شروع معدن طلا خود را

شروع معدن طلا خود را

شروع معدن طلا خود را

شروع معدن طلا خود را

با تشکر از شما برای منافع خود را در شروع معدن طلا خود را و سرمایه گذاری در طلا. نام من جان لوئیس است و من مشاور بین المللی برای سرمایه گذاری در طلا و ارائه دهنده خدمات مشاوره و راهنمایی برای شروع معدن طلا خود و پایدار کسب و کار استخراج طلا هستم.

از سال 2002. من را شروع کرده اند، باز، ثبت،، گنجانیده شده بیش از 100 کسب و کار بین المللی کمک به کارآفرینان و بازرگانان در سراسر جهان به شروع کسب و کار خود را.

ما می توانیم به شما برای شروع تولیدی خود کسب و کار طلا استخراج از معادن خود را، تحت نظارت شخصی من تا زمانی که شما پنج کیلوگرم طلا تولید ارائه می دهیم، و اگر شما آن را بعدا می خواهم، تحت نظارت و مدیریت ثابت شخصا سازمان یافته و تحت نظارت است.

این برنامه نتیجه کار و تجربه ما در تولید طلا، تجارت طلا و تنوع کسب و کار مرتبط با طلا است.

شروع معدن طلا خود شما است برای شما. ما در حال حاضر آغاز شده خود را استخراج طلا و طلا تولید خود را و آن را فقط اتفاق می افتد که ما شده اند اغلب توسط مشتریان جدید خواست برای کمک به آنها خود معدن طلا تولید خود را، که می تواند توسط فرآیندهای مشابه و روش به عنوان پروژه معدن طلا ما اجرا شود شروع شده است. که هدف از این وب سایت است، برای شروع کسب و کار خود استخراج از معادن خود را طلا. پایدار و بلند مدت کسب و کار سودآور تولید طلا.

طلا ذوب

من شخصا بر این باورند که بهترین سرمایه گذاری در طلا است که با داشتن تولید طلا خود ما. شخصا، من بسیار خوشحال خواهد بود اگر من می تواند کسی به من منجر شود و کار را فقط به عنوان هدایت من آن را به شما ارائه. گروه از افراد مورد نیاز حدود شش ماه فقط برای تحقیق و کسب دانش مناسب، و در عین حال پنج ماه دیگر من فقط به بررسی این ادعاها، و به دست آوردن معاملات سرمایه گذاری مشترک. ما تا به حال به سرمایه گذاری زیادی را برای رسیدن به اولین گرم طلا. و ما این کار را کرد.

شما نمی خواهید به دنبال راه طولانی برای رسیدن به موفقیت از طریق تمام بار از اکتشاف، خود یادگیری و مدت زمان. شما در حال رفتن به ضربه آغاز شده ظرف مدت 45 روز را به کسب و کار استخراج طلا. بله، فقط 45 روز.

با استفاده از دانش و تجربه را به دست آورد، شما اینجا هستید برای یادگیری در مورد راه حل های کلید در دست استخراج طلا، به طوری که تولید طلا ممکن است ظرف مدت 45 روز از شروع پروژه آغاز خواهد شد.

من در کسب و کار تجارت در طلا هستم، کسب و کار از طلا قراضه خرید و فروش و تصفیه طلا، و هر کسی که در چنین کسب و کار نمی خواهید به خطر با قیمت طلا. من تصمیم به باز کردن معدن طلا من خود را به منظور به حداقل رساندن خطرات با قیمت طلا. و من درست بود.

در این کسب و کار، شما می توانید کنترل کامل داشته باشند و ممکن است نظارت و مدیریت کسب و کار خود را، و یا شما ممکن است تصمیم به را انتخاب کنید و یا به تفویض و واگذاری مدیریت به ما. این تصمیم خود را است. بیشتر از همه، آن است توصیه می شود که شما یک بینش کامل را به کسب و کار از طریق مشاوره و خدمات راهنمایی.

ممکن است سود قابل توجه باشد، اما کسب و کار عمدتا بستگی به قصد و پشتکار مدیران آن. بله، ما به مقدار لازم از قصد و تداوم داشته باشد. ما در اینجا به شما یاد می دهد، نشان می دهد شما منجر شود و از اولین مراحل تولید طلا راهنمای شما تا زمانی که شما می توانید به درستی کپی، تکثیر و ادامه کسب و کار از جمله معدن طلا خود را. شما ممکن است به بعد را انتخاب کنید یا برای متوقف کردن، همانطور که شما را به دست آورد حداقل سه کیلوگرم طلا، یا شما ممکن است انتخاب کنید برای مدیریت کسب و کار خود را در آینده، و یا در نهایت به نماینده مدیریت به مدیریت نظارت ما و کسب سود در فاصله.

ما باید دوز لازم از قصد و دوز لازم از پشتکار در دستیابی به این اهداف است. هدف از تولید طولانی مدت و پایدار از طلا است. ممکن است سود قابل توجه، در هر صورت، شما باید قادر به تولید چندین کیلوگرم طلا در هر ماه، حتی با سرمایه گذاری های کوچک در ماشین آلات، تجهیزات، فن آوری بهبود طلا، امکانات، ایمنی، و هزینه های عملیاتی.

از من شما بیش از چند روز آینده و دستورالعمل های روشن در مورد چگونه شما می توانید در این کسب و کار درگیر یا منفعلانه یا فعالانه. در آن زمان، شما می توانید یاد بگیرید چگونه شروع معدن طلا خود را.

طلا به خودی در شرکت معدن

طلا خود شرکت استخراج از معادن شما در حال اجرا را می توان ظرف مدت 45 روز از امروز. تحت مشاوره و هدایت و مدیریت خدمات ما شرکت معدن طلا خود شما ممکن است تولید طلا پاک ظرف مدت 45 روز از امروز.

این برنامه برای شروع معدنچیان، آینده نگر طلا و یا افرادی که مایل به سرمایه گذاری در کسب و کار خود و یا کسانی که در حال حاضر با توجه به شروع با کسب و کار معدن طلا بنا شده است. همچنین شما می توانید علاقه مند در درآمد انفعالی از معدن طلا خود را در حالی که توسط خودمان اداره می شده است.

مدیریت و کنترل پروژه معدن طلا

دو راه مدیریت و کنترل از طلا کسب و کار خود استخراج از معادن خود را ارائه تحت مشاوره، هدایت و مدیریت خدمات از شرکت ما وجود دارد.

شما می رویم به یاد بگیرند که چگونه برای مدیریت کسب و کار خود استخراج از معادن خود را طلا

تحت نظارت، مشاوره، راهنمایی و مدیریت، شما در حال رفتن به صرف یک تا سه ماه، تا زمانی که شما با موفقیت تولید اولین مقدار طلا. در واقع، ما در حال ساخت مطمئن شوید که شما موفق است. این مسئولیت ما این است که تولید طلا خود را شروع می شود و شما در واقع تولید مقدار برای اولین بار از طلا.

است که در فرایند یادگیری است که در آن شما در حال مراحل زیر، خواندن را از طریق مستندات، درک جنبه های عملی و قانونی کسب و کار معدن طلا، و آموزش خود را در دست زدن به مردم و مدیریت پروژه. شما در طول مرحله آغاز کمک و شما هم ممکن است نشستن و تماشای آنچه که ما انجام می دهند و یا خود را در کسب و کار شامل. است که به طور کامل به شما. ما به شما توصیه به طور فعال خود را شامل.

پس از موفقیت آمیز یک تا سه ماه اول از فرایند یادگیری خود را، شما قادر به کنترل، مدیریت و اجرای معدن طلا خود را تبدیل خواهد شد.

در حال اجرا معدن طلا خود را تحت نظارت و مدیریت ما

پس از شما با موفقیت تولید اولین مقدار از طلا در معدن طلای خود را، به شما خواهد شد متقاعد شده است که معدن طلا خود را به دادن نتایج: از شماره. جایزه ما پرداخت خواهد شد بعد از اینکه شما در حال حاضر کردم سود، در واقع، ما در حال رفتن به دریافت مقدار کوچک در کنار طلا برای شرکت ما، به عنوان جایزه برای مشاوره، راهنمایی، مدیریت و اولیه تولید طلا. است که برای رفتن به یک زمان پرداخت در طلا یا معادل پول، بر اساس قرارداد نهایی به توافق رسیدند. شما در حال پرداخت هزینه مشاوره هنگامی که شما نتایج را اول به دست آمده است: طلا.

پس از آن، شما ممکن است تصمیم به اجرای کسب و کار خود را خودتان و یا شما ممکن است مدیریت را به ما واگذار. اگر ما به نظارت و کنترل، یا مدیریت کسب و کار شما و معدن طلای خود را، شما می توانید در سرمایه گذاری مشترک با شرکت ما، و شما خواهد شد برخی از توافق و بزرگتر درصد تولید طلا، در حالی که ما را حفظ درصد کوچکتر از سود مدیریت کسب و کار خود را.

درآمد آزاد مالیات از معدن طلا خود را به

بسته اقامت مالیات خود و یا ساختار کسب و کار، ممکن است ما طراحی است که سود ناشی از معدن طلای خود را، معاف از مالیات پرداخت می شود. است که ممکن است به دلیل به صور فلکی مختلف است که ممکن است با تولید طلا. به طور کلی، در بسیاری از کشورها، خرید و فروش طلا سرمایه گذاری ممکن است معاف از مالیات است. در برخی از کشورها، سود ناشی خارج از کشور ممکن است معاف از مالیات و برای برخی از مردم دریافت سود سهام از شرکت های کسب و کار ممکن است معاف از مالیات. ما می رویم به کسب و کار شما و وضعیت مالیات، بسته از اقامت و قوانین خود را، و ما ممکن است موافقتنامه های ترجیح داده شده که شما ممکن است استفاده برای دریافت وجوه معاف از مالیات و سود از معدن طلا خود را طراحی.

به جای سود در پول، آن را نیز ممکن است به دریافت طلا از معدن طلا. قرارداد خرید از طلا و یا موافقت نامه های تولید به خوبی شناخته شده ممکن است قرارداد خرید ساده که شما ممکن است با شرکت خود را ببندید. هنگامی که سرمایه گذاری در شمش طلا و میله های زندان به شما تحویل داده شده است، شما ممکن است آنها را برای آینده به عنوان سرمایه گذاری و یا معادل آن ذخیره کنید، شما ممکن است آنها را به فروش برساند و به دست آوردن مالیات بر سود رایگان. این واقعا به اقامت مالیاتی خود و ساختار کسب و کار بستگی دارد. ما ممکن است کمک کند و کمک به شما با نصب مناسب.

معدن طلا مالکیت شرکت

پروژه های فعلی ما هستند که در جمهوری تانزانیا، شرق آفریقا توسعه یافته است. ما ممکن است در کشورهای دیگر پروژه های توسعه، اما این چیزی است که در پیشنهاد در حال حاضر تحت پروژه شروع معدن طلا خود را.

مالکیت شرکت ممکن است در شیوه ساختار به عنوان به شما توصیه و یا به عنوان شما را برای مشوق های مالیاتی مطلوب توصیه. شما ممکن است خود را نگه دارید و خود شرکت خود را به طور کامل. شما ممکن است یک شرکت دیگر، و یا شرکت های محلی خود و یا یک شرکت دریایی برای مالکیت محرمانه طلا کسب و کار خود استخراج از معادن خود استفاده کنید. همچنین ممکن است برای حفظ مالکیت و کنترل از طریق قرارداد که نمی خواهد در رجیستری عمومی قابل مشاهده باشد. این همه بستگی دارد که چقدر از حریم خصوصی شما به دنبال.

در پروژه شروع معدن طلا خود را، شما به دست آوردن، خود و کنترل شرکت معدن طلا خود شما، یا تحت مالکیت فردی خود، مستقیم و عمومی خود و یا تحت مالکیت شرکت برگزاری. مشاوره و ساختار مالکیت شرکت معدن طلا چنین است به عنوان بخشی از خدمات ما مشاوره و راهنمایی گنجانده شده است.

حسابداری توسط پرسنل ما و حسابداران رسمی به کار گرفته خواهد شد.

با استفاده از منابع خود را برای راه اندازی معدن طلا

ما سرمایه گذاری از سال 2002. به انواع کسب و کار، از جمله کسب و کار به عنوان فروشنده قراضه طلا، تجارت طلا و سرمایه گذاری در الماس. از طریق آن زمان، ما را به دست آورد شرکت های جدید، باز کردن شاخه های جدید در جهان و اتصالات ارزشمند به دست آورد، دانش و تجربه است. منابع که ما ایجاد کرده در محل هستند و آماده استفاده می شود، رایگان، برای خود پروژه استخراج طلا خود را.

برای باز کردن یک معدن طلا در یک زمان کوتاه بسیار دشوار است. بسیاری از آماده سازی ماه طول می کشد و پس از آن بسیاری از سفر، مصاحبه ها، تجزیه و تحلیل، اشتغال افراد مدارک مختلف، کاوش و پیدا کردن ادعاهای کافی زمین با سپرده طلا، ساخت خانه برای کارکنان، تامین امنیت، آموزش کارکنان، پیدا کردن مکان های خوب، نتیجه گیری قراردادها و بستن سرمایه گذاری مشترک با دارندگان مجوز.

اینها منابع هستند. منابع که ما در حال حاضر، شما ممکن است در مرحله راه اندازی خود را برای باز کردن طلا کسب و کار خود استخراج از معادن خود استفاده کنید. منابعی که در حال حاضر تاسیس دقیقا به همین دلیل ما می تواند به شما مشاوره و راهنمایی برای باز کردن معدن طلا خود را ارائه دهد.

مزایای با استفاده از منابع ما

با استفاده از منابع به راحتی در دسترس ما به شما در به دست آوردن مزایای زیر است:

این امر می تواند بسیار گران قیمت برای شروع ماجراجویی در خود تغییر دهید و آن را با بهترین تلاش ها حداقل به مدت شش ماه یا بیشتر، زمانی که شما به آفریقا می آیند که از آغاز در این کسب و کار شروع کنند. شما می توانید حداقل 50،000 دلار در مرحله اکتشاف صرف، احتمالا راه تر، و نه به ذکر است که شما را مجبور به حل مشکلات در مورد افرادی که شما را عمدا اطلاعات غلط و یا مشکلات در مورد فساد است که به طور گسترده ای در حال حاضر را. هر گونه فساد و جرم و جنایت از طرف ما و ما هرگز به معاملات مشکوک را وارد کنید. اما شخص دیگری، به عنوان برخی از همکاران ما از ایتالیا، به راحتی می توان به موارد فساد اغوا و در پایان می توان از این کشور اخراج و یا حتی تا پایان در زندان. فقط با اشتباه ساده و بی گناه، مانند آن است که خرید یک تک الماس، هنگامی که شما یک مجوز مناسب برای آن ندارد.

منابع ما در حال حاضر وجود دارد: کسب و کار تاسیس، مسکن، اداری، کارکنان، مترجمان شفاهی، پمپ ها، تخت خواب، خانه، زمین و محل، عقد قرارداد با مجوز، ماشین آلات، ژنراتور، انرژی خورشیدی، انرژی خورشیدی، لوله ها، دیگهای بخار، مخازن آب و غیره.

این منابع به طور خودکار در این سرمایه گذاری استفاده می شود.

در غیر این صورت، اگر شما با استفاده از منابع موجود را نداشته باشند، هزینه خواهد بود بسیار بالاتر در مرحله اول، و شما می توانید صرف ماه ها و ماه ها فقط برای ایجاد محل خود را. ما می خواهیم برای جلوگیری از آن.

کلید در دست طلا کسب و کار معدن در تانزانیا

شروع معدن طلا خود را با کمک ما، مشاوره، هدایت و مدیریت به شما ارائه می دهد کسب و کار دستگاه انحراف سنج زاویه کامل استخراج طلا. محل سکونت در تانزانیا، که از هم اکنون.

شما در حال گرفتن محصول با ارزش به شرح زیر:

البته تولید چنین مستلزم تداوم و قصد است، و گروه ما دارای دوز لازم از تداوم و قصد.

این بسیار نادر است، برای پیدا کردن کسی در خرید و فروش و یا در حال اجرا یک معدن طلا و مایل به باز کردن اسرار کسب و کار خود، جزئیات و به شما یک راه حل کامل ارائه دهد. ما خوشحال خواهیم شد اگر ما کسی را به انجام آموزش، راهنمایی و مشاوره برای ما، همانطور که ما در حال انجام آن در حال حاضر برای مشتریان ما بود.

به اعتقاد من، این یک فرصت منحصر به فرد است.

هزینه های اولیه و حداقل سرمایه گذاری مورد نیاز

داشتن محل زندگی در تانزانیا، معدنچیان محلی در مقیاس کوچک لازم نیست زیادی به سرمایه گذاری به منظور شروع فعالیت های استخراج طلا، آن را به عنوان یک سرمایه گذار خارجی مورد نیاز است. معدنچی در مقیاس کوچک که در محل معدن، جایی که او به یک گل ساخته شده خانه و خانواده اش، و دو یا سه فرزند زندگی می کند، او با استفاده از یک انتخاب و بیل، به عنوان ابزار هر دو متصل به محور همان تنها سرمایه گذاری و یا سرمایه گذاری خود را. حتی برای آن ابزار او می تواند یک وام دریافت و پرداخت آن را بعدا به یک آهنگر محلی. ابزار خارج وجود دارد بر روی زمین، در حال دور، یک آهنگر واقعی تولید ابزار و چکش آهن در چرخ کامیون، و فلز است که با استفاده از یک پمپ هوا دست اجرا گرم. برای مقیاس کوچک معدنچی مقدار سرمایه گذاری تانزانیا ممکن است به عنوان کم به عنوان صفر یا 3،500 شیلینگ تانزانیا یا حدود 2.5 دلار برای یک ابزار ضروری است.

داشتن محل زندگی در تانزانیا، معدنچیان محلی در مقیاس کوچک لازم نیست زیادی به سرمایه گذاری به منظور شروع فعالیت های استخراج طلا، آن را به عنوان یک سرمایه گذار خارجی مورد نیاز است. معدنچی در مقیاس کوچک که در محل معدن، جایی که او به یک گل ساخته شده خانه و خانواده اش، و دو یا سه فرزند زندگی می کند، او با استفاده از یک انتخاب و بیل، به عنوان ابزار هر دو متصل به محور همان تنها سرمایه گذاری و یا سرمایه گذاری خود را. حتی برای آن ابزار او می تواند یک وام دریافت و پرداخت آن را بعدا به یک آهنگر محلی. ابزار خارج وجود دارد بر روی زمین، در حال دور، یک آهنگر واقعی تولید ابزار و چکش آهن در چرخ کامیون، و فلز است که با استفاده از یک پمپ هوا دست اجرا گرم. برای مقیاس کوچک معدنچی مقدار سرمایه گذاری تانزانیا ممکن است به عنوان کم به عنوان صفر یا 3،500 شیلینگ تانزانیا یا حدود 2.5 دلار برای یک ابزار ضروری است.

ممکن است برای تولید طلا برای کسی که در زندگی وجود دارد، تقریبا بدون هیچ گونه سرمایه گذاری اما کار خود مصمم است.

برخی از هزینه های اولیه

متاسفانه، برای ما خارجی ها، آن است که امکان پذیر نیست، ما باید برای همیشه ویزا کسب و کار پرداخت در ورودی، آن را 250 دلار آمریکا یا در حدود 200 $ برای هر فرد است. سپس ما نیاز به انجام کسب و کار را از طریق یک شرکت، اختلاط و هزینه های راه اندازی هزینه تقریبا یکی دیگر از چند هزار دلار است.

ما بر اساس قانون به شواهد و مدارک دفتر و یا فضای تجاری، و همچنین محل اقامت برای مردم محدود شده است. خانه برای اجاره در چند هزار دلار در هر سال قابل پرداخت در پیشبرد وجود دارد. بنابراین حق دور ما باید برای 12 ماه پیش با خانه و دفتر لازم پرداخت، بعد از آن شما قادر خواهد بود برای رفتن به اداره مالیات و دریافت کد مالیاتی باشد. چند هزار دلار یا یورو در هزینه های قبل از ما می توانید تعداد مالیاتی ساده وجود دارد.

دیزل یا بنزین در مقایسه با برخی کشورهای دیگر، حدود 50٪ ارزان تر از در اروپا، قیمت تقریبا یکسان برای هر دو نوع سوخت ارزان است در تانزانیا. اما هر بار که ما نیاز به استفاده از وسایل نقلیه صوفس (جاده)، چون آسفالت در حال حاضر وجود دارد تنها در جاده های اصلی و وسایل نقلیه صوفس (جاده) مصرف بیش از خودروهای سواری معمولی است. این بدان معناست که برای هر "خروج و بازگشت از میدان" می توان آن را در حدود 100 دلار در هزینه محاسبه می شود.

هزینه های دیگر مانند وجود دارد:

سطح سرمایه گذاری مورد نیاز

Mwanza - تانزانیا

سطح سرمایه گذاری در معدن طلا ممکن است ما را به چهار گروه اولیه تقسیم:

به طور کلی، ما در گذشته توصیه 30،000 دلار آمریکا برای کسب و کار استخراج معادن طلا که پایه و اساس تیم واسط سنج، به جای اکسکاویتور.

وقتی بیل درگیر می شوند، یکی ممکن است فکر می کنم حداقل حداقل ایالات متحده $ 50،000 برای هزینه های اولیه راه اندازی. چنین بیل مکانیکی دست دوم خواهد بود و از ایالات متحده یا اروپا منتقل خواهد شد، آن را یک ماه برای رسیدن به تانزانیا.

اگر ما از معدن در مقیاس کوچک برای یک خارجی صحبت می کنند، در واقع نیاز به سرمایه گذاری و ماشین آلات راه بیشتر به منظور اجرای یک معدن طلا مولد:

سرمایه گذاری برای حداقل مقدار واقعی یک عمل جدی بالاتر از 100،000 دلار آمریکا می باشد.

به منظور بدون تجهیزات بزرگ شروع، شما نیاز به حداقل دلار برخی از 20،000 دلار تا 30،000. ما می توانیم برای برخی از هزینه های عملیاتی ارائه حتی اگر مبلغ سرمایه گذاری اولیه کم است. در واقع یک معدن طلا موفق باید پایدار تولید آن است. ما در حال ساخت شوید که تولید اتفاق می افتد، و ممکن است سرمایه گذاری یک بار طلا وجود دارد گسترش است.

سطح سرمایه گذاری حداقل قاب زمان برای شروع مقدار در USD مقدار در EUR
حداقل سرمایه گذاری در عرض 45 روز US $20,000 € 15,000
ذخایر توصیه می شود US $10,000 US $7,500
با استفاده از یک بیل مکانیکی دست دوم در عرض 60 روز US $50,000 € 35,000
با کامیون دست دوم، وسایل نقلیه صوفس (جاده)، کمپرسور، ژنراتور، گسترش تجهیزات طلا دوره نقاهت در عرض 60 روز US $200,000 €150,000

جدی راه اندازی معدن طلا بیش از در بالا نشان داده شده است حداقل هزینه. و این حداقل هنوز در نظر گرفته معدن در مقیاس کوچک است.

حداقل سرمایه گذاری برای تولید و فرآوری مواد نرم و سخت محاسبه می شود. مواد نرم افزاری به گونه ای است که ممکن است بلافاصله با میزان بهبودی طلا تا 5-6 گرم به ازای هر تن مواد پردازش شده است. مواد سخت نیاز به تلاش های اضافی و می دهد تا 50 گرم در هر تن، بسته به محل. یکی باید کاملا خوشحال به 26 گرم مانند آن در سرزمین ما است.

سرمایه گذاری با ماشین های بزرگتر را پردازش کارآمد تر از سنگ معدن طلا، و تجهیزات از جمله شامل زیر است:

کسب و کار پایدار استخراج طلا ممکن است به سرعت، در عرض چند ماه، به یک شرکت دولتی با سهام در بازارهای بین المللی به فروش می رسد، همچنین جذب سرمایه گذاران جدید به نوبه خود.

ما می رویم به ارائه این تیم را به یک معدن طلا حرفه ای و کاربردی.

شرکت ما

ما می توانیم در پرداخت هزینه های عملیاتی در مالکیت جداگانه و محل است که کنار گذاشته برای شما مجموعه ای از شرکت کنند. این هزینه ها بعد از کل گردش کسر خواهد شد.

به طور کلی مشارکت ما هنگامی که می خواهید برای شروع معدن طلای خود را، شامل موارد زیر است:

برآورد هزینه های اولیه

طلا به خودی در شرکت معدن

هزینه های اولیه خود را هزینه های خود می باشد. شما در حال سرمایه گذاری را به خود کسب و کار استخراج از معادن طلا خود را و خود شرکت معدن طلا خود را. ما نیاز مشتریان را به سرمایه گذاری برخی از مقدار حداقل، به عنوان در غیر این صورت، کسب و کار شکست خواهد خورد. که مشاوره و راهنمایی ما می باشد. من شخصا فکر می کنم که شما باید سرمایه گذاری حداقل به عنوان در غیر این صورت، ما ممکن است قادر به ارائه مشاوره مناسب.

پس از چند ماه تحقیق، ما با ایده هایی که در مقایسه با روش تهیه طلا کلاس تجاری ارزان آمد. شما با استفاده از ما دانش فنی، منابع ما، و تجهیزات بازیافت طلا بهبود یافته است. بله، ما نیاز دارند که چنین سرمایه گذاری حداقل برای تجهیزات خاص پرداخت می شود که ما مسئول برای جمع آوری، به دست آوردن، خرید، صادرات، واردات و مونتاژ در تانزانیا، و یا کشور های دیگر می باشد. این شرایط برای این برنامه برای شروع است.

شما ممکن است با € 15،000 یا 20،000 دلار آغاز خواهد شد. با این مقدار زیر هزینه های اولیه و منابع تحت پوشش:

€ 2.000 یا 2.800 $ آمریکا است که به راه اندازی یک شرکت تانزانیا است که به سادگی مورد استفاده قرار گیرند. این می تواند اجتناب شود اگر شما به سرمایه گذاری مشترک با برخی از پروژه های استخراج از معادن طلا که قبلا تاسیس خود می خواهید. در آن صورت، پس از قرارداد امضا شده است، شما می توانید یا خرید و یا به دست آوردن طلا زیر قیمت و یا اشتراک گذاری و مشارکت در سود. جدا ادعای استخراج از معادن طلا می شود فقط برای چنین سرمایه گذاری مشترک می باشد. در غیر این صورت، اگر شما مایل به مدیریت طلای خود معدن خود را، شما نیاز به ایجاد یک شرکت می باشد. این مقدار در هر صورت لازم است، از جمله در صورتی که اگر شرکت شما در حال حاضر ایجاد شده است. هر پولهای اضافی به درستی مورد استفاده قرار گیرد برای ثبت نام اینجا و پروژه ها با مرکز سرمایه گذاری تانزانیا و یا در غیر این صورت برای به دست آوردن مجوز، و حسابدار استخدام می کنید. شرکت در حال رفتن به تاسیس حداقل 30 روز قبل از رسیدن شما به تانزانیا، برای جلوگیری از زمان انتظار و برای حل هر گونه کارهای اداری لازم است. هنگامی که شما به تانزانیا وارد شدند، سهام شرکت ها را به شما منتقل شده، از جمله قدرت مدیریت.

همچنین شما پرداخت هزینه برای هزینه های خوابگاه و دفتر برای تمام سال و در پیش است، به عنوان این است که چگونه همه چیز در تانزانیا کار کند.

با مقدار سرمایه گذاری اولیه ما در حال خرید، ایجاد و مونتاژ کارخانه برای پردازش طلا به عنوان بخش مهمی از این پروژه است. این گیاه ممکن است 80 تن مواد در هر روز پردازش. ما برآورد هزینه از این گیاه به حدود 8000 € و یا 10000 $ آمریکا. این گیاه همراه است که ممکن است جدا و تنظیم در مکان های مختلف و یا در سرزمین های مختلف استخراج از معادن دیگر است. به طور کلی بیش از 75 روش های شناخته شده استخراج طلا وجود دارد. شما می توانید در مورد روش با این حال یاد بگیرند، ما از طریق تمام اطلاعات از بین رفته اند و ما با استفاده از تکنولوژی مدرن است که ممکن است حتی کوچکترین ذرات طلا که در غیر این صورت با شستشوی سیانید به کار گرفته شده، اداره کند. ما با استفاده از هیچ مواد شیمیایی و سریع تر با استفاده از روش است که ما ارائه می دهیم، از شرکت های اندازه قابل مقایسه با شسته شدن سیانید. ما با استفاده از یک ترکیب بسیار مدرن و ارزان از بازیابی طلا موجود، با بهره وری به روش های دیگر با هزینه های از € 80،000 یا 100،000 دلار آمریکا برابر است.

برخی از شرکت ها در تانزانیا در حال پردازش طلا با سیانید. آنها سنگ معدن طلا با سیانید دوش و پس از 2-3 ماه از پردازش آنها بهبود می یابند طلا. سرمایه گذاری گران قیمت بسیار کارآمد اما نیز بسیار کند است. ما با استفاده از روش بهبود طلا است که به جای پردازش سیانید طلا و جیوه اختراع شد. چه شرکت های دیگر است در 2-3 ماه فرایند ما می توانیم برای 2-3 هفته روند. روش ما بهترین ذرات طلا را جمع آوری.

ما پیشرفت از تکنیک های موجود ساخته شده است به طوری که ما می توانیم تمام طلا مرئی و نامرئی در درصد 98٪ از مواد با روش های درمانی بسیار برای اولین بار از سنگ معدن طلا جمع آوری کنید.

کارخانه بازیافت طلا فضای زیادی نمی کنند. قطعات بسیار مهم و اساسی باید از ایالات متحده دستور داده است حداقل 30 روز قبل از مجمع ممکن است در تانزانیا با توجه به ساخت و ساز و حمل و نقل بار به پایان رسید. کارخانه طلا شامل 7 دروازه شستن طلا، که در آن یک کانال به طور دائم از کنسانتره و دیگر 6 دروازه کار تمیز به طور مستمر. است که هشت بند یا دریچه جاریشدن است که در خدمت به منظور بهره وری کل و مطمئن شوید که حتی بهترین ذرات طلا حفظ شده است وجود دارد.

هزینه های عملیاتی در این زمینه

هزینه های عملیاتی در این زمینه بسیار ارزان در مقایسه با وضعیت در کشورهای غربی. اگر مدیریت ما این است از چپ به مدیریت معدن طلای خود را، ما را حفظ 20 درصد از درآمد، شما در حال دریافت 80٪ از این شرکت معدنی.

هزینه های کارگران برای یک روز است 3 € - € 5 یا ایالات متحده 5 دلار - دلار آمریکا 8 در هر فرد، به طور متوسط، در حالی که برخی از کارگران ما پرداخت € 5 یا 8 دلار در روز و یا حتی بیشتر. آن را بسیار ارزان در مقایسه با اصطلاحات و مفاهیم غربی، به این معنی که یک € 90 و 120 دلار ماهانه یا 150 € یا 180 دلار در ماه است.

ما باید آنها را غذا بدهد، و از همه دور زندگی در شهرستان های دیگر و یا روستا، ما باید به ارائه مسکن، آشپزخانه، توالت، حمام (آب در نقطه ای پخته شده)، پس از آن هزینه های دیگر نیز وجود دارد.

هزینه پردازش سنگ معدن سخت

سنگ معدن هارد: هزینه مواد خام است حدود 100 € و یا 130 $ آمریکا در هر تن. اگر 26 گرم در هر تن وجود دارد، که ما آن را تجربه کرده، آن را بسیار سودآور است. سنگ معدن سخت در روند حفر تست شده و تنها ماده است که طلا در آن است که رفتن پرداخته شده است. این 5 نفر طول می کشد در یک روز به حفاری تا 1 تن از مواد.

* پنج نفر پرداخت می شود هر 5 € در هر روز، که € 25 یا 33 دلار در هر تن. * هزینه سوختن سنگ معدن حدود 20 € یا 27 دلار در هر تن است. * هزینه خرد کردن سنگ سخت است در حدود € 25 یا 33 دلار در هر تن. * همچنین هزینه های انرژی، پمپ های دیزلی، هزینه های حمل و نقل وجود دارد سنگ معدن سخت و یا سنگ باید برای استخراج طلا مناسب، که باعث افزایش هزینه و تولید نتایج بهتر سوخته. * ما قطعا در آغاز 25 نفر به حفاری 5 تن از سنگ معدن سخت خام در روز به کار. همچنین این هزینه در حدود 500 € و یا 675 $ آمریکا روز ایجاد کنید. اما می توان بیش از 100 گرم طلا از 5 تن، به این معنی بیش از 3،000 € و یا دلار آمریکا 4،100 در هر روز دریافت کنید.

با حداقل سرمایه گذاری به عنوان شرح داده شده، ممکن است ما رسیدگی نمی کند تر از مثلا 5 تن از سنگ معدن سخت است، چرا که اگر هیچ دستگاه های سنگ شکن در سایت وجود دارد، پس از آن مواد باید به حمل و نقل و پرداخت برای خرد کردن، اما چنین عمل خرد کردن محدود است، بهتر است برای خرید دستگاه های سنگ شکن های اضافی برای این سایت، هر هزینه € 4000 و 200 کیلوگرم در ساعت یا حدود 2.5 تن در روز و یا 5 تن پردازش اگر شیفت شب وجود دارد.

هزینه پردازش سنگ معدن نرم

سنگ معدن نرم: مانند حداقل سرمایه گذاری در این واقعیت است که اکثر مواد IRES نرم، و بخش کوچکی است بر اساس، شاید 20٪ به عنوان سنگ معدن سخت و یا سنگ پردازش شده است. این به خاطر فقدان ماشین آلات لازم به عنوان I شرح داده شده. هنگامی که پردازش سنگ معدن نرم، ما باید بیشترین سود در آغاز، چرا که پس از آن ما می تواند کارگران را که با کلنگ و بیل کار استخدام، و حفر است راه ساده تر.

دستگاه سنگ شکن تانزانیا

ما ممکن است دستگاه های سنگ شکن سنگ طلا حرفه ای از چین، اروپا و ایالات متحده وارد، با این حال این است که چگونه می توان آن را به درستی با تانزانیا کار موج شکن ساخته شده است، پس از آن می تواند 5 تن ماده به مدت 24 ساعت در سنگ شکن روند. با دو جمله دستگاه های سنگ شکن می تواند 200-300 گرم طلا در روز بود.

هم وجود دارد هزینه برای صاحب محل، چرا که ما برای به اشتراک گذاشتن سود با صاحب امتیاز. این بدان معنی است که ما سود با صاحب امتیاز و به اشتراک گذاری است که ممکن است از 10٪ تا 50٪ از درآمد خالص. ما در حال حاضر روابط با دارندگان مجوز ایجاد کرده اند.

با سرمایه گذاری از € 15،000 یا 20،000 دلار و با مشارکت خود را در هزینه های عملیاتی، شما ممکن است در عرض چند ماه با تولید طلا به طور منظم به حساب.

شما ممکن است تصمیم به مشارکت فعال در مدیریت و یا تیم مدیریت ما منجر معدن طلا خود را. نمونه ای از این سهم سود خالص است که شما را $ 8000 ایالات متحده آمریکا از هر 10000 $ آمریکا، در حالی که 2000 $ ایالات متحده را برای خدمات مدیریت محفوظ می باشد. شما همیشه می توانید محل اسکان رایگان، تعطیلات، خدمتکار رایگان، پس از بازدید از سیاحت اکتشافی در افریقا رایگان، پارک ملی داشته باشد، بنابراین ما می توانیم شما را در زنگبار را هدایت کند. شما می توانید به سایت، شما می توانید به مردم صحبت می کنید، شما می توانید ببینید که چگونه کسب و کار ممکن است در آینده گسترش یافته است.

مشاوره و راهنمایی برای معدن طلا خود شما

هزینه های مشاوره ما پرداخت می شود یک بار در حال حاضر تاسیس تولید طلا برای شما، و یک بار شما آموزش دیده اند و با موفقیت جزئیات این عملیات قابل درک باشد. مشاوره و راهنمایی در مرحله اول کامل است که شما سه کیلوگرم برای اولین بار از طلا تولید کرده اند.

هزینه مشاوره ما، بستگی دارد از مقدار اولیه و مقدار از عمل که ما به شما ارائه می کنند. با سرمایه گذاری حداقل 20،000 دلار هزینه های عملیاتی به علاوه، هزینه، خدمات مشاوره ای 2 کیلوگرم طلا است، اما شما تنها پس از خود را 3 کیلوگرم خود را کردم. در واقع، شما از آن پرداخت نه به طور مستقیم، کارخانه استخراج طلا در حال رفتن به تولید هزینه مشاوره ما. و شما می دانیم که تولید خود را در حال اجرا است. فقط در آن صورت است چنین هزینه مشاوره پرداخت می شود. این هزینه یک بار است.

شما ممکن است پس از آن ادامه برای مدیریت کسب و کار خود را. اگر شما را انتخاب کنید که ما در مدیریت کسب و کار را برای شما، ما بخشی از سود خود را حفظ و به شما خواهد بود ماهانه از معدن طلا خود را پرداخت بخشی خود را از سود.

خود پایدار کسب و کار بلند مدت طلا استخراج از معادن شما

محصول نهایی که می خواهید با این برنامه دریافت خود بلند مدت کسب و کار استخراج از معادن طلا سازگار با محیط زیست خود است.

چگونه برای شروع

اگر شما می خواهید با این برنامه شروع می کنید، برای ثبت نام در دستورالعمل پیگیری.

تماس با ما

START YOUR OWN GOLD MINE
820 S. Macarthur Blvd
Ste. 105-282
Coppell, TX 75019
UNITED STATES

تلفن: +1 (214) 269-0623
www.startyourowngoldmine.com

GOLDIVANTI LP

شبکه های اجتماعی

Facebook

{$googletranslate_fulldisclaimer}

Call Communication and Reporting Officer I/C of Start Your Own Gold Mine company in Tanzania, Mr. Gabriel Masanyiwa, on +255626100000

If you wish to call mentor Mr. Jean Louis for anything relating to Start Your Own Gold Mine simply call the number or on mobile devices click on this phone number +385958185403 to get immediately in touch, regardless of the time zone.

Current location of Mentor to Start Your Own Gold Mine

I am Mr. Jean Louis, mentor for Start Your Own Gold Mine program and I am currently located in Novska, Croatia, for purposes of construction of gold mining equipment Europe, and private purposes. I am managing teams of people in Uganda, Kenya, Rwanda and Tanzania and handling purchases and manufacture of mining equipment. We are also promoting our Tanzanite gemstone inventory.

You will need either to contact me or Communication and Reporting Officer I/C, Mr. Gabriel Masanyiwa in Tanzania as described.

Contact us to Start Your Own Gold Mine

Contact us to Start Your Own Gold Mine. There is a simple rule at Start Your Own Gold Mine: if we can help you, we do, whenever and wherever necessary, and it's the way we've been doing business since 2002, and the only way we know


Full name:


E-mail:


Phone:


Message: