Začněte svůj vlastní zlatý důl

Začněte svůj vlastní zlatý důl

{$languages}

Začněte svůj vlastní zlatý důl

Začněte svůj vlastní zlatý důl

Děkujeme Vám za Váš zájem o spuštění vlastního zlatý důl a investovat do zlata. Jmenuji se John Louis a jsem poradce pro mezinárodní investice do zlata a poskytovatel konzultačních a poradenských služeb, jak začít svůj vlastní zlatý důl a udržitelné těžbě zlata podnikání.

Od roku 2002. Začal jsem, otevřel, registrovaná, součástí více než 100 mezinárodních podniků, které pomáhají podnikatelům na celém světě a podnikatele začít své vlastní podnikání.

Nabízíme Vám, kdo produktivní, vlastní těžbě zlata podnikání, pod mým osobním dohledem, dokud jste produkoval prvních pět kilogramů zlata, a pokud se vám líbí později, pod neustálým dohledem a osobně organizované a kontrolované vedení.

Tento program je výsledkem naší práce a zkušeností při výrobě zlata, obchodní zlata a různé zlaté souvisejících podniků.

Začněte svůj vlastní Zlatý důl je pro vás. Již jsme začali naše vlastní těžbě zlata a zlaté výrobu a prostě se to stane, že jsme byli často kladou nové klienty, aby jim pomohla začít své vlastní zlaté Těžba, který lze spustit stejnými postupy a metody jako naše projekty těžby zlata. To je cílem této webové stránky, založit svůj vlastní podnik těžbě zlata. Udržitelný a dlouhodobý ziskový podnik na výrobu zlata.

Roztavený zlato

Osobně věřím, že nejlepší investice do zlata má vlastní produkci zlata. Osobně bych byl velmi rád, kdybych mohl mít někoho, kdo by mě vedla a řídit práci, stejně jako já nabízím to na vás. Moje skupina lidí potřebných asi šest měsíců jen pro výzkum a získání patřičné znalosti, a ještě dalších pět měsíců jen prozkoumat tvrzení, a získat joint venture nabídky. Museli jsme investovat hodně se dostat na první gramů zlata. A my jsme to udělali.

Nejste bude následovat dlouhou cestu k úspěchu přes všechny zátěže průzkumu, sebevzdělávání a trvání. Budete se nastartoval do podnikání těžby zlata ve lhůtě 45 dnů. Ano, 45 dny.

Se znalostí a zkušeností jsem získal, jste zde dozvědět se o těžbě zlata řešení na klíč tak, aby produkce zlata může začít do 45 dnů od zahájení projektu.

Jsem v oboru obchodu ve zlatě, obchodní šrotu zlato jednání a rafinace zlata, a každý, kdo je v této činnosti nechtějí riskovat s cenou zlata. Jsem se rozhodl otevřít svůj vlastní těžbu zlata, aby se minimalizovala rizika s cenou zlata. A měl jsem pravdu.

V tomto oboru, můžete mít úplnou kontrolu a může monitorovat a řídit podnik sami, nebo se můžete rozhodnout pro výběr nebo pověřit řízením k nám. Je to vaše rozhodnutí. Většina ze všech, je doporučeno, že máte kompletní vhled do podnikání prostřednictvím naší konzultační a poradenské služby.

Zisky mohou být značné, ale podnikání závisí především na vůli a vytrvalosti svých manažerů. Ano, máme potřebné množství záměru a vytrvalosti. Jsme tady, abychom vás naučí, ukazují vám, vést a průvodce vás provede prvních fázích produkce zlata, dokud nejste schopni správně kopírovat, kopírovat a pokračovat ve své těžbě zlata podnik sami. Můžete si vybrat buď později se zastavit, protože budete získali minimálně tři kilogramy zlata, nebo se můžete rozhodnout pro správu této činnosti se v budoucnosti, případně pověřit řízením naší správa, a tím vydělávat zisky na dálku.

Máme potřebnou dávku záměru a nezbytnou dávkou vytrvalosti při dosahování těchto cílů. Cílem je dlouhodobá a udržitelná výroba zlata. Zisk může být značný, v každém případě byste měli být schopni vytvářet několik kilogramů zlata za měsíc, a to i s malou investice do strojního zařízení, vybavení, zlaté využití technologie, vybavení, bezpečnost a provozní náklady.

Ode mě dostanete během několika příštích dnů a jasné pokyny o tom, jak se můžete zapojit do této činnosti, a to buď pasivně nebo aktivně. Během této doby, můžete se naučit, jak začít svůj vlastní zlatý důl.

Your Own Gold Mining Company

Vlastní těžba zlata společnost nemohla být spuštěna do 45 dnů ode dneška. V rámci naší konzultační a poradenské služby v oblasti správy a vlastní těžba zlata může být tato společnost vyrábí čistou zlato do 45 dní ode dneška.

Tento program je určen pro začínající horníků, hledačů zlata nebo lidé, kteří chtějí investovat do své vlastní podnikání, nebo pro ty, kteří se již zvažuje začít těžby zlata podnikání. Můžete být také zájem o pasivní příjem z vlastní zlatý důl, přičemž je řízena sami.

Řízení a kontrola projektu těžbě zlata

Existují dva způsoby řízení a kontrolu své vlastní podnikání těžby zlata poskytované v rámci poradenství, vedení a řízení služeb naší společnosti.

Chystáte se naučit, jak spravovat své vlastní těžbě zlata podnikání

Podle našeho dohledu, poradenství, vedení a řízení, budete strávit jeden na tři měsíce, dokud jste úspěšně vytvořili první množství zlata. Ve skutečnosti jsme se ujistit, že jste uspěli. Je naší povinností, že výroba zlata začíná a že jste vlastně produkovat první množství zlata.

To je proces učení, kde se v následujících krocích, pročítal dokumentaci, pochopit právní a praktické aspekty těžby zlata podnikání, a cvičit se v jednání s lidmi a řízení projektu. Ty jsou nápomocni po počáteční fázi, a vy můžete buď sednout a sledovat, co děláme, nebo zapojit se do podnikání. To je zcela na vás. Poradíme vám aktivně zapojit sami.

Po úspěšných prvních jedno-třiměsíce svého procesu učení, budete se moci kontrolovat, spravovat a spustit svůj vlastní zlatý důl.

Spuštění vlastní zlatý důl pod naším dohledem a řízení

Poté, co jste úspěšně vytvořili první množství zlata ve své vlastní zlatý důl, budete přesvědčen, že váš zlatý důl dává výsledky. Naše zadání bude vyplacena poté, co jste již dostali zisky, ve skutečnosti budeme přijímat další malé množství zlata pro naši společnost, jako ocenění za poradenství, vedení, řízení a počáteční výrobu zlata. To bude jednou platbu ve zlatě nebo ekvivalentní množství peněz, jak bylo dohodnuto na konečné smlouvy. Platíte poplatek poradenství, jakmile jste získali první výsledky: zlatá.

Za to, že se můžete rozhodnout spustit svůj vlastní podnik sami, nebo může pověřit řízením k nám. Pokud budeme sledovat a kontrola, nebo spravovat vaše podnikání a svůj vlastní zlatý důl, měli byste být v Joint Venture s naší společností, a vy byste dostávat určité dohodnuté a větší podíl produkce zlata, když budeme držet menší procento ze zisku pro správu své vlastní podnikání.

Osvobozeny od daně z příjmů ze své vlastní zlatý důl

V závislosti na vašem daňovém rezidentství nebo obchodní struktury, můžeme navrhnout, že zisky plynoucí z vlastní zlatý důl, jsou vypláceny bez daně. To je možné díky různých souhvězdí, které by mohly být možné s výrobou zlata. Obecně platí, že v mnoha zemích, může být nákup a prodej investičního zlata osvobozeny od daně. V některých zemích mohou být zisky vzniklé mimo zemi, být osvobozeny od daně, a pro některé lidi, kteří obdrží dividendy od obchodních společností mohou být osvobozeny od daně. Jedeme se podívat do svého podnikání a daňové situace, závisí na vašem pobytu a zákony, a můžeme navrhnout preferovaným dohody, které můžete použít k získání daňových volných finančních prostředků a zisk z vlastní zlatý důl.

Místo toho, aby v zisku peněz, je také možné, aby se zlata z zlatého dolu. Smlouva o koupi zlata nebo známých výrobních smluv může být jednoduché kupní smlouvy, které můžete uzavřít s vaší vlastní firmy. Jakmile investice zlata a bary byly dodány na vás, můžete uložit pro budoucí jako investice nebo alternativně můžete prodat a získat zisky osvobozeny od daně. To opravdu záleží na vaší vlastní daňovém rezidentství a obchodní struktury. Můžeme pomoci a pomoci vám při správném nastavení.

Těžba zlata vlastnictví společnosti

Naše aktuální projekty jsou vyvíjeny v republice Tanzanie, Východní Afrika. Můžeme rozvíjet projekty v jiných zemích, ale to je to, co je v nabídce dnes v rámci projektu začít svůj vlastní zlatý důl.

Vlastnictví společnosti mohou být strukturovány způsobem, jak si poradit, nebo je doporučeno pro optimální daňové pobídky. Můžete držet a vlastnit vaše společnost zcela sami. Můžete použít jiné společnosti, nebo na místní společnost nebo offshore společnost o důvěrné vlastnictví své vlastní podnikání těžby zlata. Je také možné zachovat si vlastnictví a kontrolu na základě smluv, které by neměly být viditelné ve veřejném registru. To vše záleží, jak moc soukromí hledáte.

V rámci projektu začít svůj vlastní zlatý důl, bude nabývat, vlastnit a ovládat svůj vlastní těžbě zlata, a to buď na základě své vlastní, přímé a veřejné individuálního vlastnictví nebo pod holdingové společnosti vlastnictví. Poradenství a struktura vlastnictví takové společnosti těžby zlata je zahrnuta jako součást naší služby poradenství a poradenství.

Účetní budou zpracovány našimi pracovníky a certifikovaných veřejných účetních.

Pomocí našeho zdroje pro spuštění těžby zlata

Byli jsme investuje od roku 2002. do různých podniků, včetně podniků, jako zlato, zlato šrot prodejce obchod a investice do diamantů. Postupem času jsme získali nové společnosti, otevřela nové pobočky na světě, a získal cenné spojení, know-how a zkušenosti. Prostředky, které jsme vytvořili na místě a připravena k použití, zdarma, pro vlastní těžby zlata projektu.

Chcete-li otevřít zlatý důl v krátké době je velmi obtížné. To trvá mnoho měsíců na přípravu a pak hodně cestování, rozhovory, analýzy, zaměstnávání lidí různých kvalifikací, zkoumání a hledání adekvátní požadavky země s zlatých depozit, stavět domy pro zaměstnance, poskytování softwaru, školení personálu, najít dobré umístění, uzavírání smlouvy a uzavírací společných podniků s držiteli licencí.

To jsou zdroje. Zdroje, které už máme, můžete využít během spouštěcí fáze otevřít svůj vlastní těžbě zlata podnikání. Prostředky, které jsme založili jsou přesně důvod, proč můžeme nabídnout jako konzultační a poradenské otevřít svůj vlastní zlatý důl.

Výhody pomocí našich zdrojů

Využitím našich snadno dostupné prostředky, které získávají následující výhody:

To by byl velmi drahý začít dobrodružství na vlastní pěst, a to by se s nejlepší úsilí nejméně šest měsíců nebo déle, když přijedete do Afriky začít od začátku v tomto oboru. Ty by strávit minimálně 50.000 USD v průběhu fázi průzkumu, pravděpodobně mnohem více, a ne o tom, že budete muset řešit problémy, o lidech, kteří vám poskytnou úmyslně nepravdivé údaje nebo problémy o korupci, která je hojně přítomen. Korupce a kriminalita je hlášen z naší strany a my jsme nikdy vstoupit do podezřelých transakcích. Ale někdo jiný, jak se někteří z našich kolegů z Itálie by být snadno vtáhnout do případů korupce a na konci může být vyhoštěn ze země, nebo dokonce skončit ve vězení. Jen tím, že jednoduché a nevinný omyl, jako je nákup jediný diamant, pokud nemáte správné licence pro ni.

Naše zdroje již existují: podniky usazené, ubytování, kancelář, zaměstnanci, tlumočníci, čerpadla, postele, domy, pozemky a umístění, smlouvy s držiteli licence, stroje, generátory, solární energie, potrubí, kotle, nádrže na vodu a tak dále.

Tyto prostředky jsou automaticky použity v tomto podniku.

V opačném případě, pokud nechcete využívat stávajících zdrojů, náklady by byly mnohem vyšší v první fázi, a vy byste strávit měsíce a měsíce víc jen založit svůj vlastní umístění. Chceme se vyhnout.

Klíč těžba zlata podnikání v Tanzanii

Zahájení vlastní zlatý důl s naší pomoc, poradenství, poradenství a řízení, nabízí kompletní klíč těžbě zlata podnikání. Lokalita je v Tanzanii, jako nyní.

Ty jsou stále cenným následující produkt:

Taková výroba kurz vyžaduje vytrvalost a záměr a naše skupina má potřebnou dávku perzistenci a záměr.

To je velmi vzácné, najít někoho jednání nebo spuštění zlatý důl a ochotni otevřít své obchodní tajemství, informace a nabídnout kompletní řešení. Byli bychom rádi, kdybychom měli někoho, kdo uskutečnit školení, poradenské a konzultační pro nás, stejně jako to děláme nyní pro naše klienty.

Věřím, že je to jedinečná příležitost.

Počáteční náklady a minimální požadované investice

S místo života v Tanzanii, místního drobného horníci nemusí moc investovat, aby se začít zlaté hornické činnosti, jak je vyžadováno pro zahraničního investora. Malého rozsahu horník, který žije v důlním prostoru, kde má bahno vyrobené domu a jeho rodinu, a dva nebo tři děti, on používá krumpáč a lopatu, jako nástroje jsou přičleněny ke stejné šachtě jako jeho jediný podnik nebo investice. I pro tento nástroj může získat úvěr a platit později na místním kovářem. Nástroje jsou vyráběny tam na zemi, hned, skutečný kovář vyrábí nástroje a kladiva žehličku na kola vozíku a kov je ohříván pomocí ručního chodu vzduchové čerpadlo. Pro Tanzanie drobný výše investice horník může být tak nízké, jak nula nebo 3500 tanzanské Schillinga nebo kolem US $ 2.5 pro nezbytný nástroj.

S místo života v Tanzanii, místního drobného horníci nemusí moc investovat, aby se začít zlaté hornické činnosti, jak je vyžadováno pro zahraničního investora. Malého rozsahu horník, který žije v důlním prostoru, kde má bahno vyrobené domu a jeho rodinu, a dva nebo tři děti, on používá krumpáč a lopatu, jako nástroje jsou přičleněny ke stejné šachtě jako jeho jediný podnik nebo investice. I pro tento nástroj může získat úvěr a platit později na místním kovářem. Nástroje jsou vyráběny tam na zemi, hned, skutečný kovář vyrábí nástroje a kladiva žehličku na kola vozíku a kov je ohříván pomocí ručního chodu vzduchové čerpadlo. Pro Tanzanie drobný výše investice horník může být tak nízké, jak nula nebo 3500 tanzanské Schillinga nebo kolem US $ 2.5 pro nezbytný nástroj.

Je možné vyrobit zlato pro někoho, kteří tam žijí, téměř bez jakýchkoli investic, ale vlastní práce, které udává.

Některé počáteční náklady

Bohužel pro nás cizince, to není možné, měli bychom vždy platit obchodní vízum u vchodu, to bylo 250 US $, nebo o € 200 pro každého člověka. Pak jsme povinni podnikání prostřednictvím společnosti, začlenění a startovací náklady, náklady na přibližně dalších několik tisíc dolarů.

Jsme vázáni zákonem o doklady kancelářské nebo komerční prostory, a také ubytování pro lidi. Tam jsou domy k pronájmu na několik tisíc dolarů ročně splatné v předstihu. Takže hned musíme platit po dobu 12 měsíců dopředu s nezbytnou domácnosti a kanceláře, budete pak moci jít na finanční úřad a získat daňový kód. Existuje několik tisíc dolarů nebo euro, v nákladech těsně předtím, než se dostaneme jednoduchý daňové identifikační číslo.

Nafta nebo benzín je levný v Tanzanii ve srovnání s některými jinými zeměmi, přibližně o 50% levnější než v Evropě, cena bude téměř stejné pro oba druhy paliva. Ale pokaždé, když vyžadují použití terénních vozidel, protože asfalt je zde přítomen jen na hlavních silnicích a off-road vozidla spotřebovávat více, než běžné osobní automobily. To znamená, že pro každou "ukončit a vrátit se z oblasti" se dá spočítat, o 100 US $ do nákladů.

Existují i ​​další náklady, jako jsou:

Úrovně investic potřebných

Mwanza - Tanzanie

Úroveň investic do zlatého dolu, můžeme rozdělit do čtyř počátečních skupin:

Obecně doporučujeme konečně US 30.000 dolar pro podnikání těžby zlata, které je základem tým bagrů, namísto bagru.

Pokud se jedná rýpadla, jeden může myslet na minimální výši 50.000 USD pro první uvedení do nákladů. Taková rypadlo by z druhé ruky a bude přepraveno z USA nebo v Evropě, bylo by to trvalo měsíc, aby se dospělo do Tanzanie.

Hovoříme-li o malého rozsahu těžby pro cizince, dalo by se ve skutečnosti potřebují způsob, jak další investice a strojů za účelem spuštění produktivní zlatý důl:

Skutečné minimální investice činí pro vážné operace jsou tak nad US $ 100.000.

Aby bylo možné začít bez velkých zařízení, ale musíte minimálně někteří US $ 20,000 US $ 30,000. Jsme schopni zajistit pro některé provozní náklady, i když vstupní investice je nízká. Ve skutečnosti úspěšný zlatý důl by měl být udržitelný jeho výroby. Jsme ujistěte se, že výroba se děje, a jeden může rozšířit investice, jakmile se vyrábí zlato.

Minimální úroveň investic Časový rámec na začátek Částka v USD Částka v EUR
Minimální investice Do 45 dnů US $20,000 € 15,000
Rezervy doporučené US $10,000 US $7,500
S bagr Do 60 dnů US $50,000 € 35,000
S ojetých nákladních automobilů, terénních vozidel, kompresory, generátory, rozšířené zlatého zotavuje zařízení Do 60 dnů US $200,000 €150,000

Vážné nováčky těžby zlata stojí mnohem více, než výše uvedených minim. A takové minima jsou ještě považovány za drobný těžby.

Minimální investice je vypočtena pro zpracování měkkých i tvrdých materiálů. Měkký materiál, je taková, že může být provedeno okamžitě se zlatým výtěžnost až 5-6 gramů na tunu materiálu. Pevný materiál vyžaduje zvýšené úsilí a poskytuje až 50 gramů na tunu, v závislosti na umístění. Jeden musí být velmi šťastný, že 26 gramů, jako je to v naší zemi.

Investování s většími stroji by poskytly účinnější zpracování zlaté rudy, a takové zařízení se skládá z následujících:

Udržitelná těžba zlata podnik může rychle, během několika měsíců promění v akciovou společnost s podíly jsou prodávány na mezinárodních trzích také přilákat nové investory.

Budeme poskytovat týmu, aby se profesionální a funkční zlatý důl.

Naše účast

Můžeme se podílet na úhradě provozních nákladů na samostatném pozemku a umístění, které je vynětí půdy z produkce pro vás. Tyto náklady jsou později odečteny od celkových obratů.

Obecně naše účast, když chcete začít svůj vlastní zlatý důl, se skládá z následujících:

Odhad počátečních nákladů

Your Own Gold Mining Company

Vaše počáteční náklady jsou vaše výdaje. Ty investují do své vlastní těžby zlata podnikání a své vlastní společnosti těžby zlata. Děláme vyžadují klienti investovat určitou minimální velikost, protože jinak, obchod se nezdaří. To je naše poradenství a poradenství. Já osobně si myslím, že vy potřebujete minimální investice, jak jinak, nemusíme být schopni poskytnout řádné konzultace.

Po několika měsících výzkumu, jsme přišli s nápady, které jsou levné ve srovnání s komerční stupně metod obnovy zlato. Ty jsou pomocí našeho know-how, své zdroje, a naše lepší vybavení pro obnovení zlato. Ano, my požadovat, aby se minimální investice se vyplácí pro konkrétní zařízení, které jsme odpovědni shromažďovat, získávat, nákup, export, import a sestavit v Tanzanii, nebo jiné země. To je podmínkou pro tento program spustit.

Můžete začít s € 15,000, nebo US $ 20,000. S touto částkou následující počáteční náklady a zdroje jsou zahrnuty:

€ 2,000 nebo US 2800 dolar se používá k nastavení Tanzánie společnost, která je jednoduše nutné. Tomu se lze vyhnout, pokud chcete Joint Venture s některými z našich předem stanovených těžby zlata projektů. V tomto případě, poté, co byla podepsána smlouva, byste koupit nebo získat zlato pod cenou nebo podíl a podíl na zisku. Samostatné zlata Dobývací prostor by být vyhrazen jen pro takového společného podniku. V opačném případě, pokud chcete spravovat váš zlatý důl sami, jste povinni založit firmu. Tato částka je nutné v každém případě, a to iv případě, pokud vaše společnost již založena. Přebytečné prostředky mají správně použít k registraci projektů s Tanzanie investiční centrum, nebo jinak získat povolení, a pronájem účetní. Firma se bude stanovena minimálně 30 dní před příjezdem do Tanzanie, aby se zabránilo čekací dobu a řešit veškeré nezbytné administrativní úkoly. Poté, co jste dorazili do Tanzanie, akcie společnosti jsou převedeny na vás, včetně řídících pravomocí.

Můžete se také platí poplatky za náklady na ubytování a kanceláře na celý rok a v předstihu, protože to je to, jak věci fungují v Tanzanii.

S počáteční výše investice jsme včetně vytváření a montáž zařízení pro zpracování zlata jako důležitou součást projektu. Takové zařízení může zpracovat 80 tun materiálu za den. Odhadujeme, že náklady na takový závod na cca 8000 € nebo 10.000 US $. Jedná se o mobilní rostlin, které mohou být demontovány a nastavit v různých místech nebo v různých jiných těžebních zemí. Tam jsou obecně více než 75 známých metod extrakce zlata. Můžete se dozvědět o metodách, nicméně jsme prošli všemi informacemi, a my jsme s využitím moderních technologií, které může zvládnout i ty nejmenší částečky zlata, které jsou jinak zpracovány kyanidové loužení. My nepoužíváme žádné chemické látky a jsou rychlejší metodou, která nabízíme, než srovnatelné velké podniky s kyanidem loužení. Používáme velmi moderní a levný kombinaci stávajících metod obnovy, zlato, s účinností rovná jinými metodami s náklady na € 80,000 Nebo US $ 100,000.

Některé společnosti v Tanzanii se zpracováním zlato s kyanidem. Oni sprcha zlaté rudy s kyanidem a po 2-3 měsících zpracování se obnovit zlato. Drahé investice je velmi efektivní, ale také docela pomalý. Použili jsme metodu obnovení zlata, který byl vynalezen nahradit zpracování zlata kyanidem a rtutí. Jaké další společnost má zpracovat během 2-3 měsíců můžeme zpracovávat po dobu 2-3 týdnů. Naše metoda sbírá ty nejjemnější částečky zlata.

Udělali jsme zlepšení stávajících technik, takže můžeme shromažďovat všechny viditelné a neviditelné zlato v procentech 98% z materiálu s velmi prvním ošetření zlatých rud.

Zařízení na rekuperaci zlato nezabere moc místa. Rozhodující díly musí být objednány ze Spojených států nejméně 30 dní před sestava může být dokončena v Tanzanii v důsledku stavebních a dopravních časech. Zlato rostlina obsahuje 7 rýžování zlata propusti, kde je jeden kanál trvale vyčistit koncentrátu a dalších šest zdymadel práci neustále. K dispozici je osm stavidlo, které slouží k určení celkové účinnosti a ujistěte se, že i nejjemnější zlaté částice byly zachovány.

Provozní náklady v oblasti

Provozní náklady v této oblasti jsou poměrně levné ve srovnání se situací v západních zemích. Pokud je naše vedení odešel řídit svůj vlastní zlatý důl, jsme zachování 20% příjmů, dostáváte 80% této důlní společnosti.

Náklady na zaměstnance za jeden den je € 3 - € 5 nebo US $ 5 - 8 US $ za osobu, v průměru, zatímco někteří pracovníci měli věnovat € 5 nebo 8 US $ za den nebo i více. Je to velmi levné ve srovnání s západní podmínek, to znamená, že dostat 90 € nebo 120 USD měsíčně nebo € 150 nebo 180 USD za měsíc;

Musíme jim dát jídlo, a protože každý žije dál v jiném městě nebo obci, musíme zajistit ubytování, kuchyň, WC, sprcha (voda se vaří na místě), pak tam jsou další náklady stejně.

Náklady na zpracování tvrdé rudy

Tvrdé rudy: cena surovin je přibližně 100 € nebo US $ 130 za tunu. Pokud je 26 gramů na tunu, jako jsme to zažili, to je velmi výnosný. Tvrdé rudy jsou testovány v průběhu kopání a jen materiál, který má zlato v něm se bude prozkoumána. To trvá 5 lidí v jeden den vykopat 1t materiálu.

* Pět lidí jsou vypláceny každý v dispozici 5 € na den, který je € 25 nebo US $ 33 za tunu; * Náklady na pálení rudy je asi 20 €, nebo US $ 27 za tunu; * Náklady na mletí tvrdého rudy je okolo € 25 nebo US $ 33 za tunu; * Tam jsou také náklady na energie, nafta čerpadla, náklady na dopravu; tvrdé rudy a horniny musí být spálen pro správnou extrakci zlata, které zvyšují náklady, ale produkuje lepší výsledky; * Jistě bychom zaměstnat v začátku 25 lidí vykopat 5 tun surovin tvrdé rudy za den. Bylo by také vytvořit náklady asi 500 € nebo US 675 dolarů za den. Ale je možné získat více než 100 gramů zlata z 5 tun, což znamená více než € 3,000 nebo 4,100 US $ za den.

S minimální investicí, jak je popsáno, můžeme to zvládnout víc než řekněme 5 tun tvrdých rud, protože v případě, že jsou na místě žádné drtiče, pak materiál musí být přepravovány a zaplatil za drcení, ale jako drcení provoz je omezen, je nejlepší dokoupení drtiče na místě, každá stojí € 4000 a dokáže zpracovat 200 kg za hodinu nebo asi 2,5 tun denně, nebo 5 t, pokud není noční směna.

Náklady na zpracování měkkých rudy

Měkké rud: jako minimální investice je založen na skutečnosti, že většina materiálu je měkké IRES, a malá část, asi 20% budou zpracovány jako tvrdé rud nebo kameny. To je z důvodu nedostatku potřebného strojního zařízení, jak jsem popsal. Při zpracování měkkých rudy, máme největší přínos v začátku, protože pak můžeme najmout pracovníky, kteří pracují s lopatu a krumpáč, a kopání je tak jednodušší.

Tanzanie Drtiče

Můžeme importovat profesionální drtiče zlaté rudy z Číny, Evropy nebo Spojených státech, ale to je, jak to může fungovat s tanzanské z drtiče, takže je možné zpracovávat 5 tun materiálu po dobu 24 hodin na drtiče. Se dvěma takovými drtiče, může to znamenat 200-300 gramy zlata za den.

K dispozici jsou také náklady pro majitele lokality, protože musíme sdílet zisky s držitelem licence. To znamená, že sdílíme zisky s držitelem licence, a která může být od 10% do 50% z čistého zisku. Již Navázali jsme vztahy s držiteli licencí.

Díky investici ve výši € 15,000 nebo US 20.000 dolar a naší účasti v provozních nákladech, můžete počítat během několika měsíců s pravidelnou výrobou zlata.

Můžete buď rozhodnout, že se aktivně podílet na řízení nebo mají náš manažerský tým vést svůj vlastní zlatý důl. Příklad takového čistého podílu na zisku je, že by se USA 8.000 dolarů z každého US 10.000 dolar, zatímco 2000 USD by být vyhrazeno pro služby správy. Můžete ho mít vždy volný ubytování, dovolená, volné housemaids, pak navštivte zdarma safari, národní park, takže můžeme vás na Zanzibar. Můžete navštívit stránky, můžete mluvit s lidmi, můžete vidět, jak může být firma rozšířila v budoucnu.

Konzultace a poradenství pro svůj vlastní zlatý důl

Naše poradenství poplatky se platí jednou jsme založili výrobu zlata pro vás, a jakmile jste byli vyškoleni a úspěšně pochopil podrobnosti o operaci. Konzultace a poradenství v první fázi je kompletní poté, co jste produkoval první tři kilogramy zlata.

Náš poradenský poplatek, závisí na počátečním množství a hodnoty operace, které jsme Vám poskytli. S minimální investicí US 20.000 dolar plus provozních nákladů, naše poradenství je poplatek 2 kilogramy zlata, ale až poté, co máte své vlastní 3kg. Ve skutečnosti, nebudete ji platit přímo, těžba zlata závod bude vyrábět naše poradenské poplatek. A budete vědět, že vaše výroba běží. Teprve poté je věnována taková poradenská poplatek. Je to jeden-čas poplatek.

Můžete pak pokračovat v řízení podnikání sami. Pokud se rozhodnete, že se nám podaří podnikání pro vás, bychom ponechat část zisku, a vy byste se vyplácí měsíčně vaši část zisku z vlastní zlatý důl.

Vaše vlastní Udržitelné podnikání Dlouhodobé Gold Mining

Konečný produkt, který budete mít s tímto programem je vaše vlastní Dlouhodobě udržitelné těžby zlata podnikání.

Jak začít

Pokud chcete začít s programem, zaregistrujte se na navazujících pokynů.

Kontaktujte nás

START YOUR OWN GOLD MINE
820 S. Macarthur Blvd
Ste. 105-282
Coppell, TX 75019
UNITED STATES

Telefon: +1 (214) 269-0623
www.startyourowngoldmine.com

GOLDIVANTI LP

Sociální sítě

Facebook

{$googletranslate_fulldisclaimer}

Call Communication and Reporting Officer I/C of Start Your Own Gold Mine company in Tanzania, Mr. Gabriel Masanyiwa, on +255626100000

If you wish to call mentor Mr. Jean Louis for anything relating to Start Your Own Gold Mine simply call the number or on mobile devices click on this phone number +385958185403 to get immediately in touch, regardless of the time zone.

Current location of Mentor to Start Your Own Gold Mine

I am Mr. Jean Louis, mentor for Start Your Own Gold Mine program and I am currently located in Novska, Croatia, for purposes of construction of gold mining equipment Europe, and private purposes. I am managing teams of people in Uganda, Kenya, Rwanda and Tanzania and handling purchases and manufacture of mining equipment. We are also promoting our Tanzanite gemstone inventory.

You will need either to contact me or Communication and Reporting Officer I/C, Mr. Gabriel Masanyiwa in Tanzania as described.

Contact us to Start Your Own Gold Mine

Contact us to Start Your Own Gold Mine. There is a simple rule at Start Your Own Gold Mine: if we can help you, we do, whenever and wherever necessary, and it's the way we've been doing business since 2002, and the only way we know


Full name:


E-mail:


Phone:


Message: