התחל מכרה הזהב משלך

התחל מכרה הזהב משלך

{$languages}

התחל מכרה הזהב משלך

התחל מכרה הזהב משלך

תודה לך על התעניינותך בהתחלת המכרה הזהב שלך והשקעה בזהב. השם שלי הוא ג'ון לואיס ואני יועץ להשקעות בינלאומיות בזהב וספקית של ייעוץ ושירות הדרכה להתחיל המכרה הזהב שלך ואת עסקי כריית זהב ברי קיימא.

החל מהשינה 2002. יש לי בעבודה, פתחתי, נרשם, התאגד יותר מ -100 עסקים בינלאומיים סיוע ליזמים ואנשי עסקים ברחבי העולם כדי להתחיל עסק משלהם.

אנחנו יכולים להציע לך להתחיל, עסקי כריית זהב משלך פרודוקטיבי, תחת הפיקוח האישי שלי עד שיצרת חמישה קילוגרמים הראשונים של זהב, ואם אתה אוהב את זה מאוחר יותר, תחת מעקב מתמיד וניהול מסודר ומפוקח באופן אישי.

תכנית זו היא התוצאה של העבודה והניסיון שלנו בייצור של זהב, סחר בזהב ומגוון רחב של עסקים הקשורים זהב.

התחל מכרת הזהב משלך הוא בשבילך. אנחנו כבר החלו ייצור הזהב שלנו וכריית זהב וזה פשוט קורה, כי אנחנו כבר ביקש לעתים קרובות על ידי לקוחות חדשים כדי לעזור להם להתחיל בייצור שלהם כריית הזהב, שיכול לרוץ על ידי אותם התהליכים ושיטות כמו פרויקטי כריית הזהב שלנו. זו המטרה של אתר זה, כדי להתחיל את העסק של כריית זהב משלך. עסק רווחי ובר קיימא לטווח ארוך של ייצור של זהב.

זהב מותך

אני באופן אישי מאמין שההשקעה הטובה ביותר בזהב היא שיש ייצור הזהב שלנו. אישית, אני הייתי שמח מאוד אם הייתי יכול להיות מישהו להוביל אותי ולכוון את העבודה בדיוק כפי שאני מציע לך את זה. הקבוצה של אנשים הדרושים על שישה חודשים רק למחקר ולרכישת ידע ראוי, ובכל זאת עוד חמישה חודשים שלי רק כדי לחקור את הטענות, ולרכוש עסקות מיזם משותפות. היינו צריכים להשקיע הרבה כדי להגיע לגרם הראשון של זהב. ועשינו את זה.

אתה לא הולך ללכת בדרך הארוכה להצלחה בכל הנטל של חיפושים, למידה עצמית ומשך זמן. אתה הולך להיות בעיטה התחיל לעסקי כריית זהב תוך 45 ימים. כן, רק 45 ימים.

עם הידע והניסיון שרכשתי, אתה נמצא כאן כדי ללמוד על פתרון כריית זהב סוהר, כך שייצור הזהב שעשוי להתחיל בתוך 45 ימים מיום תחילתו של הפרויקט.

אני בעסק של סחר בזהב, עסק של זהב גרוטאות התמודדות וזיקוק של זהב, וכל אחד להיות בעסק כזה לא רוצה להסתכן עם מחיר הזהב. החלטתי לפתוח את כריית הזהב שלי על מנת למזער סיכונים במחיר הזהב. ואני צודק.

בעסק הזה, ייתכן שיש לך שליטה מלאה ועשויים לפקח ולנהל את העסק בעצמך, או שאתה יכול להחליט לבחור או להאציל את הניהול אלינו. זו ההחלטה שלך. ויותר מכל זה מומלץ שיש לך תובנה מלאה לעסקים באמצעות הייעוץ שלנו ושירות הדרכה.

רווחים עשויים להיות משמעותיים, אך העסק תלוי בעיקר בכוונה וההתמדה של מנהליה. כן, יש לנו את הסכום הדרוש של כוונה והתמדה. אנחנו כאן כדי ללמד אותך, להראות לך, להוביל ולהדריך אותך בשלבים הראשונים של ייצור זהב עד שתוכלו להעתיק כמו שצריך, לשכפל ולהמשיך בעסקי כריית זהב כזה בעצמך. אתה יכול לבחור מאוחר יותר או להפסיק, כפי שאתה רכשת מינימאלי שלושה קילוגרמים של זהב, או שאתה יכול לבחור לנהל עסק כזה בעצמך בעתיד, או סופו של דבר להאציל את הניהול לניהול המבוקר שלנו ולהרוויח רווחים על מרחק.

יש לנו את המינון הדרוש של כוונה ואת המינון הדרוש של התמדה בהשגת המטרות הללו. המטרה היא הפקה ארוכת טווח ובר קיימא של זהב. רווחים עשויים להיות משמעותיים, בכל מקרה, אתה צריך להיות מסוגל לייצר כמה קילוגרמים של זהב לחודש, גם עם השקעה קטנה במכונות, ציוד, טכנולוגיה לשחזור זהב, מתקנים, בטיחות, ועלויות תפעול.

ממני תקבל בימים הקרובים והוראות ברורות על איך אתה יכול להיות מעורב בעסק הזה, בין אם פסיבי או אקטיבי. במהלך הזמן הזה, אתה יכול ללמוד איך להתחיל המכרה הזהב שלך.

חברת כריית הזהב משלך

חברת כריית הזהב שלך יכולה לפעול בתוך 45 ימים מהיום. תחת הייעוץ שלנו ושירותי הדרכה וניהול חברת כריית הזהב משלך יכולה להיות בייצור זהב נקי בתוך 45 ימים מהיום.

תכנית זו נועדה לתחילת כורי מחפשי זהב, או אנשים המעוניינים להשקיע בעסק משלהם, או אלה שכבר שוקלים להתחיל עם עסקי כריית הזהב. ייתכן גם שהעניין בהכנסה פסיבית ממכרת הזהב שלך בזמן שמנוהל על ידי עצמנו.

ניהול ובקרה של פרויקט כריית זהב

ישנן שתי דרכים לניהול ופיקוח על עסקי כריית הזהב משלך הניתנים במסגרת ייעוץ, הדרכה וניהול שירותים של החברה שלנו של.

אתה הולך ללמוד איך לנהל את עסקי כריית זהב משלך

תחת הפיקוח, הייעוץ, ההדרכה וניהול שלנו, אתה הולך לבלות חודש עד שלושה חודשים, עד שיצרת כמות הראשונה של זהב בהצלחה. למעשה, אנחנו עושים בטוחים שאתה תצליח. זוהי האחריות שלנו שייצור הזהב שלך מתחיל ושאתה בעצם מייצר את הכמות הראשונה של זהב.

שתהליך הלמידה שבו אתה עוקב אחרי צעדים, קריאה דרך התיעוד, הבנת היבטים משפטיים ומעשיים של עסקי כריית הזהב, ולאמן את עצמך בטיפול באנשים ובניהולו של הפרויקט. אתה נעזר בכל שלב ההתחלה, ואתה יכול גם לשבת ולראות מה אנחנו עושים או לערב את עצמך בעסק. זה לגמרי תלוי בך. אנו ממליצים לך לערב את עצמך באופן פעיל.

לאחר החודשים ראשונים מוצלחים אחד לשלוש מתהליך הלמידה שלך, אתה יהיה מסוגל לשלוט, לנהל ולהפעיל את המכרה הזהב שלך.

הפעלת המכרה הזהב שלך בפיקוח וניהול שלנו

לאחר שהפקת את הכמות הראשונה של זהב במכרה הזהב שלך בהצלחה, אתה תהיה משוכנע שמכרת הזהב שלך היא נותנת תוצאות. הפרס שלנו ישולם לאחר שכבר קיבל את הרווחים, למעשה, אנחנו הולכים לקבל הכמות הקטנה של הזהב הבאה עבור החברה שלנו, כמו הפרס לייעוץ, הדרכה, ניהול וההפקה ראשוני של זהב. זה הולך להיות תשלום חד פעמי בזהב או סכום שווה ערך של כסף, כפי שסוכם חוזה סופי. אתה משלם את דמי הייעוץ לאחר שהתקבלת תוצאות הראשונות: זהב.

אחרי זה, אתה יכול להחליט לנהל את העסק שלך בעצמך או שאתה יכול להאציל את הניהול אלינו. אם אנחנו לפקח ולשלוט, או לנהל את המכרה הזהב שלך ואת העסק שלך, אתה תהיה במיזם משותף עם החברה שלנו, ואתה יהיה לקבל אחוז מסוים הסכים וגדול יותר של ייצור זהב, בזמן שאנחנו יהיו שמירה על אחוז קטן יותר מהרווחים לניהול עסק משלך.

הכנסה פטורה ממס ממכרת הזהב משלך

בהתאם תושבות המס שלך או המבנה עסקי, אנו עשויים לעצב כי רווחים הנובעים ממכרת הזהב שלך, משולמים ללא תשלום מס. זה מתאפשר הודות למערכות כוכבים שונות שעשויות להיות אפשרית עם ההפקה של זהב. באופן כללי, במדינות רבות, רכישה ומכירה של זהב עשויה להיות השקעה ללא תשלום מס. במדינות מסוימות, רווחים הנובעים מחוץ למדינה עשויים להיות ללא תשלום מס ועבור חלק מהאנשים שקיבלו דיבידנדים מחברות עסקיות עשויים להיות ללא תשלום מס. אנחנו הולכים לבדוק את מצב מס של העסק ושלך, בהתאם לתושבות והחוקים שלך, ואנחנו יכולים לעצב הסכמים עדיפים שבו אתה יכול להשתמש בו כדי לקבל את הכספים ללא תשלום מס ורווחים מחוץ למכרת הזהב שלך.

במקום רווחים בכסף, אפשר גם לקבל את הזהב ממכרת הזהב. חוזה רכישה של זהב או הסכמי ייצור ידועים יכול להיות חוזה רכישה פשוט שבו אתה יכול לסגור עם החברה שלך. ברגע השקעת מטילי זהב וברים כבר נמסרו לך, אתה יכול לאחסן אותם לעתיד כהשקעה או לחלופין, אתה יכול למכור אותם ולהשיג רווחי מס ללא תשלום. זה באמת תלוי תושבות המס שלך ומבנה עסק. אנחנו יכולים לעזור ולסייע לך בהגדרה נכונה.

בעלות חברת כריית זהב

הפרויקטים הנוכחיים שלנו נמצאים בפיתוח ברפובליקה של טנזניה, מזרח אפריקה. אנו עשויים לפתח פרויקטים במדינות אחרות, אבל זה מה שהיא על הצעת החברה במסגרת הפרויקט התחל מכרת הזהב משלך.

בעלות על חברה עשויה להיות מובנה באופן כמו שאתה מייעץ או כמומלץ לתמריצי המס האופטימליים. אתה יכול להחזיק בבעלות החברה שלך ואת עצמך לגמרי. אתה יכול להשתמש בחברה אחרת, או חברה מקומית או חברה זרה לבעלות סודית של עסקי כריית הזהב משלך. אפשר גם לשמור על בעלות ושליטה באמצעות חוזים שלא יהיו גלוי במרשם הציבורי. הכל תלוי כמה פרטיות שאתה מחפש.

במסגרת הפרויקט להתחיל מכרת הזהב משלך, תהיה עליך לרכוש, להחזיק ולשלוט בחברת כריית הזהב משלך, בין אם בבעלותך, הישירה והפומבית פרט או תחת בעלות חברת אחזקות. ייעוץ ומבנה הבעלות של חברת כריית זהב כזה נכלל כחלק מהשירות של ייעוץ והכוונה שלנו.

חשבונאות תטופל על ידי צוות שלנו ורואי חשבון.

שימוש במשאבים שלנו להפעלת כריית הזהב

אנחנו כבר משקיעים מאז שינה 2002. למגוון רחב של עסקים, ובכלל זה עסק כעוסק זהב גרוטאות, סחר בזהב והשקעה ביהלומים. דרך הזמן, שרכשנו חברות חדשות, נפתח סניפים חדשים בעולם, וצבר קשרים רבי ערך, ידע וניסיון. משאבים שיש לנו שנוצרו נמצאים במקום ומוכנים לשימוש, ללא תשלום, לפרויקט כריית הזהב משלך.

כדי לפתוח מכרה זהב בזמן קצר הוא קשה מאוד. זה לוקח חודשים רבים של הכנה ואז הרבה נסיעות, ראיונות, ניתוח, תעסוקה של אנשים בכישורים שונים, לחקור ולמצוא תביעות בעלות על קרקע מתאימה עם מרבצי זהב, בניית בתים לעובדים, מתן ביטחון, צוות הדרכה, מציאת מיקומים טובים של, הגיע למסקנה חוזים וסגירת עסקות משותפות עם בעלי רישיונות.

אלה הם משאבים. משאבים שכבר יש לנו, אתה יכול להשתמש בשלב ההפעלה שלך כדי לפתוח את העסק של כריית זהב משלך. את המשאבים שיש לנו שהוקמו הם בדיוק הסיבה שאנחנו יכולים להציע לך ייעוץ כזה והכוונה לפתוח את המכרה הזהב שלך.

יתרונות שלנו על ידי שימוש במשאבים

על ידי שימוש במשאבים הזמינים בקלות שלנו אתה צובר יתרונות הבאים:

זה יהיה יקר מאוד כדי להתחיל את ההרפתקה בעצמך וזה ייקח עם את מיטב מאמצים של לפחות שישה חודשים או יותר, כשאתה מגיע לאפריקה כדי להתחיל מההתחלה בעסק הזה. היית מבלה מינימום של 50,000 דולרים בשלב החיפושים, כנראה הרבה יותר, ולא לדבר על כך שהיית צריך לפתור את הבעיות על אנשים שנותנים לך בעיות במכוון מידע שקרי או על השחיתות שהיא באופן נרחב בהווה. כל שחיתות ופשע הוא דיווחו מהצד שלנו, ואנחנו אף פעם לא להיכנס לעסקות חשודות. אבל מישהו אחר, כמו חלק מעמיתינו מאיטליה, היה בקלות להתפתות למקרי שחיתות ובסופו של הדבר יכול להיות מגורש מהמדינה או אפילו בסופו של דבר בכלא. רק בטעות פשוטה ותמימה, כמו שהוא קונה יהלום בודד, כאשר אין לך רישיון מתאים לכך.

המשאבים שלנו כבר קיימים: עסקים שהוקמו, לינה, במשרד, צוות, מתורגמנים, משאבות, מיטות, בתים, קרקעות ומיקום, חוזים עם בעלי רישיונות, מכונות, גנרטורים, אנרגיה סולרית, צינורות, דודים, מיכלי מים וכן הלאה.

משאבים אלה נמצאים בשימוש באופן אוטומטי במיזם זה.

אחרת, אם אתה לא עושה שימוש במשאבים הקיימים, העלות תהיה גבוהה בהרבה בשלב הראשון, והיית מבלה חודשים על חודשים יותר פשוט להקים המיקום שלך. אנחנו רוצים להימנע מכך.

עסקי כריית זהב סוהר בטנזניה

החל מכרה הזהב משלך עם הסיוע, הייעוץ, ההדרכה וניהול שלנו מציע לך עסקי כריית זהב סוהר להשלים. מיקום הוא בטנזניה, נכון לעכשיו.

אתה מקבל מוצר בעל ערך הבא:

כמובן ייצור כזה דורש התמדה וכוונה, והקבוצה שלנו יש לו את המינון הדרוש של ההתמדה והכוונה.

זה נדיר מאוד, כדי למצוא את מי שעוסק או פועל מכרה זהב ומוכן לפתוח את סודותיהם העסקיים, פרטים ולהציע לך פתרון מלא. אנחנו יהיו שמחים אם היו לנו מישהו שיבצע את ההכשרה, ההדרכה והייעוץ עבורנו, בדיוק כפי שאנחנו עושים את זה עכשיו עבור לקוחותינו.

אני מאמין, זו הזדמנות ייחודית.

הוצאות ראשוניות והשקעה מינימאלית הנדרשת

יש מקום של החיים בטנזניה, בקנה מידה קטן כורים מקומיים לא צריכים הרבה להשקיע כדי להתחיל בפעילות כריית זהב, כפי שהוא נדרש למשקיע זר. כורה בקנה מידה הקטנה המתגוררת באתר הכרייה, שבו יש לו בוץ עשה ביתו ומשפחתו, ושניים או שלושה ילדים, הוא משתמש באיסוף ואת חפירה, כמו גם כלים מחוברים לאותו הפיר כמיזם היחיד שלו או ההשקעה. אפילו לכלי שהוא יכול לקבל הלוואה ולשלם אותו מאוחר יותר לנפח מקומי. כלים מיוצרים בחוץ על הקרקע, מייד, נפח אמיתי מייצר כלים ופטישים ברזל על הגלגל של המשאית, ומתכת שמחוממת על ידי שימוש במשאבת אוויר להפעיל את יד. לסכום השקעה בקנה מידה קטן כורה טנזני עשוי להיות נמוכה כמו אפס או 3,500 שילינג טנזני או סביב 2.5 דולרים לכלי הכרחי.

יש מקום של החיים בטנזניה, בקנה מידה קטן כורים מקומיים לא צריכים הרבה להשקיע כדי להתחיל בפעילות כריית זהב, כפי שהוא נדרש למשקיע זר. כורה בקנה מידה הקטנה המתגוררת באתר הכרייה, שבו יש לו בוץ עשה ביתו ומשפחתו, ושניים או שלושה ילדים, הוא משתמש באיסוף ואת חפירה, כמו גם כלים מחוברים לאותו הפיר כמיזם היחיד שלו או ההשקעה. אפילו לכלי שהוא יכול לקבל הלוואה ולשלם אותו מאוחר יותר לנפח מקומי. כלים מיוצרים בחוץ על הקרקע, מייד, נפח אמיתי מייצר כלים ופטישים ברזל על הגלגל של המשאית, ומתכת שמחוממת על ידי שימוש במשאבת אוויר להפעיל את יד. לסכום השקעה בקנה מידה קטן כורה טנזני עשוי להיות נמוכה כמו אפס או 3,500 שילינג טנזני או סביב 2.5 דולרים לכלי הכרחי.

זה אפשרי לייצר זהב עבור מישהו חי שם, כמעט ללא כל השקעה, אבל עבודה שנקבעה עצמית.

כמה הוצאות ראשוניות

למרבה הצער, עבורנו זרים, זה לא אפשרי, אנחנו צריכים תמיד לשלם ויזה עסקית בכניסה, זה כבר 250 דולרים או כ - € 200 עבור כל אדם. ואז אנו נדרשים לעשות עסקים באמצעות חברה, התאגדות ועלויות הפעלה עולה כ עוד כמה אלפי דולרים.

אנחנו מחויבים על פי החוק לראיות משרד או שטח מסחרי, וגם לינה לאנשים. יש בתים להשכרה בכמה אלף דולרים בשנה שתשולם מראש. אז מייד אנחנו צריכים לשלם עבור 12 חודשים הבאים עם הבית ובמשרד יש צורך, שהיית לאחר מכן תוכל ללכת למשרד המס ולקבל את קוד המס. ישנם כמה אלפי דולרים או יורו בהוצאות ממש לפני שאנחנו יכולים לקבל מספר מס פשוט.

דיזל או בנזין הוא זול בטנזניה בהשוואה לחלק ממדינות אחרות, כ -50% זולים יותר מאשר באירופה, המחיר שכמעט זהה בשני הסוגים של דלק. אבל בכל פעם שאנו דורשים את השימוש בכלי רכב מחוץ לכביש, כי יש אספלט קיים רק בכבישים ראשיים וכלי רכב מחוץ לכביש לצרוך יותר ממכוניות נוסעים רגילות. כלומר, עבור כל "יציאה והחזרה מהשדה" ניתן לחשב אותו על 100 דולרים בהוצאות.

ישנן הוצאות נוספות כגון:

רמות ההשקעה הנדרשות

Mwanza - טנזניה

רמת ההשקעה במכרה זהב שאנחנו יכולים לחלק לארבע קבוצות ראשוניות:

באופן כללי, אנו ממליצים שבעברנו 30,000 $ ארה"ב לעסקי כריית זהב שהקרן היא צוות של חופרים, במקום חופר.

כשחופרים מעורבים, ניתן לחשוב על מינימום של 50,000 $ בארה"ב לפחות עבור הוצאות הפעלה ראשוניות. חופר כזה יהיה יד שנייה והייתי להיות מועבר מארצות הברית או באירופה, זה ייקח חודש להגיע לטנזניה.

אם אנו מדברים על כרייה בקנה מידה קטנה לזר, אפשר היה במציאות צריכים הרבה יותר השקעה ומכונות כדי להפעיל מכרה זהב פורה:

סכומי ההשקעה המינימאליים האמיתיים לפעולה רצינית הם הרבה מעל 100,000 $ ארה"ב.

על מנת להתחיל בלי ציוד גדול, אתה צריך לעשות קצת מינימאלי בארה"ב 20,000 $ ל 30,000 $ ארה"ב. אנחנו יכולים לספק לכמה הוצאות תפעוליות גם אם סכום ההשקעה הראשוני הוא נמוך. למעשה מכרה זהב מוצלחת צריכה להיות בר קיימא על ידי הייצור שלה. אנו מוודאים כי ייצור קורה, ואפשר להרחיב את ההשקעה ברגע שיש הוא זהב מיוצר.

רמות מינימאליות להשקעה מסגרת זמן להתחיל הסכום בדולרים הסכום ביורו
השקעה מינימאלית בתוך 45 ימים US $20,000 € 15,000
עתודות מומלצת US $10,000 US $7,500
עם יד שנייה חופר בתוך 60 ימים US $50,000 € 35,000
עם משאיות יד שנייה, רכבי שטח, מדחסים, גנרטורים, ציוד הרחיב זהב מתאושש בתוך 60 ימים US $200,000 €150,000

סטארט כריית הזהב רציני יעלה יותר מדרך את המינימום המוצג לעיל. ומינימום כאלה עדיין נחשבים כרייה בקנה מידה קטנה.

ההשקעה מינימאלית מחושבת לעיבוד של חומרים שניהם רכים וקשים. חומר רך הוא כזה שעשוי להיות מעובד מייד עם קצב התאוששות זהב של עד 5-6 גרם לטון של חומר. חומר קשה דורש מאמצים מיותרים ונותן עד 50 גרם לטון, בהתאם למיקום. יהיה האדם די שמח שיש 26 גרם כזה כפי שהוא על האדמה שלנו.

השקעה במכונות גדולות יותר תספק לעיבוד יעיל יותר של עפרות זהב, וציוד כזה מורכב מפעולות הבאות:

עסקי כריית זהב ברי קיימא עשויים במהירות, בתוך כמה חודשים, יהפכו לחברה ציבורית שמניותיה נמכרות בשווקים בינלאומיים, גם למשוך משקיעים חדשים.

אנחנו הולכים לספק את צוות כדי להפוך את מכרה זהב מקצועית ותפקודית.

ההשתתפות שלנו

אנחנו יכולים להשתתף בתשלום הוצאות תפעול על רכוש נפרד ומיקום, כי הוא מניח בצד בשבילך. עלויות כאלה מאוחר יותר מנוכות ממחזורים בסך הכל.

באופן כללי ההשתתפות שלנו, כאשר אתה רוצה להתחיל המכרה הזהב שלך, מורכבת מפעולות הבאות:

הערכה של הוצאות ראשוניות

חברת כריית הזהב משלך

ההוצאות הראשוניות שלך הן ההוצאות שלך. אתה משקיע בעסק שלך כריית זהב וחברת כריית זהב משלך. אנו דורשים לקוחות להשקיע סכום מינימאלי מסוים, שאם לא כן, עסק ייכשל. הכולל הייעוץ וההדרכה שלנו. אני באופן אישי חושב שאתה צריך לעשות השקעה מינימאלית אחרת, ייתכן שלא להיות מסוגל לספק ייעוץ מתאים.

לאחר מספר חודשים של מחקר, שבאנו עם רעיונות שהם לא יקרים בהשוואה לשיטות התאוששות זהב כיתה מסחרית. אתה משתמש בידע שלנו, משאבינו, וציוד התאוששות זהב המשופר שלנו. כן, אנחנו דורשים כי השקעה מינימאלית כגון הוא שילם עבור ציוד מסוים שאנחנו אחראים לאיסוף, רכישה, רכישה, יצוא, יבוא ולהרכיב בטנזניה, או מדינה אחרת. זה הוא תנאי לתכנית זה כדי להתחיל.

אתה יכול להתחיל עם 15,000 € או $ 20,000 בארה"ב. עם סכום שההוצאות ראשוניות הבאות ומשאבים מכוסים:

€ 2,000 או $ 2800 ארה"ב משמש להגדרת חברת טנזני וזה פשוט הכרחי. זה יכול להימנע אם ברצונך למיזם משותף עם כמה מפרויקטי כריית זהב הוקמו בעבר שלנו. במקרה זה, לאחר שנחתם החוזה, שהיית גם רכישה או לרכוש זהב, מתחת למחיר או המניות ולהשתתף ברווחים. טענת כריית זהב נפרדת תהיה שמורות רק למיזם משותף כזה. אחרת, אם ברצונך לנהל את הזהב שלך לכרות את עצמך, אתה נדרש להקמת חברה. סכום זה הוא הכרחי בכל מקרה, לרבות במקרה אם החברה שלך כבר הוקמה. כל כספים עודפים משמשים כראוי להירשם פרויקטים עם מרכז השקעות טנזני או אחר לרכישת רישיונות, ולשכור רואי חשבון. חברה הולכת להיות הוקמה לפחות 30 ימים לפני ההגעה לטנזניה, כדי למנוע את זמן ההמתנה ולפתור את כל משימות ניהוליות הכרחיות. ברגע שיש לך הגיע לטנזניה, מניות החברה מועברות אליך, לרבות סמכויות הניהול.

אתה גם משלם עמלות בגין עלויות אירוח ומשרד לכל השנה ומראש, כפי שהוא איך דברים פועלים בטנזניה.

עם סכום ההשקעה הראשוני שאנו רוכשים, יצירת והרכבת המפעל לעיבוד זהב כחלק החשוב מהפרויקט. תחנה כזו עלולה לעבד 80 טונות של חומר ליום. להערכתנו, על חשבון מפעל כזה לכ 8000 € או $ 10,000 בארה"ב. זהו צמח נייד הניתן לפירוק ולהגדיר במקומות שונים או על אדמות כרייה שונות אחרות. יש באופן כללי מעל 75 שיטות ידועות להפקת זהב. אתה יכול ללמוד על השיטות עם זאת, יש לנו עברנו את כל המידע ואנו משתמשים בטכנולוגיה מודרנית שיכול להתמודד אפילו חלקיקי זהב הקטנים ביותר, שאפשר לטפל בדרך אחרת על ידי שטיפת ציאניד. אנו משתמשים ללא כימיקלים ומהירים יותר עם השיטה שאנו מציעים, בהשוואה לחברות בגודל דומה עם שטיפת ציאניד. אנו משתמשים בשילוב מודרני מאוד וזול של שיטות לשחזור זהב קיימים, עם יעילות שווה לשיטות אחרות עם הוצאות של 80,000 € או $ 100,000 בארה"ב.

חברות מסוימות בטנזניה עיבוד זהב עם ציאניד. הם מתקלחים עפרות זהב עם ציאניד ולאחר 2-3 חודשים של עיבוד הם להתאושש זהב. השקעה יקרה מאוד יעילה אבל גם די איטית. אנחנו משתמשים בשיטת שחזור זהב שהומצאה כדי להחליף את העיבוד של ציאניד זהב או כספית. באיזה חברה יש לעבד בתוך 2-3 חודשים, אנו יכולים לעבד ל2-3 שבועות. השיטה שלנו אוספת את חלקיקי הזהב הטובים ביותר.

אנחנו עשינו שיפורים של טכניקות הקיימות, כך שנוכל לאסוף את כל הזהב הגלוי וסמוי בשיעור של 98% מהחומר עם הטיפול הראשון של עפרות זהב.

צמח התאוששות זהב לא לוקח הרבה מקום. חלקים חשובים יש להזמין מארצות הברית לפחות 30 ימים לפני ההרכבה עשויה להסתיים בטנזניה בשל זמני בנייה ותחבורה. מפעל הזהב מכיל 7 סכרי כביסה זהב, שבו ערוץ אחד הוא ניקה באופן קבוע של להתרכז ולעבוד 6 סכרים אחרים ללא הרף. יש הסכר שמונה המשמש כדי לקבוע את היעילות הכוללת ולוודא שחלקיקי זהב גם הטובים נשמרו.

הוצאות תפעוליות בתחום

הוצאות תפעוליות בתחום הן די זולות בהשוואה למצב במדינות מערביות. אם ההנהלה שלנו שנשאר לנהל את המכרה הזהב שלך, אנו שמירת 20% מהכנסה, אתה מקבל 80% מחברת כרייה מסוג זה.

עלותם של עובדים ליום אחד היא 3 € - € 5 או 5 דולרים - US $ 8 לכל אדם, בממוצע, בעוד כמה עובדים שאנחנו משלמים € 5 או 8 דולרים ליום או אפילו יותר. זה מאוד זול בהשוואה למונחים המערביים, זה אומר שהם מקבלים € 90 או 120 דולרים חודשיים או 150 € או 180 דולרים בחודש;

אנחנו צריכים לתת להם את האוכל, ומאז כולם חיים משם בעיר או כפר אחרים, שיש לנו על מנת לספק אירוח, מטבח, שירותים, מקלחת (המים מבושל במקום), ואז יש עלויות אחרות גם כן.

עלות עיבוד עפרות קשות

עפרות קשות: עלות חומרי גלם היא כ 100 € או 130 דולרים לטון לכל. אם יש 26 גרם לטון, כמו שיש לו חווה, זה מאוד רווחי. עפרות קשות נבדקות בתהליך החפירה ורק חומר שיש זהב בזה הולך להיחקר. זה לוקח 5 אנשים ביום אחד לחפור 1 טון של חומר.

* חמישה אנשים שילמו כל אחד 5 € ליום, כלומר € 25 או 33 דולרים לטון; * עלות שריפת עפרות היא כ -20 € או 27 דולרים לטון; * עלות ריסוק עפרות קשות היא סביב 25 € או 33 דולרים לטון; * יש גם את עלויות אנרגיה, משאבות סולר, הוצאות נסיעה; עפרות או סלעים קשים חייבת להיות שרוף להפקת זהב נכונה, שתגדלנה את העלויות אבל מייצרת תוצאות טובות יותר; * אנחנו בהחלט היו להעסיק בתחילת 25 אנשים לחפור 5 טונות של עפרות קשות גלם ליום. זה גם היה יוצר את העלות של כ -500 € או $ ארה"ב 675 יום. אבל אפשר להתגבר על 100 גרם זהב מ5 טון, כלומר מעל 3,000 € או $ 4,100 בארה"ב ליום.

עם השקעה מינימאלית כמתואר, ייתכן שלא להתמודד עם יותר מאשר לומר 5 טונות של עפרות קשות, משום שאם אין מגרסות באתר, ולאחר מכן את החומר חייב להיות מועבר ושילם עבור ריסוק, אבל פעולת ריסוק כזה היא מוגבלת, עדיף לקנות מגרסות נוספות לאתר, כל אחד בעלות של € 4000 ויכול לעבד 200 קילוגרם לשעה או על 2.5 טון ליום, או 5 טון אם יש משמרת הלילה.

עלות עיבוד עפרות רכות

עפרות רכות: השקעה מינימאלית זה מבוססת על העובדה שרוב החומר הוא ires רך, וחלק קטן, אולי 20% יעובדו כעפרות או סלעים קשים. זאת בשל המחסור במכונות הדרושות כפי שתארתי. בעת עיבוד עפרות רכות, יש לנו את היתרונות ביותר בהתחלה, כי אז נוכל להעסיק עובדים שעובדים עם מכושים ואתים, וחפירה היא דרך קלה יותר.

מכונה המגרסה טנזני

אנו עשויים לייבא מגרסות עפרות זהב מקצועיות מסין, אירופה או ארצות הברית, לעומת זאת זה איך זה יכול לעבוד כמו שצריך עם טנזני עשה מגרסות, כך שהוא יכול לעבד 5 טונות של חומר ל24 שעות במגרסה. עם שתי מגרסות כגון זה יכול להיות 200-300 גרם של זהב בכל יום.

ישנם גם עולה לבעלים של המקום, כי יש לנו לחלוק את הרווחים עם בעל הרישיון. זה אומר שאנו חולקים את הרווחים עם בעל הרישיון, וכי עשוי להיות מ10% ל50% מרווח נקי. יש לנו כבר קשרים עם בעלי רישיונות.

בהשקעה של 15,000 € או $ 20,000 ארה"ב ובהשתתפות שלנו בעלויות תפעול, אתה יכול לספור תוך כמה חודשים עם ייצור זהב רגיל.

או שאתה יכול להחליט להשתתף באופן פעיל בניהול או שיש צוות הניהול שלנו להוביל המכרה הזהב שלך. דוגמא למנית רווח נקי כאלה היא שאתה היית מקבל 8,000 מתוך כל דולרים 10,000 $ ארה"ב, בעוד 2000 $ בארה"ב היו שמורות לשירותי ניהול. תמיד אתה יכול לקבל לינה חינם, חופשה, עוזרת בית ללא תשלום, ולאחר מכן לבקר ספארי החופשי, פרק לאומי, כדי שנוכל להדריך אותך בזנזיבר. אתה יכול לבקר באתר, אתה יכול לדבר עם אנשים, אתה יכול לראות איך העסק יכול להיות מורחב בעתיד.

ייעוץ והכוונה למכרת הזהב משלך

דמי הייעוץ שלנו הם שילמו פעם אחת הקמנו ייצור זהב בשבילך, וברגע שהוכשר והבינו בהצלחה פרטי הפעולה. ייעוץ והדרכה בשלב הראשון יושלם ברגע שאתה יצרו שלושה קילוגרמים הראשונים של זהב.

דמי הייעוץ שלנו, תלויים בסכום הראשוני וערכיה של הפעולה שאנו מספקים לך. עם ההשקעה המינימלית של 20,000 $ ארה"ב בתוספת הוצאות תפעול, דמי הייעוץ שלנו הוא 2 קילו של זהב, אבל רק לאחר שיש לך 3 קילו שלך. למעשה, אתה לא משלם אותו ישירות, מפעל כריית זהב הולך לייצר דמי הייעוץ שלנו. ואתה יודע שהייצור שלך פועל. רק אז הוא בתשלום כגון ייעוץ בתשלום. זהו תשלום חד פעמי.

לאחר מכן תוכל להמשיך ולנהל את העסק בעצמך. אם תבחר שאנו מנהלים את העסק בשבילך, היינו שומר על חלק מרווחים והיית להיות משולם מדי חודש חלק מהרווח שלך מחוץ למכרת הזהב שלך.

עסקים ברי קיימא משלך לטווח ארוך כריית זהב

המוצר הסופי שאתה הולך לקבל בתכנית זו הוא עסק משלך קיימא לטווח ארוך כריית זהב.

איך להתחיל

אם ברצונך להתחיל עם התכנית, להירשם לקבלת הוראות מעקב.

צור קשר

START YOUR OWN GOLD MINE
820 S. Macarthur Blvd
Ste. 105-282
Coppell, TX 75019
UNITED STATES

טלפון: +1 (214) 269-0623
www.startyourowngoldmine.com

GOLDIVANTI LP

רשתות חברתיות

Facebook

{$googletranslate_fulldisclaimer}

Call Communication and Reporting Officer I/C of Start Your Own Gold Mine company in Tanzania, Mr. Gabriel Masanyiwa, on +255626100000

If you wish to call mentor Mr. Jean Louis for anything relating to Start Your Own Gold Mine simply call the number or on mobile devices click on this phone number +385958185403 to get immediately in touch, regardless of the time zone.

Current location of Mentor to Start Your Own Gold Mine

I am Mr. Jean Louis, mentor for Start Your Own Gold Mine program and I am currently located in Novska, Croatia, for purposes of construction of gold mining equipment Europe, and private purposes. I am managing teams of people in Uganda, Kenya, Rwanda and Tanzania and handling purchases and manufacture of mining equipment. We are also promoting our Tanzanite gemstone inventory.

You will need either to contact me or Communication and Reporting Officer I/C, Mr. Gabriel Masanyiwa in Tanzania as described.

Contact us to Start Your Own Gold Mine

Contact us to Start Your Own Gold Mine. There is a simple rule at Start Your Own Gold Mine: if we can help you, we do, whenever and wherever necessary, and it's the way we've been doing business since 2002, and the only way we know


Full name:


E-mail:


Phone:


Message: