Pradėkite savo aukso kasyklos

Pradėkite savo aukso kasyklos

{$languages}

Pradėkite savo aukso kasyklos

Pradėkite savo aukso kasyklos

Dėkojame už Jūsų susidomėjimą pradėti savo aukso kasyklos ir investuoti į auksą. Mano vardas yra John Louis ir aš esu patarėjas tarptautinių investicijų aukso ir tiekėjas konsultavimo ir orientavimo paslaugų pradėti savo aukso kasyklos ir tvarų aukso kasybos verslą.

Nuo 2002 m. Aš pradėjau, Atidarius registruotas, įtraukta daugiau nei 100 tarptautinių įmonių, padedančias visame pasaulyje verslininkus ir verslininkus pradėti savo verslą.

Mes galime Jums pasiūlyti pradėti produktyvų, savo aukso kasybos verslą, po mano asmens priežiūroje tol, kol jūs turite pagaminti pirmuosius penkis kilogramus aukso, jei norite jį vėliau, nuolat stebimas ir asmeniškai organizuotu ir prižiūri valdymą.

Ši programa yra mūsų darbo ir patirties aukso, prekybos aukso ir įvairių aukso susijusių įmonių gamybos rezultatas.

Pradėti savo aukso kasyklos yra skirtas Jums. Mes jau pradėjome savo aukso kasybos ir aukso gamybą ir ji tiesiog atsitinka, kad mes buvome dažnai užduodami naujų klientų padėti jiems pradėti savo aukso kasybos gamybą, kuri gali veikti pagal tas pačias procesų ir metodų, kaip mūsų aukso kasybos projektams. Tai yra šios svetainės tikslas, siekiant pradėti savo aukso kasybos verslą. Tvarų ir ilgalaikį pelningą verslą gamybos aukso.

Lydytas aukso

Aš asmeniškai manau, kad geriausia investicija į auksą yra turėti savo aukso gavyba. Asmeniškai, aš būčiau labai laimingas, jei galėčiau ką nors, kad mane vestų šią veiklą, kaip Siūlau jį jums. Mano grupė žmonių, reikia apie šešių mėnesių tik mokslinių tyrimų ir įsigyjant tinkamą žinių ir dar dar penkis mėnesius tik ištirti teiginius, ir įgyti bendrą įmonę pasiūlymus. Mes turėjome investuoti daug gauti iki pirmųjų gramų aukso. Ir mes tai padarėme.

Jūs esate nesiruošia sekti ilgą kelią į sėkmę per visų žvalgymo, savarankiško mokymosi ir trukmę našta. Jūs ketinate būti kojinis pradėjo į aukso kasybos verslo per 45 dienų. Taip, 45 dienų tik.

Su žiniomis ir patyrimu įgavau, jūs esate čia, norėdami sužinoti apie raktų aukso kasybos sprendimas, todėl, kad auksas gamyba gali prasidėti per 45 dienų nuo projekto pradžios.

Aš prekybos verslo aukso, verslo laužo aukso sprendžiant ir tobulinant aukso, ir kiekvienas yra tokia veikla, nenoriu rizikuoti su aukso kaina. Aš nusprendė atverti savo paties aukso kasyboje, siekiant sumažinti riziką su aukso kaina. Ir buvau teisus.

Šiame versle, galite visiškai kontroliuoti ir gali stebėti ir valdyti verslo sau, arba galite nuspręsti pasirinkti ar perduoti valdymą į mus. Tai jūsų sprendimas. Labiausiai rekomenduojama, kad jūs turite pilną pažvelgti į verslo per mūsų konsultavimo ir orientavimo paslaugas.

Pelnas gali būti labai didelis, tačiau verslo daugiausia priklauso nuo ketinimą ir atkaklumo savo vadovų. Taip, mes turime reikiamą kiekį ketinimą ir atkaklumo. Esame čia, kad išmokyti jus, parodyti jums, vadovauti ir padėti jums per pirmuosius etapus aukso gamybą, kol jūs galėsite tinkamai kopijuoti, pakartoti ir toliau tokiu auksu, kasybos versle patys. Galbūt vėliau pasirinkti arba sustoti, kaip jūs įgijo minimaliai trijų kilogramų aukso, arba galite pasirinkti valdyti tokius verslo save ateityje, arba galiausiai perduoti valdymą mūsų veiklos priežiūrą ir uždirbti pelną nuo atstumo.

Mes turime reikiamą dozę ketinimų ir būtiną dozę atkaklumo siekiant šių tikslų. Tikslas yra ilgalaikė ir tvari gamyba iš aukso. Pelnas gali būti didelis, bet kuriuo atveju, jums turėtų būti suteikta galimybė pateikti keletą kilogramų aukso per mėnesį, net ir mažos investicijos į mašinas, įrenginius, aukso atkūrimo technologijų, įrenginių, saugos, ir veiklos išlaidas.

Nuo manęs gausite per ateinančius keletą dienų ir aiškias instrukcijas apie tai, kaip galite įsitraukti į šį verslą, arba pasyviai arba aktyviai. Per tą laiką galite sužinoti, kaip pradėti savo aukso kasyklos.

Your Own aukso kasybos bendrovės

Savo aukso kasybos bendrovė galėtų būti paleista per 45 dienas nuo šiandien. Pagal mūsų konsultavimo ir orientavimo ir valdymo paslaugas savo aukso kasybos kompanija gali gaminti švarią aukso per 45 dienas nuo šiandien.

Ši programa yra skirta pradedant kalnakasiai, aukso Prospec ar žmonėms, norintiems investuoti į savo verslą arba tiems, kurie jau svarsto galimybę pradėti su aukso kasybos verslą. Jūs taip pat gali būti suinteresuoti pasyvių pajamų iš savo aukso kasyklos, o valdo save.

Valdymo ir kontrolės Aukso kasyklų projekto

Yra du būdai, kaip valdyti ir kontroliuoti savo aukso kasybos verslą, teikiamos pagal konsultavimo, orientavimo ir valdymo paslaugas mūsų įmonę.

Jūs ketinate mokytis, kaip valdyti savo aukso kasybos verslą

Pagal mūsų priežiūros, konsultavimo, orientavimo ir valdymo, jūs ketinate praleisti vieno iki trijų mėnesių, kol jūs sėkmingai gaminamas pirmąją kiekį aukso. Tiesą sakant, mes įsitikinkite, kad jums laimėti. Tai yra mūsų atsakomybė, kad jūsų aukso gamyba prasideda ir kad jūs tikrai gaminti pirmąjį kiekį aukso.

Tai mokymosi procesas, kai jūs atlikite šiuos veiksmus, skaityti per dokumentus, suprasti teisinius ir praktinius aspektus aukso kasybos verslą, ir mokyti save dirbant su žmonėmis ir projekto valdymą. Jūs talkina visoje pradžios etape, ir jums gali arba sėdėti ir žiūrėti, ką mes darome ar įtraukti save į verslą. Tai visiškai priklauso nuo jūsų. Mes rekomenduojame jums aktyviai įtraukti save.

Po sėkmingų pirmųjų vieno iki trijų mėnesių jūsų mokymosi procesą, jums bus suteikta galimybė kontroliuoti, valdyti ir paleisti savo aukso kasyklos.

Veikia savo aukso kasyklos pagal mūsų priežiūros ir valdymo

Po to, kai sėkmingai pagamino pirmąjį kiekį aukso savo aukso kasyklos, jums bus įsitikinęs, kad jūsų aukso kasyklos duoda rezultatų. Mūsų apdovanojimas bus skiriamas po to, kai jau gavo pelną, iš tiesų, mes ketiname gauti kitą nedidelį kiekį aukso mūsų bendrovės apdovanojimą už konsultavimas, orientavimas, valdymo ir pradinė gamybos aukso. Kad bus vieną kartą sumokėti auksu arba lygiavertę pinigų sumą, kaip susitarta galutinės sutarties. Jūs mokate konsultavimo mokestį, kai jūs turite gauti pirmuosius rezultatus: aukso.

Po to, jums gali nuspręsti paleisti savo verslą, patys ar gali perduoti valdymą į mus. Jei mes stebime ir valdymo mechanizmas arba valdyti savo verslą ir savo aukso kasyklos, jums bus bendros įmonės su mūsų kompanija, ir jums bus gauti tam tikrą sutiko ir didesnis procentas aukso gamyba, o mums bus išlaikyti mažesnę procentinę pelno valdymui savo verslą.

Neapmokestinamos pajamos iš savo aukso kasyklos

Priklausomai nuo jūsų mokesčių rezidentūros ar verslo struktūrą, mes galime suprojektuoti, kad pelnas iš savo aukso kasyklos, mokami neapmokestinami. Tai įmanoma dėl įvairių žvaigždynų, kurie gali būti įmanoma su aukso gamybai. Apskritai, daugelyje šalių, pirkimas ir pardavimas investiciniu auksu gali būti neapmokestinamos. Kai kuriose šalyse, pelno, kylantys kitoje šalyje gali būti neapmokestinami, o kai kurie žmonės gauna dividendus iš verslo įmonių gali būti neapmokestinamos. Mes ketiname pažvelgti į savo verslą ir mokesčių situaciją, priklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos ir įstatymams, ir mes galime kurti norimas susitarimus, kurie gali naudotis, kad gautų mokesčių laisvas lėšas ir pelną iš savo aukso kasyklos.

Vietoj pelno pinigus, tai taip pat galima gauti auksą iš aukso kasyklos. Pirkimo-pardavimo sutartis aukso arba žinomų gamybos susitarimus gali būti paprastas pirkimo sutartis, kuri gali uždaryti su savo kompanija. Kai investicinė aukso ir barai buvo pristatyti jums, galite saugoti juos ateityje investicijas arba alternatyviai, galite juos parduoti ir gauti pelno neapmokestinama. Tai tikrai priklauso nuo jūsų pačių mokesčių rezidentūros ir verslo struktūros. Mes galime padėti ir padėti jums tinkama sąranka.

Aukso kasybos bendrovė nuosavybę

Mūsų dabartiniai projektai yra kuriami atsižvelgiant į Tanzanija, Rytų Afrikos Respublikoje. Mes galime kurti projektus kitose šalyse, bet tai, kas yra siūloma dabar pagal projektą pradėti savo aukso kasyklos.

Įmonės nuosavybė gali būti sudaromi tokiu būdu, kaip jums patarti ar patartina optimalaus mokesčių lengvatas. Jūs galite turėti ir savo savo įmonę visiškai save. Jūs galite naudoti kitą įmonę, ar savo vietos įmonę ar užsieninės kompanijos konfidencialią nuosavybės savo aukso kasybos verslą. Taip pat yra galimybė išsaugoti nuosavybę ir kontrolę pagal sutartis, kurios nebūtų matomi viešajame registre. Viskas priklauso nuo to, kiek privatumo jūs ieškote.

Vykdant projektą pradėti savo aukso kasyklos, jums bus įsigyti, turėti ir kontroliuoti savo aukso kasybos kompanija, arba pagal savo, tiesiogiai ir visuomenės asmeninės nuosavybės arba bendrovės akcijų nuosavybės. Patarimai ir struktūra tokio aukso kasybos bendrovė nuosavybę yra įtrauktas kaip dalis mūsų tarnybos konsultavimo ir orientavimo.

Apskaita bus tvarkoma mūsų personalo ir atestuotų valstybės apskaitininkų.

Naudodamiesi mūsų išteklių dėl aukso kasybos paleidimo

Mes buvo investuoti nuo 2002 metų. į įvairių įmonių, įskaitant verslo kaip aukso laužo pardavėjo, aukso prekybos ir investicijų deimantais. Per laiką, įgijome naujos imones, atvėrė naujus filialus visame pasaulyje, ir įgijo vertingų ryšius, know-how ir patirtimi. Ištekliai, mes sukūrėme yra parengta ir turi būti naudojama nemokamai, už savo aukso kasyklų projekto.

Norėdami atidaryti aukso kasyklos per trumpą laiką yra labai sunku. Tai užtrunka daug mėnesių rengimo ir kelionės, interviu, analizės, darbo žmonių įvairių kvalifikacijų, tyrinėti ir rasti tinkamą žemės pretenzijų su aukso indėlius, statyti namus darbuotojams, suteikiant saugumo normas, apmokyti patikėtinius, rasti gerų vietų daug, sudaryti sutartys ir uždarymo bendras įmones su licencijų turėtojams.

Tie ištekliai. Išteklių, kad mes jau turime, galite naudoti per savo paleisties metu atverti savo aukso kasybos verslą. Ištekliai, kad mes sukūrėme yra būtent priežastis, kodėl mes galime Jums pasiūlyti šiuos konsultavimo ir orientavimo atverti savo aukso kasyklos.

Privalumai naudojant savo išteklius

Naudodamiesi mūsų lengvai turimus išteklius jūs vis šiuos privalumus:

Būtų labai brangu pradėti apie savo nuotykius ir ji imsis dedant visas pastangas mažiausiai šešis mėnesius ar ilgiau, kai ateisi į Afriką pradėti nuo šiame versle pradžioje. Galima būtų išleisti 50,000 JAV dolerių mažiausiai per žvalgymo stadijoje tikriausiai būdas daugiau, ir jau nekalbant, kad jums reikės spręsti apie žmones, kurie suteiks jums sąmoningai klaidingą informaciją ar netikrus problemas dėl korupcijos, kuri yra plačiai pasireiškia problemas. Bet korupcija ir nusikalstamumas pranešė iš mūsų pusės ir mes niekada patekti į įtartinus sandorius. Bet kažkas, kaip kai kurie iš mūsų kolegų iš Italijos, būtų lengvai suviliojami korupcijos atvejus ir, galų gale, gali būti išsiųsti iš šalies ar net galų gale į kalėjimą. Tiesiog paprastas ir nekaltas klaidą, pavyzdžiui, tai yra pirkti vieną deimantų, kai jūs neturite turėti tinkamą licenciją už jį.

Mūsų ištekliai jau yra: verslo įmones, apgyvendinimas, biuro darbuotojai, vertėjai žodžiu, siurbliai, lovos, namai, žemė ir vieta, sutartis su licencijų, mašinos, generatoriai, saulės energijos, vamzdžiai, katilai, vandens rezervuarai ir pan.

Tokie ištekliai yra automatiškai naudojamas šioje įmonėje.

Priešingu atveju, jei jūs neturite pasinaudoti turimais ištekliais, išlaidos būtų daug didesnės pirmajame etape, ir jums bus praleisti mėnesių ir mėnesius daugiau tik nustatyti savo buvimo vietą. Mes norime išvengti.

Raktų aukso kasybos verslas Tanzanija

Pradedant savo aukso kasyklos su mūsų pagalbos, konsultavimo, orientavimo ir valdymo siūlo jums pilną raktų aukso kasybos verslą. Vieta yra Tanzanija, kaip ir dabar.

Jūs gaunate šią vertingas produktas:

Tokia gamyba paskaita reikalauja atkaklumo ir ketinimus, ir mūsų grupė turi reikiamą dozę atsparumą ir ketinimus.

Tai labai reta, rasti ką nors spręsti ar veikia aukso kasyklos ir nori atverti savo verslo paslaptis, informacijos ir pasiūlyti Jums pilną sprendimą. Mums būtų malonu, jei mes turėjome ką nors atlikti mokymo, orientavimo ir konsultavimo mums, kaip mes tai darome dabar mūsų klientams.

Manau, tai yra unikali galimybė.

Pradinės išlaidos ir minimali investicijų, reikalingų

Atsižvelgdama vietą gyvenime Tanzanija, vietos smulkiuosius kalnakasių nereikia daug investuoti, siekiant pradėti aukso kasybos veiklą, kaip ji yra reikalinga užsienio investuotojui. Mažos Miner, kuris gyvena tuo kasybos vietoje, kur jis turi purvo pagamintas namą ir jo šeimai, ir du ar tris vaikus, jis naudoja pasiimti ir susemti, kaip priemonės prie šios pačios veleno, kaip jo tik įmonės ar investicijų. Net šiuo įrankiu jis gali gauti paskolą ir sumokėti jį vėliau ir vietinio kalvio. Įrankiai pagaminti iš ten į žemę, iš karto, nekilnojamojo kalvis gamina įrankius ir kūjai ant vilkiko vairo geležies ir metalo yra šildomas naudojant rankų paleisti oro siurblys. Dėl Tanzanijos nedidelio masto miner investicijų suma gali būti lygi nuliui arba 3500 Tanzanijos Schilling ar aplink 2.5 US $ už būtiną priemonę.

Atsižvelgdama vietą gyvenime Tanzanija, vietos smulkiuosius kalnakasių nereikia daug investuoti, siekiant pradėti aukso kasybos veiklą, kaip ji yra reikalinga užsienio investuotojui. Mažos Miner, kuris gyvena tuo kasybos vietoje, kur jis turi purvo pagamintas namą ir jo šeimai, ir du ar tris vaikus, jis naudoja pasiimti ir susemti, kaip priemonės prie šios pačios veleno, kaip jo tik įmonės ar investicijų. Net šiuo įrankiu jis gali gauti paskolą ir sumokėti jį vėliau ir vietinio kalvio. Įrankiai pagaminti iš ten į žemę, iš karto, nekilnojamojo kalvis gamina įrankius ir kūjai ant vilkiko vairo geležies ir metalo yra šildomas naudojant rankų paleisti oro siurblys. Dėl Tanzanijos nedidelio masto miner investicijų suma gali būti lygi nuliui arba 3500 Tanzanijos Schilling ar aplink 2.5 US $ už būtiną priemonę.

Tai galima pagaminti auksą kažkas ten gyvenantiems, beveik be jokių investicijų, tačiau savarankiškai nustato darbo.

Kai pradinės išlaidos

Deja, mums, užsieniečiams, tai nėra įmanoma, turėtume visada moka verslo vizą prie įėjimo, buvo 250 JAV dolerių arba apie € 200 kiekvienam asmeniui. Tada mes privalome daryti verslą per bendrovę, steigimo ir paleidimo išlaidos kainuoja apie dar kelis tūkstančius dolerių.

Mes jaučiame pareigą pagal įstatymą įrodymų biuro arba komercinės patalpos, o taip pat apgyvendinimą žmonių. Yra namas nuomojamas ne kelių tūkstančių dolerių per metus mokamas iš anksto. Taigi, iš karto turime mokėti už 12 mėnesių iki būtiną namuose ir biure, jūs tada galės eiti į mokesčių inspekcijos ir gauti mokesčių kodą. Yra keletas tūkstančių dolerių arba eurų išlaidų tiesiog kol mes galime gauti paprastą mokesčių mokėtojo numerį.

Dyzelinas ar benzinas yra pigi Tanzanija, palyginti su kai kurių kitų šalių, maždaug 50% pigiau nei Europoje, kaina Būdamas beveik už abiejų rūšių degalams tas pats. Bet kiekvieną kartą, mes reikalaujame, kad off-road transporto priemonių naudojimą, nes asfalto ten būna tik pagrindiniais keliais ir visureigiai suvartoja daugiau nei paprastų lengvųjų automobilių. Tai reiškia, kad už kiekvieną "Exit ir grįžimo iš lauko", tai gali būti apskaičiuota apie 100 JAV dolerių išlaidoms.

Yra kitos išlaidos, kaip antai:

Lygiai būtinų investicijų

Mwanza - Tanzanija

Investicijų į aukso kasyklos lygis galime padalinti į keturias pradines grupes:

Apskritai, mes rekomenduojame pagaliau JAV dolerių 30.000 aukso kasybos veiklą, pagrindas yra komanda kasimo, vietoj ekskavatorius.

Kai ekskavatoriai dalyvauja, vienas gali galvoti apie mažiausiai bent 50,000 JAV dolerių už pradinio paleidimo išlaidas. Toks ekskavatorius būtų antra vertus, ir būtų vežama iš JAV ar Europoje, tai užtruktų mėnesį atvykti į Tanzaniją.

Jeigu mes kalbame apie nedidelio masto kasybos užsieniečiui, būtų iš tikrųjų reikia būdas daugiau investicijų ir mašinos norint paleisti produktyvią aukso kasyklos:

Tikrieji Minimali investavimo sumos rimtos operacijos gerokai viršija JAV $ 100,000.

Siekiant pradėti be didelių įrenginių, jums reikia minimaliai kai JAV dolerių 20,000 JAV $ 30,000. Mes galime numatyti tam tikras veiklos sąnaudas, net jei pradinės investicijos suma yra maža. Iš tiesų sėkmingas aukso kasyklos turėtų būti darni savo produkcijos. Mes užtikriname, kad gamyba vyksta, ir vienas gali išplėsti investicijas kai yra aukso pagamintas.

Minimalūs investicijų lygis Laikotarpis pradėti Suma USD Suma eurais
Minimali investavimo Per 45 dienų US $20,000 € 15,000
Rezervai rekomenduojama US $10,000 US $7,500
Su dėvėtų ekskavatorius Per 60 dienų US $50,000 € 35,000
Su dėvėtų sunkvežimių, visureigiai, kompresorių, generatorių, išplėsti aukso atsigauna įranga Per 60 dienų US $200,000 €150,000

Rimtas aukso kasybos pradedantiesiems kainuoti būdas daugiau nei aukščiau nurodytų minimum. Ir tokie minimum yra dar laikomas nedidelio masto kasybos.

Minimali investicija yra skaičiuojami ir minkštųjų ir kietųjų medžiagų apdorojimas. Minkšta medžiaga, yra toks, kad gali būti apdorojamos nedelsiant su aukso atkūrimo norma iki 5-6 gramų tonai medžiagos. Kietos medžiagos reikalauja papildomų pastangų ir suteikia iki 50 gramų už toną, priklausomai nuo vietos. Vienas turi būti labai laimingi, kad 26 gramų kokia yra mūsų žemėje.

Investavimas su didesniais mašinos būtų suteikta daugiau veiksmingo tvarkymo ir aukso rūdos ir tokia įranga susideda iš šių:

Tvarus aukso kasybos verslas gali greitai, per kelis mėnesius, pasukite į akcinę bendrovę su akcijos parduodamos tarptautinėse rinkose, taip pat pritraukti naujų investuotojų.

Mes ketiname teikti komandą priimti profesionalų ir funkcionalus aukso kasyklos.

Mūsų dalyvavimas

Mes galime dalyvauti operacinių išlaidų apmokėjimo ant atskiro turto ir vieta, kuri yra atidėtos jums. Tokios išlaidos vėliau išskaičiuoti iš bendro apyvartas.

Apskritai mūsų dalyvavimas, kai norite pradėti savo aukso kasyklos, susideda iš šių veiksmų:

Vertina pradinių išlaidų

Your Own aukso kasybos bendrovės

Jūsų pradinės išlaidos yra jūsų išlaidos. Jūs investuojate į savo aukso kasybos verslą ir savo aukso kasybos kompanija. Mes reikalaujame klientams investuoti tam tikrą minimalią sumą, nes kitaip, verslas žlugs. Tai yra mūsų konsultavimas ir orientavimas. Aš asmeniškai manau, kad jums reikia minimalios investicijos kitaip, mes negali būti galėtų suteikti tinkamą konsultacijos.

Po kelis mėnesius trukusių mokslinių tyrimų, mes atėjo su idėjomis, kurios yra nebrangios, palyginus su komercinės kokybės aukso panaudojimo būdus. Jūs naudojate savo žinias, savo išteklius, ir mūsų patobulintas aukso atkūrimo įranga. Taip, mes reikalaujame, kad tokia minimali investicija yra mokama už konkrečiai tai yra įrangos, kad mes esame atsakingi surinkti, įsigyti, pirkti, eksporto, importo ir surinkti Tanzanijoje, ar kita šalis. Tai už šios programos pradėti sąlyga.

Galite pradėti su 15.000 € arba 20.000 $ JAV. Su šios sumos tokios pradinės sąnaudos ir ištekliai apima:

2000 € ar JAV 2800 $ naudojamas setup Tanzanijos bendrovė, kuri yra tiesiog būtina. To galima išvengti, jei norite bendrą įmonę su kai kurie iš mūsų anksčiau nustatytas aukso kasybos projektams. Tuo atveju, kai buvo pasirašyta sutartis, jūs arba pirkti arba įsigyti aukso pagal kainą arba dalį ir pelno dalį. Atskiras aukso kasybos reikalavimas būtų saugomos tik tokios bendros įmonės. Priešingu atveju, jei norite valdyti savo aukso kasyklos save, jums reikia įsteigti įmonę. Ši suma yra būtina bet kuriuo atveju, taip pat tuo atveju, jei jūsų įmonė jau įsteigta. Bet perteklinis lėšos turi būti naudojami tinkamai užregistruoti projektai su Tanzanijos investicijų centro ar kitaip įsigyti licencijas, ir samdyti buhalterių. Įmonė bus nustatyta mažiausiai 30 dienų prieš atvykstant į Tanzanija, siekiant išvengti laukimo laiką ir spręsti bet kokias administracines užduotis. Kai atvyko į Tanzanijos Bendrovės akcijos yra perkeliamas į jus, įskaitant valdymo įgaliojimus.

Jūs taip pat mokėti mokesčius už apgyvendinimo ir biuro išlaidas visiems metams ir iš anksto, nes tai, kaip viskas veikia Tanzanijoje.

Su pradinių investicijų sumą mes perkant, kuriant ir montuojant perdirbimui aukso svarbaus projekto dalis augalų. Toks įrenginys gali apdoroti 80 tonų medžiagos per dieną. Mes prognozuojame, kad tokių augalų sąskaita apie 8000 € ar JAV $ 10,000. Tai mobili augalas, kuris gali būti nuimtas ir nustatyti įvairiose vietose arba įvairių kitų kasybos žemėse. Yra paprastai per 75 žinomų metodų gavybos aukso. Galite sužinoti apie metodus, tačiau mes išgyveno visą informaciją, ir mes naudojame šiuolaikines technologijas, kad gali dirbti net smulkiausius aukso dalelių, kurios kitaip tvarkomi pagal cianido išplovimo. Mes nenaudojame jokių cheminių medžiagų ir greičiau metodo kurias mes siūlome, nei panašaus dydžio įmonių su cianido išplovimo. Mes naudojame labai modernus ir nebrangiai derinys esamų aukso atkūrimo metodus, efektyvaus vienodo su kitais metodais, kurių išlaidas € 80.000 arba US $ 100,000.

Kai Tanzanija bendrovės perdirbimo aukso su cianidu. Jie dušas aukso rūdas su cianidu ir po 2-3 mėnesių perdirbimo jie susigrąžinti aukso. Brangi investicija yra labai veiksminga, tačiau taip pat yra gana lėtas. Mes naudojame aukso atkūrimo metodas, kuris buvo išrastas pakeisti aukso cianido, gyvsidabrio tvarkymą. Kas kita įmonė turi apdoroti per 2-3 mėnesius, mes galime apdoroti 2-3 savaites. Mūsų metodas renka geriausius aukso dalelių.

Mes padarėme patobulinti esamus metodus tam, kad galėtume surinkti visą matomą ir nematomą aukso 98% medžiagos procentinė dalis pirmųjų gydymo aukso rūda.

Aukso regeneravimo įrenginys neužima daug vietos. Svarbi dalys turi būti užsakyta iš JAV bent 30 dienų iki surinkimo gali būti baigtas Tanzanija dėl statybos ir transporto kartus. Aukso augalas yra 7 aukso plovimo šliuzų, kur vienas kanalas yra nuolat valomi koncentrato ir kitų 6 šliuzų darbą nuolat. Yra aštuoni šliuzo, kuris tarnauja nustatyti bendrą efektyvumą ir įsitikinti, kad net geriausi aukso dalelės buvo išsaugotos.

Operacinės išlaidos šioje srityje

Veiklos sąnaudos šioje srityje yra gana pigūs, palyginti su Vakarų šalių situaciją. Jei mūsų valdymas paliekamas valdyti savo aukso kasyklos, mes išlaikyti 20% pajamų, gaunate 80% šios kasybos kompanija.

Darbuotojų išlaidos vienai dienai yra € 3 - € 5 ar 5 USD - JAV 8 $ vienam asmeniui vidutiniškai, o kai kuriems darbuotojams mokame 5 € ar JAV $ 8 dieną ar net daugiau. Tai yra labai pigu, palyginti su Vakarų požiūriu, tai reiškia, kad jie gauti 90 € arba 120 JAV dolerių per mėnesį arba 150 € arba US $ 180 per mėnesį;

Mes turime suteikti jiems maisto, o kadangi visi gyvena toli kitame mieste ar kaime, mes turime teikti apgyvendinimo, virtuvė, tualetas, dušas (vanduo virti vietoje), tada yra kitos sąnaudos taip pat.

Kaina apdoroti kietus rūdos

Kietieji rūdos: žaliavų sąnaudos yra maždaug 100 € arba 130 USD už toną. Jei yra 26 gramų už toną, pavyzdžiui, turime tai patyrę, tai yra labai pelninga. Kietieji rūdos išbandyta kasimo metu ir tik medžiagą, kuri turi aukso jame bus ištirta. Tai užtrunka 5 žmones per vieną dieną sukrapštyti 1 tona medžiagos.

* Penki žmonės moka kiekvienas 5 € per dieną, tai yra 25 € ar JAV 33 $ už toną; * Kaina deginimas rūdos yra apie € 20 ar JAV 27 $ už toną; * Trupinimo sunku rūda kaina yra apie € 25 ar JAV 33 $ už toną; * Taip pat yra energijos sąnaudos, dyzeliniai siurbliai, transporto išlaidos; kietieji rūdos arba uolų turi būti deginamos tinkamai aukso gavybai, kad padidinti išlaidas, bet gamina geresnių rezultatų; * Mes tikrai įdarbinti pradedant 25 žmones kasti 5 tonų žaliavos standžiųjų rūdų per dieną. Taip pat sukurti maždaug 500 € arba 675 JAV dolerių per dieną kainą. Bet galima gauti daugiau nei 100 gramų aukso iš 5 tonų, tai yra daugiau nei 3000 € arba 4100 JAV dolerių per dieną.

Su minimaliomis investicijomis, kaip aprašyta, mes negali dirbti daugiau nei pasakyti 5 tonų kietų rūdų, nes jei ten kas nėra svetainėje smulkintuvai, tada medžiaga turi būti vežama ir už trupinimo, tačiau toks trupinimo veikimas yra ribotas, tai geriausia pirkti papildomų smulkintuvai už svetainėje, kiekviena kainuoja 4000 € ir gali apdoroti 200 kg per valandą arba apie 2,5 tonų per dieną, arba 5 tonų, jei yra naktinė pamaina.

Kaina apdoroti minkštų rūdos

Minkšti rūdos: toks minimalios investicijos yra pagrįstas tuo, kad medžiaga dauguma yra minkštas IRES, ir maža dalis, gal 20% bus apdorojami kaip sunkiai rūdų arba uolų. Tai dėl to, kad reikalinga mašinų trūkumo aprašiau. Tvarkydamas minkštas rūdos, mes turime daugiausiai naudos pradžioje, nes tada mes galime samdyti darbuotojus, kurie dirba su kirtikliai ir semtuvai ir kasimo yra būdas lengviau.

Tanzanijos trupintuvas mašina

Mes galime importuoti profesinę aukso rūdos smulkintuvai iš Kinijos, Europoje ar JAV, tačiau tai, kaip jis gali tinkamai neveikti su Tanzanijos padarė smulkintuvai, todėl jis gali apdoroti 5 tonų medžiaga 24 valandų per trupintuvas. Su dviem tokiais smulkintuvai tai gali reikšti, 200-300 gramų aukso per dieną.

Yra taip pat išlaidos dėl vietos savininkas, nes mes turime pasidalinti pelną licencijos turėtojui. Tai reiškia, kad mes dalinamės pelną licencijos turėtojui ir kad gali būti nuo 10% iki 50% grynojo darbo užmokesčio. Mes jau užmezgė ryšius su licencijų turėtojams.

Su iš 15.000 € arba 20.000 $ JAV ir mūsų dalyvavimo eksploatavimo išlaidų investicijoms, galite tikėtis per kelis mėnesius reguliariai aukso gamybos.

Jums gali arba priimti aktyviai valdant dalyvauti arba turėti mūsų valdymo komanda veda savo aukso kasyklos. Pavyzdys tokio grynojo pelno dalis yra tai, kad jūs galėtumėte gauti JAV 8000 $ iš kiekvieno US $ 10,000, o JAV 2000 $ bus skirta valdymo paslaugas. Jūs visada galite turėti nemokamą nakvynę, atostogos, nemokamų housemaids, tada eikite nemokamai safari, Nacionalinis parkas, todėl galime jums apie Zanzibaras. Galite aplankyti svetainę, galite pasikalbėti su žmonėmis, jūs galite pamatyti, kaip verslas gali būti išplėsta į ateitį.

Konsultacijos ir Orientavimo Your Own Gold Mine

Mūsų konsultavimo mokesčiai mokami, kai mes sukūrėme aukso gavyba jums, ir kai jūs buvote apmokytas ir sėkmingai suprantama informacija apie operaciją. Konsultacijos ir patarimai pirmajame etape bus baigtas, kai jūs davė pirmuosius trijų kilogramų aukso.

Mūsų konsultavimas mokestis, priklauso nuo pradinio kiekio ir verčių operacijos, kad mes teikiame jums. Su minimaliomis investicijomis US $ 20,000 plius veiklos sąnaudas, mūsų konsultavimo mokestis 2 kilogramų aukso, o tik po to, kai jūs turite savo 3 kg. Tiesą sakant, jūs ne mokėti jį tiesiogiai, aukso kasybos įmonė ketina gaminti mūsų konsultavimo mokestį. Ir jūs žinosite, kad jūsų produkcija veikia. Tik tada mokamas toks konsultavimas mokestis. Tai vienkartinis mokestis.

Tada galite toliau valdyti verslo sau. Jei nuspręsite, kad mes valdyti verslą už jus, mes norėtume išsaugoti dalį pelno, ir jums bus mokama kas mėnesį savo pelno dalį iš savo aukso kasyklos.

Your Own Darni Ilgalaikė aukso kasybos verslas

Galutinis produktas, kad jūs ketinate gauti su šia programa yra jūsų pačių tvarus ilgalaikis aukso kasybos verslas.

Kaip pradėti

Jei norite pradėti programą, užsiregistruokite į tolesnes instrukcijas.

Susisiekite su mumis

START YOUR OWN GOLD MINE
820 S. Macarthur Blvd
Ste. 105-282
Coppell, TX 75019
UNITED STATES

Telefonas: +1 (214) 269-0623
www.startyourowngoldmine.com

GOLDIVANTI LP

Socialiniai tinklai

Facebook

{$googletranslate_fulldisclaimer}

Call Communication and Reporting Officer I/C of Start Your Own Gold Mine company in Tanzania, Mr. Gabriel Masanyiwa, on +255626100000

If you wish to call mentor Mr. Jean Louis for anything relating to Start Your Own Gold Mine simply call the number or on mobile devices click on this phone number +385958185403 to get immediately in touch, regardless of the time zone.

Current location of Mentor to Start Your Own Gold Mine

I am Mr. Jean Louis, mentor for Start Your Own Gold Mine program and I am currently located in Novska, Croatia, for purposes of construction of gold mining equipment Europe, and private purposes. I am managing teams of people in Uganda, Kenya, Rwanda and Tanzania and handling purchases and manufacture of mining equipment. We are also promoting our Tanzanite gemstone inventory.

You will need either to contact me or Communication and Reporting Officer I/C, Mr. Gabriel Masanyiwa in Tanzania as described.

Contact us to Start Your Own Gold Mine

Contact us to Start Your Own Gold Mine. There is a simple rule at Start Your Own Gold Mine: if we can help you, we do, whenever and wherever necessary, and it's the way we've been doing business since 2002, and the only way we know


Full name:


E-mail:


Phone:


Message: