Alusta oma kullakaevandus

Alusta oma kullakaevandus

Alusta oma kullakaevandus

Alusta oma kullakaevandus

Täname huvi alustada oma kullakaevandus ja investeerida kulda. Minu nimi on John Louis ja olen nõustaja rahvusvahelise investeeringute kulla ja konsultatsiooniteenuste ja juhised teenuse alustada oma kullakaevandus ja säästev kullakaevandustes äri.

Alates 2002. Olen hakanud avatud, registreeritud, asutatud üle 100 rahvusvahelisi ettevõtteid aidata maailma ettevõtjad ja ärimehed alustada oma ettevõtet.

Pakume teile, et alustada produktiivne, oma kullakaevandustes äri all minu isiklik järelevalve kuni olete toodetud esimese viie kilogrammi kulda, ja kui teile meeldib see hiljem pideva järelevalve all ja isiklikult korraldatud ja juhtimine.

See programm on tulemus meie töö ja kogemus tootmise kuld-, kaubandus-kulla ja erinevaid kuld seotud ettevõtteid.

Alusta oma Gold Mine on teie jaoks. Oleme juba alustanud oma kullakaevandustes ja kulla tootmine ja see lihtsalt juhtub, et oleme sageli küsitakse poolt uute klientidega, et aidata neil alustada oma kullakaevandustes toodang, mis võib ühe ja sama protsessi ja meetodeid meie kulla kaevandamine projekte. See on eesmärk sellel veebilehel, et alustada oma kullakaevandustes äri. Jätkusuutlik ja pikaajaline kasumlik äri kulla tootmisega.

Sulanud kuld

Mina isiklikult usun, et parim investeering kulda on lasknud oma kulla tootmine. Isiklikult oleksin väga õnnelik, kui mul oleks keegi viia mind töö ja juhib nagu ma olen seda sulle pakun. Minu grupp inimesi vaja umbes kuus kuud ainult teadus-ja omandada vajalikke teadmisi ja järjekordne viis kuud lihtsalt uurida väiteid ja omandada ühisettevõte tehingutest. Meil oli palju investeerida, et saada esimene grammi kulda. Ja me tegime seda.

Sa ei kavatse järgida pikk tee edule läbi kõik koormust uurimine, iseõppimise ja kestus. Sa ei kavatse olla stardilöök sisse kullakaevandustes äri 45 päeva jooksul. Jah, 45 päeva ainult.

Teadmised ja kogemused olen omandanud, siis on siin õppida käivitusvalmis kullakaevandustes lahendus, nii et kulla tootmine võib alata 45 päeva jooksul alates projekti algusest.

Olen äri kauplemise kuld, äri romukulla tegelevad ja rafineerimise kulda ja keegi on sellise äri ei taha riskida kulla hinna. Olen otsustanud avada oma kulla kaevandamine, et minimeerida riske kulla hinna. Ja mul oli õigus.

Sel äri, siis võib olla täielik kontroll ja võib jälgida ja juhtida äri ise, või võite otsustada valida või delegeerida juhtimise juures. See on sinu otsus. Enamik kõik see on soovitatav, et teil on täielik ülevaade ettevõtte kaudu meie nõustamine ja juhendamine teenus.

Kasumi võib olla märkimisväärne, kuid äri sõltub peamiselt kavatsusest ja püsivust oma juhtidele. Jah, meil on vaja palju kavatsus ja püsivust. Meil on siin õpetab teile, näidata teile kaasa ja juhendab teid läbi esimesed etapid kulla tootmist enne, kui olete suutnud korralikult kopeerida, paljundada ja jätkab kullakaevandustes äri ise. Võite hiljem valida, kas lõpetada, kui on omandanud minimaalselt kolm kilogrammi kulda, või võite valida neid haldama äri ennast tulevikus, või lõpuks haldamise delegeerimine meie järelevalve all juhtimine ja teenida kasumit kaugusel.

Meil on vaja annust kavatsuste ja vajalik annus püsivust nende eesmärkide saavutamisel. Eesmärk on pikaajalise ja säästva tootmise kulda. Kasum võib olla märkimisväärne, kuid igal juhul, siis peaks olema võimalik toota mitu kilogrammi kulda kuus, isegi väike investeering masinate, seadmete, kuld taastamise tehnoloogia, seadmete, ohutus-ja tegevuskulud.

Minult saad järgmise paari päeva ja selged juhised selle kohta, kuidas te saate kaasa lüüa selles äris, kas passiivselt või aktiivselt. Selle aja jooksul, võite õppida, kuidas alustada oma kullakaevandus.

Oma Gold Mining Company

Oma kullakaevandustes firma saaks töötab 45 päeva jooksul alates tänasest. Vastavalt meie nõustamine ja juhendamine ja haldamise teenused oma kullakaevandustes firma võib toota puhast kulda 45 päeva jooksul alates tänasest.

See programm on mõeldud algajatele kaevurite kuld maavaraotsijate või inimesed, kes soovivad investeerida oma äri või kes arvestavad juba alustada kullakaevandustes äri. Sul võib olla huvitatud ka passiivse tulu oma kullakaevandus kuigi haldab ise.

Juhtimise ja kontrolli Gold Mining Project

On kaks võimalust, juhtimise ja kontrolli oma kullakaevandustes äri alusel nõustamine, juhendamine ja juhtimine teenuseid meie firma.

Sa ei kavatse õppida, kuidas juhtida oma kullakaevandustes äri

Vastavalt meie järelevalve, nõustamine, juhendamine ja juhtimine, te ei kavatse kulutada 1-3 kuud, kuni olete edukalt toodetud esimene kogus kulda. Tegelikult me ​​teeme kindlaks, et teil õnnestub. See on meie vastutus, et teie kulla tootmise algust ja et te tegelikult toodavad esimese koguse kulda.

See on õppimise protsess, kus teil on järgmised sammud, lugedes dokumentatsiooni, mõistmist õiguslikke ja praktilisi aspekte kullakaevandustes äri, ja koolitada ennast käitlemise inimesed ja projektijuhtimine. Teid abistab kogu alguses etapp, ja sul võib olla kas istuda ja vaadata, mida me teeme või osaleksite äri. See on täiesti su enda otsustada. Soovitame kaasata ise.

Pärast edukat esimest 1-3 kuud oma õppeprotsessi, siis muutub võimalik kontrollida, hallata ja juhtida oma kullakaevandus.

Running oma kullakaevandus kanname järelevalve ja haldamine

Kui olete edukalt toodetud esimese koguse kulda oma kullakaevandus, te veendute, et teie kullakaevandus annab tulemusi. Meie auhind makstakse pärast olete juba sai kasumit, tegelikult me ​​ei kavatse saada järgmiseks väike kogus kulda meie firmas, kui auhinna nõustamine, juhendamine, juhtimine ja esialgse tootmise kuld. See saab olema üks kord makse kullas või samaväärne summa raha, nagu kokku lepitud lõpliku lepingu. Te maksate nõuande eest, kui olete saanud esimesed tulemused: kuld.

Pärast seda, võite otsustada käivitada oma äri ise või delegeerida juhtimise juures. Kui me jälgida ja kontroll, või juhtida oma äri ja oma kullakaevandus, siis oleks ühisettevõte meie firma, ja siis oleks saanud teatud kokkulepitud ja suurem protsent kulla tootmise, samal ajal oleks meil säilitada väiksema protsendi kasumist juhtimise eest oma äri.

Maksuvaba tulu oma kullakaevandus

Sõltuvalt oma tulumaksu elukoha või ettevõtte struktuuri, võime kujundada, et kasumid oma kullakaevandus, makstakse maksuvaba. See on võimalik tänu eri koosseise, mis võib olla võimalik tootmist kuld. Üldiselt on paljudes riikides, ost ja müük investeerimiskulla võib olla maksuvaba. Mõnes riigis kasumid väljaspool riiki võib olla maksuvaba ja mõned inimesed said dividende äri firmadel olla maksuvaba. Me vaatame oma äri ja maksustamisele, sõltuvalt oma residentuuri ja seadusi, ning me võime kujundada parem lepingud, mida võite kasutada, et saada tulumaksu vaba raha ja kasumit välja oma kullakaevandus.

Kasumi asemel rahas, samuti on võimalik saada kulda välja kullakaevandus. Ostu kulla või tuntud tootmise lepingud võivad olla lihtsad ostulepingu mida võib sulgeda oma firma. Kui investeeringud Harkkokulta ja baarid on tarnitud, võite salvestada neid tulevikus investeeringuid või alternatiivselt, võib neid müüa ja saada kasumit maksuvabalt. On tõesti sõltub oma maksukohustusest ja ettevõtte struktuuri. Me võime aidata ja aidata teil õige setup.

Kullakaevandustes firma omandisse

Meie praegused projektid töötatakse Vabariigi Tansaania, Ida-Aafrikas. Me võime arendada projekte teistes riikides, kuid see on see, mida pakutakse nüüd projekti raames alustada oma kullakaevandus.

Ettevõtte omandiõiguse võib struktureeritud viisil kui te soovitate või on soovitatav optimaalse maksusoodustusi. Sul võib hoida ja enda oma firma täiesti ise. Võite kasutada teise firma või oma kohalikult firma või offshore firma konfidentsiaalset omandiõiguse oma kullakaevandustes äri. Samuti on võimalik, et säilitab omandi ja kontrolli lepingute kaudu, mis ei oleks nähtav avalikus registris. Kõik sõltub sellest, kui palju privaatsust, mida otsida.

Projekti raames alustada oma Gold Mine, siis omandada, omada ja kontrollida oma kullakaevandustes firma, kas alla oma otsene ja avalik üksikisiku omandis või äriühing, kelle omandis. Nõuanded ja struktuuri kuuluvad need kullakaevandustes firma on ka osa meie teenus konsulteerimise ja juhiseid.

Raamatupidamise eest hoolitseb meie töötajad ja vannutatud raamatupidajad.

Kasutades meie ressurss kullakaevandustes startup

Meil on olnud investeerimine alates 2002. arvesse erinevaid ettevõtteid, sealhulgas ettevõtete nagu kuld jäägid edasimüüja kuld kaubanduse ja investeeringute teemante. Läbi aja jooksul oleme omandanud uusi ettevõtteid, avanud uusi filiaale maailmas ning saanud väärtuslikke ühendusi, oskusteavet ja kogemusi. Vahendid, et oleme loonud on olemas ja valmis kasutamiseks, tasuta, teie enda kullakaevandustes projekti.

Et avada kullakaevandus lühikese aja jooksul on väga raske. See võtab mitu kuud ettevalmistamise ja siis palju reisida, intervjuud, analüüs, inimeste tööhõive erinevate kvalifikatsioonide, uurides ja leida piisavalt maa nõuded kulla hoiused, majas töötajatele, pakkudes turvalisust, ametnike leidmine head kohad, sõlmides lepingute ja sulgemise ühisettevõtmistes loavaldajat.

Need on vahendid. Vahendid, mis meil juba on, võite kasutada jooksul oma startup etapi avada oma kullakaevandustes äri. Ressursse, et oleme loonud on just põhjus, miks pakume teile selline nõustamine ja juhendamine, et avada oma kullakaevandus.

Kasu kasutades meie ressursse

Kasutades meie käepärast vahendeid teil on võitmas järgmised eelised:

Oleks väga kulukas hakata seiklus oma ja ta võtab parima jõupingutusi vähemalt kuus kuud või kauem, kui sa tuled Aafrika alustada algusest selles äris. Sa oleks kulutada vähemalt USA $ 50,000 ajal uurimise etapis ilmselt palju rohkem, ja rääkimata, et teil oleks, et lahendada probleeme inimeste kohta, kes sulle tahtlikult valeandmeid või probleemide kohta korruptsiooni, mis on väga levinud. Igasugune korruptsioon ja kuritegevus on teatatud meie poole ja me kunagi sõlmida kahtlastest tehingutest. Aga keegi teine, nagu mõned kolleegid Itaaliast, oleks kergesti meelitatakse korruptsioonijuhtumeid ning lõpuks võib välja saata riigist või isegi sattuda vanglasse. Lihtsalt lihtne ja süütu viga, nagu see on ostes ühe teemant, kui sul ei ole nõuetekohane luba seda.

Meie ressursid on juba olemas: asutatud ettevõtetele, majutus, büroo, personal, tõlgid, pumbad, voodid, majad, maad ja asukoht, lepingud litsentsisaajal, masinad, generaatorid, päikeseenergia, torude, katelde, veepaagid ja nii edasi.

Sellised vahendid, kasutatakse neid automaatselt selles ettevõtmises.

Vastasel juhul, kui te ei kasuta olemasolevaid ressursse, hind oleks palju kõrgem esimese etapi, ja sa oleks kulutada kuude rohkem lihtsalt luua oma asukohta. Me tahame, et seda vältida.

Turnkey kullakaevandustes äri Tansaania

Alustades oma kullakaevandus meie abi, nõustamine, juhendamine ja juhtimine pakub teile täieliku käivitusvalmis kullakaevandustes äri. Asukoht on Tansaania, nagu praegu.

Olete saada järgmise väärtuslik toote kohta:

Sellist tootmist kursus nõuab püsivust ja tahet, ja meie fraktsioon on vajalik annus püsivust ja tahet.

On väga haruldane, et leida keegi tegeleb või töötab kullakaevandus ja valmis avama oma ärisaladust, detailid ja teile pakkuda terviklik lahendus. Meil oleks hea meel, kui meil oli keegi teostada koolituse, juhendamise ja nõustamise eest meile, just nagu me teeme seda nüüd meie klientidele.

Ma usun, et see on ainulaadne võimalus.

Esialgsed kulud ja minimaalne investeering vajalik

Võttes koha elu Tansaania, kohaliku väikesemahulise kaevurid ei vaja palju investeerida, et alustada kulla kaevandamine, kuna see on vajalik välisinvestor. Väikesemahulise kaevandaja kes elab kaevandamiskoha, kus ta on muda tehtud maja ja tema perekond ja kaks või kolm last, ta kasutab pick ja labidas, kui vahendid nii kinnitatud sama võlli kui tema ainus ettevõtmine või investeeringuid. Isegi see näitaja ta saab laenu ja maksta see hiljem kohalik sepp. Tööriistad toodetakse seal maal, kohe, Sepp toodab tööriistu ja vasarad triikraud ratta veoauto ja metal on soojendatakse kasutades käsi run õhupump. Sest Tansaania väikesed kaevandaja investeeringu väärtus võib olla nii madal kui null või 3500 Tansaania Schilling või umbes US $ 2,5 jaoks vajalik vahend.

Võttes koha elu Tansaania, kohaliku väikesemahulise kaevurid ei vaja palju investeerida, et alustada kulla kaevandamine, kuna see on vajalik välisinvestor. Väikesemahulise kaevandaja kes elab kaevandamiskoha, kus ta on muda tehtud maja ja tema perekond ja kaks või kolm last, ta kasutab pick ja labidas, kui vahendid nii kinnitatud sama võlli kui tema ainus ettevõtmine või investeeringuid. Isegi see näitaja ta saab laenu ja maksta see hiljem kohalik sepp. Tööriistad toodetakse seal maal, kohe, Sepp toodab tööriistu ja vasarad triikraud ratta veoauto ja metal on soojendatakse kasutades käsi run õhupump. Sest Tansaania väikesed kaevandaja investeeringu väärtus võib olla nii madal kui null või 3500 Tansaania Schilling või umbes US $ 2,5 jaoks vajalik vahend.

On võimalik toota kulda keegi, kes seal elavad, peaaegu ilma investeeringuid aga ise kindlaks töö.

Mõned esialgsed kulud

Kahjuks meie jaoks välismaalased, see ei ole võimalik, et me peaksime alati maksma äri viisa sissepääsu juures, see on USA $ 250 või umbes 200 € iga inimene. Siis on vaja teha äri läbi ettevõtte asutamise ja käivitamise kulud maksab umbes veel paar tuhat dollarit.

Meil on siduv õiguse tõendid büroo või äripinda ning ka majutusteenuseid. On majade üürimine on paar tuhat dollarit aastas makstakse ette. Nii kohe peame maksma 12 kuudel vajalikud kodus ja kontoris, siis oleks siis võimalik minna maksuameti ja saada maksuseadustik. On vähe tuhandeid dollareid või euro kulud vahetult enne saame lihtsa maksusüsteemi number.

Diisel või bensiin on odav Tansaania võrreldes mõnede teiste riikidega, umbes 50% odavam kui Euroopas, hind on peaaegu sama mõlemat tüüpi kütust. Kuid iga kord, kui me vaja kasutada maastikusõidukite, sest asfalt on praegu ainult põhimaanteedel ja maasturite tarbivad rohkem kui tavaline sõiduauto. See tähendab, et iga "exit ja tulu valdkonnas" võib arvutada, umbes $ 100 kulusid.

On ka muid kulusid, nagu näiteks:

Tasemed vajalike investeeringute

Mwanza - Tansaania

Investeeringute tase kullakaevandus võime jagada nelja esialgse rühma:

Üldiselt soovitame viimaks US $ 30.000 kullakaevandustes äri mis vundament on meeskond ekskavaatorid asemel ekskavaator.

Kui ekskavaatorid on kaasatud, võib mõelda minimaalselt vähemalt US $ 50.000 esialgse käivitamise kulud. Selline ekskavaator oleks teine ​​käsi ja oleks vedada Ameerika Ühendriikides või Euroopas, see võtab kuu saabuma Tansaania.

Kui me räägime väikesemahulist kaevandamine välismaalane, oleks tegelikult vaja palju rohkem investeeringuid ja masinaid, et käivitada produktiivne kullakaevandus:

Tõeline investeering minimaalne summa, tõsine töö on viis eespool US $ 100,000.

Selleks, et alustada ilma suured seadmed, sa ei pea minimaalselt mõnede USA $ 20.000 USA $ 30.000. Pakume mõned tegevuskulud isegi kui alginvesteeringu summa on väike. Tegelikult edukas kullakaevandus peaks olema säästev oma tootmist. Meil on tagada, et tootmine toimub, ja üks võib samuti laiendada investeeringuid kord on kuld toodetud.

Minimaalne investeeringute tase Aeg alustada Summa USD Summa eurodes
Minimaalne investeering 45 päeva jooksul US $20,000 € 15,000
Reservid soovitatav US $10,000 US $7,500
Koos teise käega ekskavaator 60 päeva US $50,000 € 35,000
Mis kasutatud veoautode, maasturite, kompressorid, generaatorid, laiendatud kuld taastumas seadmed 60 päeva US $200,000 €150,000

Tõsine kullakaevandustes alustavatel maksab viis rohkem kui eespool toodud miinimumid. Ja selline miinimumid veel pidada väikesemahulist kaevandamine.

Minimaalne investeering on arvutatud töötlemiseks nii pehmed ja kõvad materjalid. Pehme materjal on selline, et võib töödelda kohe kuld taaskasutamise määra kuni 5-6 grammi ühe tonni materjali. Hard materjal nõuab täiendavaid jõupingutusi ja annab kuni 50 grammi tonni kohta, sõltuvalt asukohast. Üks peab olema väga hea meel, et 26 grammi, nagu see on meie maa.

Investeerimine suuremad masinad annaks tõhusama menetlemise kuld ore ja selliste seadmete koosneb järgmistest:

Säästva kullakaevandustes äri võib kiiresti, paari kuu jooksul, muutuvad avalik ettevõte, mille aktsiad müüakse rahvusvahelistel turgudel, samuti meelitada uusi investoreid.

Me pakkuda meeskond teha professionaalne ja funktsionaalne kullakaevandus.

Meie osalemine

Me saame osaleda maksmise tegevuskulud on lahusvara ja kohast, mis on kõrvale pandud teile. Sellised kulud on hiljem maha kogukäive.

Üldiselt meie osalus, kui soovite, et alustada oma kullakaevandus, koosneb järgmistest:

Hinnang baaskulud

Oma Gold Mining Company

Esialgne kulu on oma kulud. Sa investeerivad oma kullakaevandustes äri ja oma kullakaevandustes firma. Me ei nõua klientide investeerida teatud minimaalne summa, kui muidu äri ei suudaks. See on meie nõustamine ja juhendamine. Mina isiklikult arvan, et sa ei pea minimaalne investeering, sest vastasel juhul me ei pruugi anda nõuetekohast konsulteerimist.

Pärast mitu kuud kestnud uurimistöö, tulime välja ideid, mis on odav võrreldes kaubandusliku kvaliteediga kuld taastamise meetodid. Te kasutate meie oskusteavet, meie ressursid ja meie parema kuld taastamise varustust. Jah, me ei nõua, et selline investeering minimaalne makstakse eriseadmeid, et oleme vastutavad koguma, omandama, ost, eksport, import ja koguda Tansaania, või muus riigis. See on seisund, selle programmi käivitamiseks.

Te võite alustada € 15,000 või US $ 20.000. Seda summat esmased kulud ja ressursid on kaetud:

2000 € või US $ 2800 kasutatakse setup Tansaania ettevõte, mis on lihtsalt vaja. Seda saab vältida, kui soovite, et ühisettevõte mõned meie varem loodud kullakaevandustes projekti. Sel juhul pärast lepingu allkirjastamist, siis oleks kas osta või omandada kuld alla hinda või aktsia ja kasumiosale. Eraldi kuld mäeeraldise oleks reserveeritud ainult sellise ühisettevõte. Vastasel juhul, kui te soovite hallata oma kullakaevandus ise, siis on vaja luua ettevõte. See summa on vajalik igal juhul, ka siis, kui teie ettevõte on juba loodud. Üleliigse rahasid õigesti kasutatakse projektide registreerimiseks Tansaania Investment Center või muul viisil omandada litsentsid ja palgata raamatupidaja. Firma läheb kindlaks vähemalt 30 päeva enne saabumist Tansaania vältimiseks ooteaeg ja lahendada kõiki vajalikke administratiivseid ülesandeid. Kui olete saabunud Tansaania firma aktsiad kantakse teid, sealhulgas juhtimise pädevus.

Olete ka maksude tasumise kohta elamis-ja kontori kogu aasta ja ette, sest see on see, kuidas asjad toimivad Tansaania.

Mis alginvesteeringu summa me ostetav, luues ja kokkupanek töötlemiseks kulda kui oluline osa projektist. Selline taim võib töödelda 80 tonni jäätmeid päevas. Meie hinnangul arvelt selline taim umbes 8000 € või US $ 10.000. See on liikuv rajatis, mida võib lahti võtta ning kehtestada eri paigus või muude erinevate kaevandus maad. Seal on üldiselt üle 75 tuntud meetodeid kaevandamine kulla. Te saate õppida meetodeid aga me oleme läbi käinud kõik andmed ja me kasutame kaasaegset tehnoloogiat, mis võivad käsitseda isegi väikseim kullaosakestele mis muidu tegeleb tsüaniidi leostumise. Me ei kasuta kemikaale ja on kiirem meetod, mida me pakume, kui võrreldava suurusega ettevõtetele tsüaniidi leostumise. Me kasutame väga kaasaegne ja odav kombinatsioon olemasolev kuld taastamise meetodeid, mille efektiivsus on võrdne teiste meetodite kulud 80,000 € või US $ 100,000.

Mõned firmad Tansaania töötlevad kullast tsüaniidi. Nad dušš kulla kaevandamiseks tsüaniidi ja pärast 2-3 kuu töötlemine taastumiseni kuld. Kallis investeering on väga tõhus, kuid ka üsna aeglane. Me kasutame kuld taastamise meetod, mis leiutati asendada töötlemine kuld tsüaniidi või elavhõbedat. Milliseid teisi firma on töödelda 2-3 kuud, saame protsessi 2-3 nädalat. Meie meetod kogub parimatest kullaosakestele.

Oleme teinud edusamme olemasolevate tehnikate, et saaksime koguda kõik nähtav ja nähtamatu kulla osakaalu 98% materjali esimest ravi kulla kaevandamine.

Kuld regenereerimistehas ei võta palju ruumi. Olulised osad tuleb tellida USA vähemalt 30 päeva enne montaaži võib lõpetanud Tansaania tõttu ehituse ja transpordi ajal. Kuld taim sisaldab 7 kuld pesu lüüsid, kus üks kanal on jäädavalt puhastada kontsentraadi ja muude 6 lüüsid tööd pidevalt. On kaheksa lüüsikanal, mis aitab määrata üldine efektiivsus ja veenduge, et isegi parimatest kullaosakestele on säilinud.

Tegevuskulud valdkonnas

Tegevuskulud valdkonnas on üsna odav võrreldes olukorraga lääneriikides. Kui meie juhtkond on jäänud juhtida oma kullakaevandus, oleme säilitada 20% sissetulekust, te saate 80% selliste kaevandusettevõte.

Kulud töötajate ühe päeva 3 € - 5 € või US $ 5 - 8 US $ inimese kohta keskmiselt, samas kui mõned töötajad maksame 5 € või 8 US $ päeva või isegi rohkem. See on väga odav võrreldes Lääne mõttes see tähendab, et nad saavad 90 € või 120 USA dollarit kuus või 150 € või US $ 180 kuus;

Me peame andma neile toitu ja kuna igaüks elab ära teistes linna või küla, meil on pakkuda majutust, köök, WC, dušš (vesi on keedetud kohapeal), siis on ka muid kulusid.

Töötlemise kulud raske maagid

Hard maagid: tooraine hind on umbes 100 € või 130 USA dollarit tonni kohta. Kui on 26 grammi tonni kohta, nagu me oleme seda kogenud, see on väga kasulik. Hard maagid testitakse ajal kaevamine protsess ja ainult materjali, mis on kuld ta läheb, mida tuleks uurida. See võtab 5 inimest ühel päeval üles kaevama 1 ton materjali.

* Viis inimestele makstakse iga € 5 päevas, mis on 25 € või US $ 33 tonni eest; * Kulu põletamine maagi on umbes 20 € või US $ 27 tonni eest; * Kulu purustamine raske ore on umbes 25 € või US $ 33 tonni eest; * On ka energiakulu, diisel pumbad, transpordi kulud; raske maagid või kive tuleb põlenud õige kulla kaevandamine, mis suurendab kulusid, kuid paremaid tulemusi; * Meil ​​oleks kindlasti tööd ka algavad 25 inimest kaevama 5 tonni toores raske maagid päevas. See looks ka kulusid umbes 500 € või 675 USA dollari päevas. Kuid üks ei saa üle 100 grammi kulda 5 tonni, mis tähendab üle 3000 € või US $ 4100 päevas.

Minimaalse investeeringuga nagu kirjeldatud, ei pruugi me hakkama üle öelda 5 tonni raske maagid, sest kui ei ole purustid kohas, siis tuleb materjal transporditakse ja makstud purustamist, kuid nagu purustamine on väike, see on kõige parem juurde osta peenestid saidi iga maksab 4000 € ja saab töödelda 200 kg tunnis või üle 2,5 tonni ööpäevas või 5 tonni kui on öises vahetuses.

Töötlemise kulud pehme maagid

Pehmed maagid: selline minimaalne investeering põhineb asjaolu, et enamus materjali on pehme ires ja väikese osa, võibolla 20% töödeldakse kõvade maagid või kivimid. See on tingitud puudulikku masinate I kirjeldatud. Töötlemisel pehme maagid, meil on kõige hüvitised alguses, sest siis saame palgata töötajaid, kes töötavad koos kirkad ja kühvlid ja kaevamine on nii lihtsam.

Tansaania crusher masin

Võime importima erialaseid kullamaak purustid Hiinast, Euroopas või USA, aga see on see, kuidas see töötab korralikult Tansaania tehtud purustid, nii et seda saab töödelda 5 tonni materjali 24 tundi purustaja. Kahte sellist purustid see võib tähendada 200-300 grammi kulda päevas.

On ka kulutusi omaniku asukoht, sest meil on jagada kasumit litsentsi omanikule. See tähendab, et me jagame kasumi, et loaomanik ja mis võib olla 10% kuni 50% neto töötasu. Meil on juba loodud suhted litsentsi omanikele.

Suurune investeering 15000 € või USA $ 20,000 ja meie osalemine tegevuskulusid, siis võib loota mõne kuu jooksul regulaarselt kulla tootmine.

Sa võid kas otsustada osaleda aktiivselt juhtimisse või on meie juhtkond viia oma kullakaevandus. Näide sellise puhaskasum aktsia on, et sa saaksid USA 8000 $ välja iga US $ 10.000, samas kui USA $ 2000 reserveeritakse haldamise teenused. Võite alati tasuta majutus, puhkus, vaba housemaids, külasta tasuta safari, rahvuspark, nii et me saame aidata Teid Zanzibar. Võite külastada veebilehte, saate rääkida inimestega, näed, kuidas äri võib tulevikus laiendada.

Consulting ja Arendus For Your Own Gold Mine

Meie nõustamine tasud makstakse kord oleme loonud kulla tootmise jaoks, ja kui teil on koolitatud ja on edukalt aru operatsiooni detailid. Consulting ja juhiseid esimeses etapis on täielik, kui sul on toodetud esimese kolme kilogrammi kulda.

Meie nõustamine tasu sõltub esialgse summa ja väärtused operatsiooni, mida pakume teile. Mis on minimaalne investeering US $ 20.000 pluss tegevuskulud, meie konsulteerimist tasu on 2 kilogrammi kulda, kuid alles pärast seda, kui olete saanud oma 3 kilogrammi. Tegelikult, sa ei maksa seda otse, kulla kaevandamine taim läheb toota meie konsulteerimist tasu. Ja te teate, et teie toodang töötab. Ainult siis on selline nõustamine tasu makstud. See on ühekordne tasu.

Seejärel võite jätkata juhtida äri ise. Kui otsustate, et meil õnnestub äri teile, me jääks osa kasumit ja siis oleks makstakse igakuiselt oma osa kasumist välja oma kullakaevandus.

Oma jätkusuutlik pikaajaline Gold Mining Business

Lõpptoote, et sa lähed, et saada selle programmi on oma jätkusuutlik pikaajaline kullakaevandustes äri.

Kuidas alustada

Kui te soovite alustada programmi registreeruda järelkontroll juhiseid.

Võta meiega ühendust

START YOUR OWN GOLD MINE
820 S. Macarthur Blvd
Ste. 105-282
Coppell, TX 75019
UNITED STATES

Telefon: +1 (214) 269-0623
www.startyourowngoldmine.com

GOLDIVANTI LP

Sotsiaalsed võrgustikud

Facebook

{$googletranslate_fulldisclaimer}

Call Communication and Reporting Officer I/C of Start Your Own Gold Mine company in Tanzania, Mr. Gabriel Masanyiwa, on +255626100000

If you wish to call mentor Mr. Jean Louis for anything relating to Start Your Own Gold Mine simply call the number or on mobile devices click on this phone number +385958185403 to get immediately in touch, regardless of the time zone.

Current location of Mentor to Start Your Own Gold Mine

I am Mr. Jean Louis, mentor for Start Your Own Gold Mine program and I am currently located in Novska, Croatia, for purposes of construction of gold mining equipment Europe, and private purposes. I am managing teams of people in Uganda, Kenya, Rwanda and Tanzania and handling purchases and manufacture of mining equipment. We are also promoting our Tanzanite gemstone inventory.

You will need either to contact me or Communication and Reporting Officer I/C, Mr. Gabriel Masanyiwa in Tanzania as described.

Contact us to Start Your Own Gold Mine

Contact us to Start Your Own Gold Mine. There is a simple rule at Start Your Own Gold Mine: if we can help you, we do, whenever and wherever necessary, and it's the way we've been doing business since 2002, and the only way we know


Full name:


E-mail:


Phone:


Message: