mentor for Start Your Own Gold Mine program and I am currently located in Novska, Croatia, for purposes of construction of gold mining equipment Europe, and private purposes. I am managing teams of people in Uganda, Kenya, Rwanda and Tanzania and handling purchases and manufacture of mining equipment. We are also promoting our Tanzanite gemstone inventory.

You will need either to contact me or Communication and Reporting Officer I/C, Mr. Gabriel Masanyiwa in Tanzania as described.

Contact us to Start Your Own Gold Mine

Contact us to Start Your Own Gold Mine. There is a simple rule at Start Your Own Gold Mine: if we can help you, we do, whenever and wherever necessary, and it's the way we've been doing business since 2002, and the only way we know


Full name:


E-mail:


Phone:


Message: